• MK

    Posledni dobou jsem nejaky precitlively:-) a tak mi obcas vadi hukot vetru v usich (odhaduji az 90 decibelu).Jak jste na tom vy ve vetsich rychlostech ? Mám snad jen ja specificke usi ? Dá se proti tomu nejak bránit(vata,spun­ty,sluchatka,pri­lepit neco k reminku prilby, dlouhe vlasy, uriznout boltce, zaerodynamictit nad ohýnkem)?

    0 0
    • Matts.  

      Dobre je zníži? rýchlos? z 85 km/h na 32 km/h, ak ani to nepomáha, tak jazdi? len do kopca, potom hučí v ušiach zo zmeny tlaku. Je tu ešte jedno riešenie: sluchátka z buldozéru.:-)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Me docela pomaha integrala v kombinaci s brylema, ale to neni reseni pro kazdeho. (nekomu je i XC helma na obtiz :( )

      0 0
    • aku  

      Pro me jednoznacne vata v usich. Ale zas at neco slysis

      0 0
    • Roman  

      V lékárně, nebo i v prodejně s pracovními pomůckami koupíš i několikero druhů špuntů do uší.

      0 0
    • jihra  

      Já jsem teď zase nějak přecitlivělý na pěkné baby. Když tak nějaká jede přede mnou a vrtí tím zadečkem tak mi nehučí v uších, ale v klacku.

      0 0
    • hinault  

      mne tak hucalo v usiach, aj mna v nich bolelo ked som isiel rychlejsie, alebo fukal vietor. nakoniec to bolo koli zubom. vobec ma neboleli, ale aj tak som mal jeden zapal, navstivil som zubara a odvtedy, klop – klop.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.