• pened

    Luka ma narozeniny, my mame prani jediny, stesti zdraaavi, stesti zdraaavi, hlavne to zdravi a ted na zdravi :-) . Hafo podobnych pohledu jako na obr. Omlouvam se, ICQ te prasklo :-) …

    0 0
    • mawerick  

      že by zrádkyně řekla že slaví;) Taky se připojuji ke gratulaci;)

      0 0
    • Luka  

      Jeeeeeee, vy ste zlatiiickaaaa­a.kujuuuuuu

      0 0
    • scret  

      tak tedy „hepy brzdy“ :)))))

      0 0
    • Smazaný účet  

      cí brďo, koukám že Luka je docela mladice… fm fm. tak to všecko nejlepčí!

      0 0
    • poiko  

      všechno nejlepčejší

      0 0
    • RomanH  

      Toz vse nej a brzdici kotouce :)

      0 0
    • dada  

      taky cecko nejlepci…co takhle B-F/bowling/osra­va/sparka i v husti??? drah by tu na to bylo dost…jen by se mi to libilo kdyby to bylo i s RUMem (kdy se vrati?) sice ho nazivo neznam ale myslim ze chlastat s nim by byla vyzva i pro mne…:)

      0 0
      • scret  

        no RUM ma prijet ted tusim 10.cervna,ale vecer bude mecheche nekde na Strekove na zagrade,bude grilco… A urcite teda pit mineralku nebudeme:))))))))

        0 0
        • dada  

          a budu tam zvanej…? i kdyz buhvigde budu 10/6-je to sobota to vetsinou nekam vyjizdim…

          0 0
          • scret  

            to ja nevim:)))ale zminoval jsem te:))) tak asi jo,to uz je na nem:)))

            0 0
            • dada  

              dik

              0 0
              • scret  

                prej bude i nejaka odpoledni vyjizdka,bohuzel ja jsem na bazene jako plavcik,takze dorazim az vecer…

                0 0
                • dada  

                  takze ten datum sedí? …pises „tusim 10.června“ to vypadá nejistě…

                  0 0
                • dada  

                  takze ten datum sedí? …pises „tusim 10.června“ to vypadá nejistě…

                  0 0
                  • scret  

                    no je to snad tenhle datum,nevim to presne,ale pak bych dal zavcasu vedet…Prej tam bude snad Selmira a i Midlander…

                    0 0
                    • dada  

                      sem myslel ze nas je este vic…ale jak s UL souvisi selma?

                      0 0
                      • scret  

                        jo tak to nevim,ja ji osobne neznam..... Znam osobne akorat RUMa,tebe,Pietra UL,Twispa a Kubu9… PietroUL jezdi ale nejak ho nepotkavam a Twisp je nekde snad v LBC…

                        0 0
                        • dada  

                          a kubaaa?

                          0 0
                          • dada  

                            toho bych rad poznal-je uplne stejne strasne starej jako jaaa

                            0 0
                            • scret  

                              No muzes ho potkat vetsinou nekde na stezce na Giantu AC,fousatej,vys­matej:))))

                              0 0
                              • PietroUL  

                                Já ho snad ještě jinde než na stezce nepotkal, prostě typickej pozér :)) Jinak pracuju v Praze, tak jsem v Ústí k vidění jen výjimečně. V tejdnu mezi osmou večer a půlnocí, o víkendech většinou přes den :) Na ten příští se klidně můžeme domluvit.

                                0 0
                    • SELMIRA  

                      Se ví, budu tam. Uz se MOC tesiiiim!

                      0 0
    • Manas  

      Vseeechno nejlepsiiii, zdraaavii a stesti :-)

      0 0
    • lubos  

      Vsechno nejlepsi. At Ti porad sviti slunicko na tvych bikovych vyjizdkach.

