• s0uky

    Zdravim, chtel bych se tu optat ohledne kola KONA Coiler 06, co vsechno vydrzi? Pac ja vazim 130kg a merim 201cm a rad bych si ho poridil, s moji vahou chci jit dolu, takze jeste neco malo shodim, ale i tak mi to neda, abych se nezeptal jak je na tom tohle kolo s nosnosti a podobne? Nejspis bych ho porizoval v 20" velikosti s o neco tuzsi pruzinou. Jak jsou na tom jednotlive komponenty? Kolo chci pouzivat pro lehci freeride a obcasnym vyjetim na silnici a cestou nekam dal, tak 15 – 20km.

    Dik za vsechny pripadny rady

    0 0
    • McBlacky  

      FR a 130kg tak to bych se bál že se to někde rozloží. Ale pokud to vydrží tak ti rozhodně nikdo nesmí stát v cestě – jeho smrt :)

      0 0
    • boboman  

      hmm…no co ja viem, tak kona ma v kolekcii 2005 biky specialne pre „vacsich“ bikerov a to su hoss a hoss dee-lux…neviem sice preco zavadzali osobitnu kategoriu (tento rok uz ju tam nevidim), ale nejaky dovod to asi malo…takze tvoje obavy su na mieste :))

      0 0
    • goofy  

      Chtelo by presneji specifikovat, co si predstavujes pod pojmem „Lehci freeride“. Kazdy to vidi jinak…

      0 0
      • pepino  

        Ták a jsme u toho:-) Já si představuju dropy tak 3–4 metry a výš.Těžkej freeride pak něco jako Simmons,Maroši atd..Pak čtu,že půl národa jezdí lehčí freride a mam depku:-)

        0 0
        • pepino  

          Freeride.

          0 0
        • fousek  

          Zacni si predstavovat lehkej freeride tak ze to proste kapku pustis z kopce dolu a nemusi tam bejt ani jeden drop natoz 3–4m, tezkej freeride si predstav ty oblibene dropy kolem 2m (na B-F je to XC, ale nemusis jezdit s XCkarema z B-F) a extrem je Marosi a podobni co dokazou dat 3–4–5 m drop

          0 0
          • pepino  

            Tak to jsem lehkej freerider:-) A když si metr přidám,tak i těžhej:-)To se mi bude spát:-)

            0 0
      • s0uky  

        Pod pojmem lehci freeride si predsatvuju jizdu v lese, sem tam nejakej ten skok apod. Podle toho co napsal pepino by to melo mit oznaceni „nejlehci freeride“ nebo „jizda v lese pres parezy“ nebo nevim :)

        0 0
        • pepino  

          Aha. Tomu říkam jízda na MTB:-)

          0 0
        • goofy  

          Tohle uz se ted muze brat taky jako enduro, a na tohle je to kolo urcene… ;-)

          0 0
          • s0uky  

            No, tak to doufam, ze me to utahne, musim projit vsechny okolnosti, proto jsem to tady zalozil, aby lidi co s tim maji tu cest nadhodili nejakou informaci:)

            0 0
    • fousek  

      Zjistuju ze na B-F sou vetsinou magori, ktery davaj pepkla i na XC HT, takze ber ty vyroky od mistni freeride sekce kapku s rezervou, myslim ze tusim co chces na tom provozovat a rek bych ze tyhle kola by to mely vydrzet, kdyby to slo casto na dorazy, vymenit pruziny a rek bych ze bude klid

      0 0
      • s0uky  

        Tak parada, presne tohle jsem potreboval vedet… Ja si myslim, ze maximalne bude treba vymenit pruzinu a mozna kotouce za vetsi…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.