• Mulder

    Díváte se na Vueltu nebo radši jezdíte? A jaký je váš názor na Bakaláře?

    0 0
    • Bobo  

      Dávají to v hloupej čas. Nikoho, kdo by to teď zrovna zvládl líp než Bakalář, asi nemají, tak co naděláš. Stejně se spíš koukám, než poslouchám, tak je mi to jedno.

      0 0
    • Pebe  

      Dneska se mi ven nechtělo, tak jsem koukal. Nejvíc mě dneska dostala hláška, že závodníci už mají nastoupáno přes 20 000 kilometrů :-)))

      0 0
      •  

        To se bavite o kabelovce, nebo to davaji nekde v cechach?

        0 0
        • VOiD  

          Eurosport. Náhodou Bakalář se docela orientuje, občas sice má zmatek v těch jednotkách, ale jinak lepší než Kment nebo originál anglický komentář. Navíc Bakalář občas v průběhu dělá přes telefon rozhovory s českými závodníky.

          0 0
          • ddreamon  

            Bakalar normalne lze a placa uplny hovadiny. Je to tak presvedcivej lhar, ze mu to vsichni bastej a jeste maji pocit, ze „mluvi docela hezky“. Ale co??!! Proboha!!! Informace a fakticka spravnost, jmena, data atd atda normalne si vymysli!!!!! Zkuste to nekdy porovnat s anglickym originalem nebo si overit co tam mele. V 80% pripadu keca!!!

            0 0
    • Siddha  

      jen par etap, dojezdu. Bakalar me nekdy fakt sere, dokaze zmotat uplne vsechno, jeho hlasky sou casto ujety, ale diky za nej, ten strejda co komentoval tour na CT byl daleko horsi a zminovane telefonaty, i kdyz nekdy taky mimo, sou fajn.

      0 0
    • Meesha  

      Bakalar je v pohode. Je fakt, ze se obcas trochu zamota, ale kdyz vlastne vidi to co my, k tomu posloucha nejakej bordel ve sluchatkach a este si ma hlidat co rekne, tak si myslim, ze to dela dobre. O Kmetovi se radsi vyjadrovat nebudu. Ale zajimalo by me, co by rikal 3hodiny denne 20dni zasebou… :-))

      0 0
    • PT  

      Jsem sám nebo je nás víc,komu je jedno,kolik cm ujede na jedno šlápnutí(pozor,mys­lím otočení klik o 360°:) při převodu xxxxxx?Je to furt dokola,ale dá se to přežít.Jak to dopadlo?Nestíhal jsem se od pátku dívat.

      0 0
    • BH  

      na Vueletu se nedivam, nevhodny cas. Ovsem Bakalare nepavazuji za dobreho komentatora, dost casto me dokaze pekne vytocit.Uz jsem to nekdy psal, vyborny komentator byl jan smolik a nebo Jiri Skoda, urcite by senasli i dalsi, kteri maji paru o cyklistice.

      0 0
    • J.A.V.  

      Bakalář je super :) Sice se dost často opakuje i během jednoho přenosu, natož když se člověk dívá na celej závod, ale kdo z nás dokáže souvisle mluvit 3–4 hodiny (někdy i déle, třeba při ParixRoubaix) tak aby se neopakoval, nepletl a byl neustále ftipný, oduševnělý a v obraze?

      0 0
      • rock  

        Já mám EuroSport jen v původním znění bez titulků (anglicky) :-( … docela mne to mrzí, protože o komentářích pana Bakaláře jsem toho slyšel docela dost. Zejména prý exceluje v simultánních překladech interview, kdy se originál od překladu prý občas odchýlí nejen slovíčkem, ale hlavně obsahem … moc mne mrzí, že naše kabelovka nenabízí dabing …

        0 0
    • Tinker  

      Dřív jsem se raději koukal na anglickej komentář, protože to, co tam Bakalář říkal, mi trhalo uši… Za tu dobu co komentuje, se už toho naštěstí naučil o cyklistice dost, takže celkem pohoda. Mluvit o rovinatý etapě přes 4 hodiny není sranda. Je ale fakt, že ty jeho „aerodynamické ráfky Shamal s xx dráty“, tak to už říká přes pět let. Mohl by mu někdo už poradit něco jinýho ;-) Jinak, jak tady už někdo poznamenal, takovej Kment, tak to je fakt borec! Jednou jsem už u něj i vypnul zvuk :-)

      0 0
    • Banjo  

      MS pondeli a utery: „Tereza H. zacinala s cyklistikou jako lyzarka.“, „Zavodnici startuji v intervalech 90sekund, coz je presne jedna minuta.“

      0 0
      • J.A.V.  

        Dy? říkám, že je super :) Cyklistika a eště estráda k tomu :)

        0 0
    • Máca  

      Lepší než nic – jen tak mimochodem párkrát jsem slyšel anglickej komentář a ti tam řešej věci, který snad ani nemůžou nikoho zajímat místo aby žvanili o tom, co se tam děje – , ale je pravda, že B. občas hází dost děsný klíny, no už to není tak hrozný, jak to bejvalo.

      0 0
      • tjuren  

        Už to tu bylo několikrát. Bakalář si myslí, že je dobře když pořád mluví i když nemá o čem. Na Tour mě vytočil tím, jak do rozhovoru s LA mlel, že nemá možnost překládat a rušil svým žvatláním originál, takže si to nemohl poslechnout ani ten kdo rozuměl. Je škoda, že to nekomentuje nějakej bývalej nebo současnej cyklista. Zkuste napsat do eurosportu a? angažujou někoho jinýho:)

        0 0
    • Pazi  

      Ja som olympiadu sledoval na STV, na CT aj na Eurosporte. Ale cyklistiku jedine na Eurosporte,aj ked bola paralelne na vsetkych uvedenych staniciach. Bakalar ma vyrazny hlas, ktory mi uz k tomu patri, rovnako ako aj tie „zasvatene“ komentare, omyly a pod. Bohuzial som uz dlho nepocul to uzasne: „…Honzo, a co rikas tem kostkam ?“, ake bolo pocut kazdu etapu Pretekov mieru ;-))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.