• Lance

    Je dobra ji fakt fandim!!!

    0 0
    • pos3k  

      potvoro :-)

      0 0
    • Elwing  

      nádhera, ještě se klepu a brečím

      0 0
      • Lance  

        jake to bylo? ja to jen sledoval na netu! jaky byl ten konec?

        0 0
        • HonzaV  

          Kdybych mel pulsmetr tak mi prasne displey z toho zaveru.

          0 0
        • Elwing  

          ten konec byl nejlepší, jeli tři a na posledních 200 metrech vypadlo to že bude třetí ale pak je předjela. dotáhla to vůlí, chtěla to víc než ostatní…

          0 0
          • Lance  

            strasne jsem ji to pral, ale to asi vsichni tady, zrejme posledni olymp. zavod, takze se rozloucila na vrcholu! Doufam, ze to nekde vecer shlednu

            0 0
            • Elwing  

              koukni nato, fakt paráda, ale jako naživo to už nikdy nebude…

              0 0
              • Lance  

                to mas pravdu neni nic horsiho nez sport ze zaznamu, uz se tesim na hokej

                0 0
              • Luka  

                Koukali jsme tu po netu onlajn a davam ti za pravdu, bylo to super!

                0 0
        • ddd - andy  

          Bylo to super! A komentatori byli nameko.. :-)

          0 0
    • Jenda  

      jo jo jo je proste nelepsi – takovejhle zaver olympijsky ucasti se jen tak nekomu nepovede – grrratulace

      0 0
    • mawerick  

      slavíííme!:D

      0 0
      • JancA  

        tak to je velká hra, po viróze…super!!!!­.české zpravodajské agentury mlčí, hamba:(

        0 0
    • rb  

      Až mi sľza ukapla :o))

      0 0
    • HonzaV  

      V cesky vyprave na OH asi nebyl nikdo, kdo by si zlato zaslouzil vic. Smekam pred ni.

      0 0
    • pos3k  

      no jak jsem psal, malem mi puklo srdce, doufam ze jsem se pripravil na podvecer :-)

      jinak jsem mi strasne moc libilo: reakce „komentatoru“, dojeti nadseni, rozdejchavani…

      0 0
    • cabbage  

      Jůůů:-D a já to nevidel:(

      0 0
    • Splinter  

      Jupíííííí… Víc chtěla a to rozhodlo…

      0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      a co stoho chleba levnejsi nebude

      0 0
    • ada  

      Tak jej moc gratulujem :-) kukali sme na to s kolegami pri menicku v restike, na poslednom kopci a naslednej rovinke vsetci prestali jest a napato upierali zraky na TV. V cielovej rovinke vsetci stravnici tlacili Katku „jed, uz jen kousek“, „no taaaaak“, „jo jo jo“, „vona to fakt da“ a pod. :-) a vona to fakt dala! Je svetova. Krasne sme jej tam zatliekali a dopapali, co ostalo na tanieri. :-)

      0 0
    • orca  

      Famozní SUPER jinak to nelze popsat , ty nervy během závodu . Tep překročil reálnou hranici a teď už jen oslava … nase Katka … Druhej nejslavnější olympionik !!!

      0 0
    • Radek Broz  

      Jak to, ze ted ho ma Kaca a kdyz hrajou hokejisti, tak vyhravame „MY“?;-)

      0 0
    • Medunka  

      Jsem rada, ze mam tak uzasne kolegy, kteri si dali zakusek a doukoukali v restauraci Katcin beh az do konce. A ze to byla super akce/atmosfera ;-)

      0 0
    •  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován.
      0 0
    • náčelník  

      Šmigunka až osmá …

      0 0
    • MattsSpeed  

      ma ho! ja som to vedel!

      0 0
    • Robo  

      Kačka je bohyně…

      0 0
    • hanz  

      koukal jsem na to live a bylo to na infarkt…takovej finish co předvedla je psycho

      0 0
    • Darkson  

      co dodat. jsem fakt rád, že jsem to viděl v přímým přenosu. málokomu z českých sportovců to přeju jako jí! 200 metrů před cílem jsem si řikal, že bronz je hezkej a tím neskutečným finišem mi vyrazila dech, to bylo neskutečný, jsem z toho úplně unešenej :-)))

      0 0
    • pos3k  

      tak si to poustim dokola a furt me mrazi v zadech :-)

      0 0
    • Hnoj  

      Katka je běžková bohyně :-) Má můj největší obdiv. Já jsem to slyšel jen v rádiu, ale podle hlasu komentátora bylo poznat, že je to fakt nervák !

      0 0
    • gobike  

      Hec, my mame zlato a slovaci ne-e:)))

      0 0
      • Gatier  

        he, he, he… este nie su vysledky z dopingovej :)

        0 0
        • Radek Broz  

          Ted si zahravas – v CR je „Kacka“ svata a dopujou jenom vsechny ty, ktery ji nekdy predjedou;-)

          0 0
    • Twister  

      Jo, jo, to byla paráda. Měl jsem to pěkně naživo. Když nikomu jinýmu tak jí to přeju. Je fakt dobrá.

      0 0
    • goofy  

      No ja sem byl zrovna na vleku, kdyz mi volala mati, ze Cesi maji zlato, a Polaci bronz… Sem nejak furt nechapal o cem toci, az pak mi to doslo… Dneska sem se na to podival z dennim odstupem, a komentatori byli drsni. Neco jak Brazilci pri komentovani fotbalu… :oD

      0 0
    • Lance  

      tak uvidime jak dnes pri poslednim zavode, jestli se vejde do nadpisu nebo ne, po polovine zavodu je prvni

      0 0
      • Lance  

        tak jo ma zlato i kdyz do cile ji chybi minimalne kilometr,ale je to hezke louceni

        0 0
      • dakon  

        To je BOHYNĚ !!!! Prostě nemá konkurenci !!!! Gratuluji Káťo !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        0 0
    • pegal  

      joooooooooooo­ooooooooooo .. je to tam !!!!!!!!!!!!!!

      0 0
    • skier  

      Jo super.Jen škoda,že se MS jezdí v zemích,kde mají problém sehnat nějaké pořadatele,natož diváky.Přenos co se týká režie,bylo něco katastrofálního.

      0 0
      • Darkson  

        režie byla naprosto příšerná, Neumannku skoro nezabírali. hlavně tedy gratuluju Katce, dobrá práce:-)

        0 0
        • Ice-goofy  

          Nevidel jsem to , ale tez se pridavam ke gratulaci ja to sledoval jen na netu…

          0 0
        • skier  

          Nejde o to,že třeba neukazovali Katku jak bychom si přáli,ale celé to bylo zmatené.

          0 0
          • Paja  

            nejen jak bychom si prali, ale neukazovali ji vubec na startu a na 1 nebo 2 mezicasech:-/

            0 0
            • Lance  

              takze to, ze jsem to sledoval on-line na netu bylomozna lepsi:) o nic jsem neprisel

              0 0
    • Jenda  

      Sumavsti Tetrevi Hlusci taktez posilaji gratulaci – Katko uz jak jsme te videli pri tom treningu bylo nam vse jasne:-)

      0 0
      • ota  

        ještě se jim bude stýskat.měli by se za tu kampaň omluvit :)

        0 0
    • delfyn  

      dá se na to ještě někde na netu mrknout?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.