• jonti

    ako casto padate na pretekoch? ako casto padate na treningoch? ako nadoraz jazdite zjaddy na pretech a treningoch?

    Ja jazdim na pretekoch takmer nadoraz, padam asi kazde druhe tak menej, raz dvakrat za sezonu poriadne. Na treningoch tak nadoraz obycajne nejadzim, tak az tak nepadam, par krat rocne

    0 0
    • Thorn  

      5 rokov som sa nezj**al :-) klopem na drevo… nejazdim ‚treningovo‘, takze sa snazim nejst na riziko – ale tych 60–70 kmh v lese dam…

      0 0
      • Lada1  

        60–70 km/h v lese ? to jako do kopecka ?

        0 0
        • Thorn  

          jasne, na najlahsi prevod, kadencia 500 :-)

          0 0
        • MartinXC  

          Proč by ne ? Na Drtiči sjezd na chatu Třeštík – maximálka 87,5kmh

          0 0
          • Radek Broz  

            To bylo ale asi na silnici nebo necem podobnym.

            0 0
          • McBlacky  

            no tak to zase sorry, ale tohle ti nežeru… jestli jsi někde na Drtiči udělal 87,5 tak respekt, ale spíš to bylo od něčeho rušený, párkrát se dalo jet 60–70km/h třeba ve sjezdu na Mezivodí, Házovské díly, nebo z Růžovky, ale že by jsi jel o tolik víc, a hlavně v úseku Bumbálka-Třeštík, kde nebyl žádný dlouhý rovný úsek – jediný co mě napadá tak byla ta široká cesta lesem a dlouhou pravotočivou zatáčkou a následnou lehkou vlevo a rovinka k Třeštíku, ale zas tak dlouhý na rychlost přes 80km/h to nebylo…

            0 0
            • MartinXC  

              No věř nebo ne. Taky mi to vrtalo hlavou, hodně rychlých úseků Drtič moc neměl. Na Mezivodí to nebylo, ještě tak na Hážovské díly, ale tam jsem dost brzdil… Dneska jsem si to byl projet znovu (jsem v Javorníkách na dovolené). Javorníkama od Kohůtky na Slovensko, přes Makov a od Bumbálky Vsetínskýma zpátky přes Cáb (to je jiná story). Od rozhledny (Čarták) v dolní části sjezdovky vede hliněná cesta co končí protisvahem u chaty Třeštík. Zkusil jsem to znovu občasným mrknutím na displej jsem viděl 65–68, měl jsem dost co dělat, abych se udržel. Maximálku to ukázalo po vytažení z paměti 82,4. Řekl bych, že je to tím, že maximálkou stačí padat pár metrů v rámci úseku, displej ukazuje jako okamžitou takovou tu průměrnou maximálku, těch pár rychlých otočení kola zůstane v compu.

              0 0
    • thulio  

      …castejsie su vianoce ako moje pady :))

      0 0
    • Radek Broz  

      ja padam kazdou chvili;-)

      0 0
    • Eila  

      hehe tahle otazka uz tu byla nekolikrat:) casto, az moc casto:)

      0 0
      • Vojtíšek  

        já zas téměř nepadám.

        0 0
        • sis  

          Já se snazim nepadat, az to jednou prijde tak to bude naposledy…letos jenom jednou (vlastni blbost, nenacvaknul padal a uz jsem se kutalel trnim z kopce)

          0 0
    • Thomas  

      Tak 3× . Počítám jen ty vostré. Konkrétně letos: 2× vlastní vinou, 1× mě srazilo auto a 1× srážka s bábou (poprvé v nemocnici) :-)

      0 0
      • martt  

        ty si ten co zrazil policajtovi zenu? Ako to nakoniec dopadlo? Bol som na dovolenke, takze som nesledoval b-f.

        0 0
        • Thomas  

          No policajt to přímo nebyl. Ale jen pmocná stráž VB. Ale i tak měl dle všeho konekce. Pokračování: Baba se mnou ležele na poshcodí:-). A při mé návštěvě na policici, kdy jsem chtěl vysvětlení proč a jak je možné že před uzavřením vyšetřování podávají někomu lživé informace (orý že baba má zlomenou nohu a že jsem ujel z místa) Tak mi zdělili a? koupím kytku a jdu za ní:-))) A nakonec mi "důvěrně! zdělil že paní nedala souhlas k vydání lék. zprávi. Takže to půjde asi před komisi a podáme si z babou ruku. Neboj dám vědět:-)

          0 0
          • martt  

            pomocna straz VB? Tych uz predsa zrusili pred 15 rokmi :-)

            0 0
            • martt  

              pridam este, ze to boli ti najvacsi chuji. Poznam niekolkych. Boli to ksichti, ktorych ani do policie ani do strany nechceli (snad pre blbost) ale tak tuzili buzerovat ludi, ze vo volnom case si natiahli pasku PS VB a realizovali sa.

