• Lance

    Tak jak jste na tom? ja to asi nakreslim:)

    0 0
    • maxtor  

      Přidávám první pčíspěvek. Tyhle dva prostě miluji:-)))

      0 0
    • Nimrod  

      já miluji tvoje kresby

      0 0
    • Peslezedirou  

      Mám rád tebe, ale nejde o nějaký homosexuální vztah z mé strany (na ten tu jsou chrti oholhnáty), spíš taková úcta, obdiv, jsi umělec a zároveň velký vizionář!

      0 0
      • Lance  

        sakra chlapi, ja ten thread budu muset zamknout, protoze se mi tam vsichni na ten obraz nevlezete:) ale napsal jsi to hezky – vsechno sedi

        0 0
    • wroum  

      mam te rad, ale registrovat se nebudem :-) ses ten nejvetsi umelec a mas muj respekt. kdyz vidim ty tahy v tvejch vrcholnejch dilech, tak taju a sem namekko. ach to tvoje bajkokko :-)

      0 0
      • maxtor  

        Kdybych se chtěl nechat registrovat, tak jedině s Lancem. Všechno ostatní jsou kompromisy:-)

        0 0
      • Lance  

        probuh wroume, prznis nazev smeru.......

        0 0
      • Lance  

        probuh wroume, prznis nazev smeru.......

        0 0
      • sportovni_biker  

        A viděl si tady tenhle?

        www.bike-forum.cz/…7/forum.html#…

        Ten se tady objevil brzo ráno, ale rychle upadl v zapomění. Mám dokonce pocit, že je to první barevnej

        0 0
        • Lance  

          ty si tam zaslouzis byt taky:) ale chlapi tady to je jak u homodeju, je videt, ze zenske z B-Fka nas moc v lasce nemaj........

          0 0
          • sportovni_biker  

            Děkuju moc, se těším až bude. Už dlouho jsem neměnil tapetu na ploše, tak bude ten správný čas :-)

            0 0
            • Lance  

              uz vim, co ode me dostanes, nakreslim ti zenskou, kdyz s nema nemas zadne zkusenosti.......

              0 0
              • sportovni_biker  

                To si četl s v tom threadu s tím nábojem, nebo jak to víš?

                0 0
                • Lance  

                  zeptej se Sabbatha, Pejska a Maxtora – tito tri vi, ze vim skoro vsechno...... i kdyz nepopiram, ze i v tom threadu jsem nasel inspiraci proste jsem se tam ujistil,zes jeste nemel zenskou no, proste se potvrdily me domnenky!

                  0 0
                  • sportovni_biker  

                    No ještě to tady vykecej :-D Tak to je ono, teď si mě zase dostal.

                    0 0
                  • maxtor  

                    Slyšel jsem své jméno, tak musím reagovat!!! Souhlasím se vším, co Lance napsal, i když jsem to moc nečetl:-)

                    0 0
                  • Sabbath  

                    Musim te poopravit. Ty nevis skoro vsechno, ty prece vis vsechno. To SKORO tam je zbytecne.

                    0 0
                    • Lance  

                      no jo dik, nekdy zbytecne chybuju a nadbyva mi slovo ve vete

                      0 0
              • heretik  

                Ano ano, nakresli nám ženskou ;-) Jestli ti to jde tak dobře jako cyklistické nákresy, bude to bomba!

                0 0
                • Lance  

                  Ja bych i nakreslil, ale nevim co to udela se sportovnim bikerem, jeste nevidel zenskou, tak mam o nej strach je to nadejny cyklista a bezkar. Jo,ale to, ze jeste nevidel zenskou nikde nerikej, chce to ututlat a udrzet v tajnosti

                  0 0
                  • sportovni_biker  

                    LoooooooooL :-D neeeeeeeeeeee, :-D

                    0 0
                  • sportovni_biker  

                    Co to tady sakra pořád všem říkáš? Jak to pak člověk má udržet v tajnosti. Online cca 80 reg. lidí. Teď to určitě všichni četli :-/

                    0 0
                    • Lance  

                      kdybys to tu nepsal tak nahlas, tak si toho nikdo mozna ani nevsimne!!!!!!! ale ty tu rves jak na lesy a ja se nemuzu soustredit na tu tvoji novou holku sakra! si mi uplne rozhodil pero, to dneska nedokoncim…

                      0 0
                      • sportovni_biker  

                        A beda ti, jestli bude nejaka oskliva?!