      0 0
    • Darkson  

      tak ať ti to na kole šlape a takovýtykecyokolo, dyť to znáš:-)

      0 0
    • black.horse  

      hepi brzdej tů jů:-)

      0 0
    • Klára  

      Já mám taky narozky :-)

      0 0
    • petebike  

      je vse nej a at mas rychle zuby v poho :-) vim o cem mluvim…

      0 0
    • Vrci  

      Tak slunce do špic

      0 0
    • MartinXC  

      :-) Luko, k tvému n-tému výročí Xnáctin hodně lásky a lidského tepla a na biku a v životě vztrvalost, odvahu a štěstí :-)

      0 0
    • Medunka  

      Vsem, co maji tento tyden narozeniny, vsechno nejlepsi

      0 0
      • termit  

        vsem co maji dneska, tento tyden , mesic nebo rok narozeniny preji vsechno co si jen budou prat…

        0 0
      • Bulda  

        tak tak, tento rok .....a mam to z krku :)))

        0 0
    • fousac  

      vse nejlepsi mile damy..

      a mnoho stastnych kilometru bez nehod do budoucna…

      0 0
    • Luka  

      Moc a moc dekuji jmenovite: vsem!!! … vsak dary prijimam dnes od 18:00 do 21:00… tak se koukejte dostavit!

      :)

      0 0
      • zirecek  

        Dobré úřední hodiny. Vše, co se kdy narodili a i těm co se narodí Vám všem, vše nejlepší k narozeninám, :o))).

        0 0
      • Smazaný účet  

        Dufam, ze mi odpustis, ze to uz nestihnem. Nech ti vietor stale fuka zozadu a vsetky cesty idu dole kopcom. Samozrejme to iste aj Klare a vsetkym co maju niekedy narodky.

        0 0
    • Radek Broz  

      Luce preju vse nejlepsi, ale jestli takovy thread zalozime kazdemu…;-)

      0 0
    • -b-n-x-  

      taky preji vse nejlepsi a hlavne at je ti sam manitou naklonen

      0 0
    • Tomcat_1  

      Vsecko nejlepsi! :-)

      0 0
    • SELMIRA  

      milá LUKO hodně radosti a žádný starosti ať seš pořád tak fajnová aneb čim dál lepší bikerka! :o)

      Bohužel nedorazim na šátečky. Nestíhám. :o(((((((((

      0 0
      • Luka  

        prisla si o hodne.. ale zmizely uz v sedm… 10minut po prichodu vsech 5ti dalsich bikeforistu…

        0 0
        • mawerick  

          Tak se tímto omlouvám za Ačko:(

          0 0
          • Luka  

            mnojo, no… mas vroubek… clovek tam satecky brani vlastnim telem… ale neslo to… bajkr byl velmi presvedcivy a hlavne nenapadny… ten clovek pri zvejkani vubec nehejbe celistma! :D

            0 0
            • mawerick  

              No tomu bych i věřil:D :D že pokud jde o jídlo tak je bajkr velmi rafinovanej;) :D ale spíš bysme se měli nějak domluvit na předávce materiálu;) :D

              0 0
              • Luka  

                a za co? kdyz ses ani neukazal…co bych ti davala?? ;)

                0 0
                • mawerick  

                  Njn:( se holt nedá svítit… Asi budu muset vymyslet nějakou jinou uslužku;)

                  0 0
                  • Luka  

                    dyk rikam, beru speshly v jakekoli podobe :))))) hod se mi icq, at to tady nerozebirame a nezatezujeme forum

                    0 0
                    • mawerick  

                      bohužel v kolbence nemohu sloužiti touto komunikační službou:( jedině email…

                      0 0
                      • Luka  

                        ha, mnojo, tak proto chatujes tady :)...... taaak… mail… no… jenze na tom jsem jen doma. v praci nevladnu svym e-mailem…tak ti proste neni prano :)

                        0 0
    • Komi  

      Taky přeji vše nejlepší a hlavně ať slouží zdravíčko …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.