              0 0
    • Excel  

      loni třikrát dost tvrdě (jednou v nemocnici, letos jen párkrát překlopení na stranu v ostrým stoupání…sranda

      0 0
      • pitelboy  

        ja letos spad 2× Jednou v zime kdyz se mi predni kolo zaborilo skoro po nabu do snehu a po druhy nedavno.
        Jel sem na nejlehci do prudkyho kopce, predemnou šutr a jak sem nadhodil predni kolo tak sem se prevratil a prepad sem na zada a dost sem se sedrel…au

        0 0
      •  

        Ja jsem minuly tyden napalil do auta. Dival jsem se pod sebe a nevsiml jsem si, ze predemnou stoji skodovka. Napalil jsem to do jeho kufru. Prasknul mu naraznik, urval jsem mu antenu a mel dulek ve strese od moji hlavy. Moje skody na kole: zlomena vidlice za 6000, urvany tachometr, osmice a kdo vi co jeste. Ja skoncil v nemocnici s otresem mozku, ukousnutym rtem (2,5cm), narazenym ramenem, sesitou nohou, narazenym nosem, monokl na oku… Kdyz me videla mama, tak malem omdlela :-)

        0 0
        • Excel  

          ..hustý, dost

          0 0
        • Thorn  

          mas aj zodpovedajuci nick :)

          0 0
        • Thomas  

          Co na to řidič:-) Mě to potkalo před dvěma měsící, akorát že neviděl on mě :-) a zahamtl to přede mnou. A co policici. Já to teď zjiš?uji protože jsem před 14 dny z babou lehl na silnici a ona jen odřená to hlásila a teď mě vyšetřují:-)

          0 0
          •  

            Ridic nechapal, jak jsem ho mohl prehlidnout. Policajty jsme nevolali. Do spitalu me odvezla mama. Dneska mi vytahli stehy :-)

            0 0
            • Thomas  

              Tak to jsi narazil do někoho rozumnýho nebo vožralího:-))))))). Bába se vodřela a všude hlásé ,že jsme ujel a zlomil jí ruku. Jinak já při tom nárazu do auta nalomil (dle nynějších zvuků) vidli, ulomil přehazku, utrch držák na comp, rotrhal nějaké oblečení a sedlo :-))))).

              0 0
              • Thomas  

                Trochu jsem to poplet. Netvrdí ruku ale nohu.

                0 0
                •  

                  asi fakt hodne vypatlana zenska. Ja jsem narazil na slusne asi 25 lete lidi. Kdyz me videli, tak si asi rekli, ze budu mit dost litacek po nemocnici. A kdyz je to skodovka, tak mi dali pokoj. Kdyby to byla treba oktavka, tak nevim nevim

                  0 0
                  • Thomas  

                    Asi chtěla hamounit. Ten chlápek co vylezl s té feldy do které jsem bouchl , tak okouk auto a jel dál:-)))))).

                    0 0
          • Pá-dlista1  

            Sem to moc nepochopil. Tak ty ji povalis nekde na silnici, ona ma pak odreny zada a jestli to jeste ke vsemu nechtela, pak nevim proc se divis, ze te vysetrujou. Za to je 8 let natvrdo!! :))

            0 0
            • Thomas  

              Tvrdi, že jsem ujel. A policie tvrdi že jsem jel v levo (?) Bohužel jsem odjel ,když bába odcházela domu (ze zlomenou nohou). Ale asi jí zklaplo, když mě druhej den nasadili límec a nechali si mě v nemocnici.

              0 0
            • Thomas  

              Jo abyh tě potěšil. Moje nezdničitelná vidle dodělává, neustála náraz do feldy. :-)))). Věř nebo ne 19000km. :-))))

              0 0
    • moriarty  

      Minulý týden jsem spadnul dvakrát na 2.5km. Měl jsem ale v sobě sedum piv

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Uplne stejne sem dopadnul o 14 dni driv, akorat jsem mel o sedm piv mene.

        0 0
      • enjoy  

        a jses na to predpokladam radne hrdy.