                        0 0
                        • Lance  

                          chacha jak muzes poznat jestli je oskliva, kdyz si zadnou nemel ( a sakra, zase jsem se prepsal)

                          0 0
                          • sportovni_biker  

                            to už je od tebe třetí příspěvek, který to zdůrazňuje :-(

                            Však poznám, která se mi líbí a která ne. To je jasné a nejlíp uděláš, když ji tam přihodíš kolo nebo alespoň běžky, ať máme něco společného

                            0 0
                      • Peslezedirou  

                        ty tu rves jak na lesy a ja se nemuzu soustredit na tu tvoji novou holku sakra! si mi uplne rozhodil pero, to dneska nedokoncim

                        Sakra, ty mu tu novou první holku zaučuješ či co? :o))))

                        0 0
          • VencaV1  

            Nejdriv zaloziz ***** vlakno a pak se divis, ze je to tu jak u homodeju. :)

            0 0
    • kubad  

      Všechny Vás mám rád :-))

      0 0
    • grafik  

      hlavne tve vytvarne zkratky

      0 0
    • Vojtas  

      No počkej Lanci, chybi tady tvuj zakladni prvek, nakej hezouckej oblazek preci, tak ze nemuzu patricne vyjadrit obdiv kdyz nemam podle ceho posoudit ;)

      0 0
    • Pebe  

      koukám, že už publikuješ i na zahraničních webech singlespeedga­llery.com/100-massa-hasns-super-bike/

      0 0
      • Lance  

        ticho…pst, je o to zajem no…

        0 0
        • raceman  

          musí se uspořádat nějaká výstava na tvoji počest

          0 0
          • Lance  

            no ale tu bych si mel uvest sam nemyslis? mozna, ze nekteri budou mit cest si se mnou potrast pravici…

            0 0
            • grafik  

              doufam, ze bude putovni a zavitas i do naseho mesta!

              0 0
            • raceman  

              ovšem že si ji uvedeš sám, co třeba v národní galerii, jestli se zná někdo z knížákem, tak by to mohl domluvit ;-)

              0 0
            • Vojtas  

              hele a co treba udelat vystavku na S-L stejne tam vsichni pojedou, sraz taky bude, tak se k nakymu stanku vetrit, na vytrynky nalepit par obrazku a je to ;)

              0 0
              • gobike  

                Nic nevymyslej a radsi se uc;-)

                0 0
                • Vojtas  

                  ted sem po jidle, nejsem tudiz schopen jakekoliv cinnosti ktera by jen vzdalene pripominala to co si psal, nemam ani silu to napsat :)

                  0 0
    • Lump83  

      Zajímavé čtení tady… :-)

      0 0
    • Honas  

      Miluju sebe … svoje kolo, svou hospodu, svou lednici … Proste jsem pozitkar!!!

      0 0
    • enrico  

      já miluji svoji „ideální manželku“ :-))))))))))))))))

      0 0
      • wroum  

        a co nejaky novy foto :-)

        0 0
        • Lance  

          jo jo, to je ta sikula v te prusvitne bluzicce neb co to je? ze? nedavno jsem ji hledal:))))))

          0 0
          • wroum  

            :-D

            0 0
          • Toams  

            hmmm, planujes vytvorit dalsi akt?:-DDD

            0 0
          • goofy  

            Mela by byt v threadu Idealna manzelka ;-)

            0 0
            • enrico  

              možno aj bude :-) len teraz nie je akosi čas na fotenie kvazi erotických bikeaktov :-))))))))))))))))))) testujem new gumy, tak som akosi zaneprázdnený, ale už asi brzi padne fáma RR+NN tie mišleny čo teraz jazdím nemajú proste žiadnú chybu!!! idealna kombinacia mud+dry je to proste super :-)

              0 0
      • Nimrod  

        ideální manželka? to je němá nymfomanka vlastnící pivovar, ne? :-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.