        0 0
      • McBlacky  

        jo to znám my s Fousáčem jsme takhle po 5 dvanáctkách radši uphill tlačili -než pořád padat do stráně-, no tři na jedno světlo je málo, ale následný sjezd lesní cestou jsme napohodu jeli…

        0 0
    • kauljuh  

      neni to prilis casto, obcas chybka ve sjezdiku a nasledujici riditkovy veletoc, letos se uz povedly nektery fakt dobry kreace..nejhorsi pad tohoto roku byl ale na pidi jumpu 100m pred domem, kdyz jsem jel z hospody..7 plzni = 3 stehy a ca 80cm2 silnicni vyrazky ruzne po tele..ani to nebolelo skrz ten alkac.. :))

      0 0
      • crazyape  

        kazdou chvili…predevcirem sem zkocil a nevsim sem si sutru pred mnou…tag sem letel…vcera..pri pokusu po dojezdu ze skoku o FRONTPIVOT mi to slelo po listi a letel sem do krovi…vcera…sem moc zamack predni brzdu…sem se proletel…kousek…

        0 0
    • websky.cz  

      skoro nepadam, jezdim jak snek :) hlavne z kopcu takze jsem spadl ejdnou na drtici do kopce,s em se tak nejak efektne preklopil na stranu a nestih vytahnout nohu z pedalu

      0 0
      • Luka  

        Koukam, ze padani pri vyjezdu na drtici nebyl jen muj problem… ja jeste k tomu vymetla potok… bo se se mnou svezl breh :D

        0 0
    • MARIN  

      Poradny pady mam tak 1× do roka a je celkem jedno jestli pri zavodech nebo treninku. Ale treba loni to bylo cely rok bez padu. Letos to bohuzel vyslo na trenink a navic tesne pred Drasalem :( Sjezdy jezdim na doraz jenj ty ktere znam dobre=teda jen na trenincich a jeste ne vsechny- jsem desnej posera (po jedne smotce a 2mesicnim leceni) a radeji to dohanim do kopcu

      0 0
    • Staenly  

      no jak kdy, ale jeste sem nastesti vazne nezranil…

      0 0
      • BRM  

        já jsem se taky moc ještě nezranil ale na beskyd touru jsem tak přerazil přehazovačku že už je ve šrotu jau

        0 0
    • quassar  

      koukam zlata silnice… padnu dycky tak jednou za tri roky, silnicni kolac na pravym 2×, letos pro zmenu na levym boku, ale dobre mi tak, vetsinou takhle spadnu kdyz uz fakt nemam zabrany, aspon pak ma clovek do konce sezony zase trosku respekt :)

      0 0
    • -b-n-x-  

      ja uz ted ani nejak nepadam. Neni to ale ani tak moc tim, ze bych byl tak dobry, spis se bojim a jezdim opatrne. Semtam z kola vybehnu, ale to nepovazuju za pad. Posledni pad co si vybavuju, sem mel loni, kdy se mi nepodarilo spravne seskocit z 1,5m lavicky a sel brichem v predklonu na riditka. Chyba spocivala v nizke rychlosti na konci lavky.

      0 0
    • Hadilow  

      Tak zrovna teď v sobotu. Nafoukal jsem si já idiot Z-maxy na 4 a vyrazil. Už v lese na šotolině to klouzalo jako prase. Jel jsem opatrně a byl jsem rád, že jsem zpátky na asfaltu ne cestě domů. Bohužel jsem dostal euforii ze sjezdu, na vše jsem zapoměl a ve vlhké zatáčce mi v 45 km/h podjelo přední kolo. S pádu si vzpomínám, že se mi hlava odrazila od asfaltu a blahořečil jsem si, že nejsem šátkař. Teď mám ruku v pásce a léčím pochroumanou klíční kost. jelito na boku a silniční lišej nepočítám, to je OK :-))) je to asi třetí pořádná rána co na bajku jezdím. Dvakrát moje vina a jednou mi nedala přednost Jawa 350 a já ji vlítl v 60 km/h čelně do předního kola – léčil jsem to 14 dní :-)))

      0 0
      • Žanek  

        A proč´s proboha nezastavil a troch je neupustil?? Jinak Z-maxy taky vozím a že by se takle nahuštěný začaly chovat nebezpečně jsem si teda nevšiml;

        0 0
        • Hadilow  

          Protože jsem pako!!!! Je fakt, že v noci dost pršelo a možná v těch sjezdech bylo naplaveno víc bordelu než obvykle, ale opravdu byl ten tlak nepříjemně znát. Neupustil jsem to, protože mne čekala vracečka z lesa po asfaltu cca 10 km a chtěl jsem si to užít..... Jinak nic proti Z-max. chyba je jasně v tom elementu, který se skrývá mezi řidítky, sedlem a pedály :-)))

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.