• Máza

    Casem, az budou chechtaky bych chtel misto puvodni vidle DIRT JAM COMP koupit jinou. Kterou byste mi doporucili z techto: Z1 FR III 130mm, SHIVER SC 100mm nebo 66 VF 150mm? Na kole prevazne blbnu, takze skacu davam lehci sjezdiky atd. Obcas se s otcem projedu po silnici max 60km. Velky zdvih mi nevadi, spis jestli nebude vadit ramu…

    0 0
    • Berkut  

      odporucil by som ti Marzocchi Z1 FRII ETA 130mm myslim ze to bude najlepsie pre teba aj pre ram =))

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Z1 FR III pomer cena/vykon. 66 se mi zda na ten ram skoro zbytecny, ale zalezi jak budes jezdit.

      0 0
      • Máza  

        No kilaku na silnici moc nenajezdim… Spis, sjezdiky, skocky atd. Myslis, ze by ta 66 150mm tomu ramu nevadila? Casem bych totiz asi koupil i nakej jinej ram. Asi Stinkynu a vidli bych zvedl pomoci kitu na 170mm. Jinak vyska vidle co tam mam ted je 488mm/388mm a 66 ma 575mm/425. Jo jeste odkud kam se meri delka predstavce? Tusim ze od zacatku diry na riditka k zacatku diry na sloupek, je to tak? Kdyztak me opravte. Diky za odpovedi.

        0 0
        •  

          rek bych ze je to osa – osa (aspon podle tech. kresleni)

          0 0
          • Máza  

            Nevim, ale nak mi to nesedi… Protoze kdyz merim hrana hrana, tak mi napredstavci truvativ XR vychazi 75mm, coz maj v nabidce, ale kdyz merim osa osa, tak to nak nevychazi. A navic tusim ze predstavec RACE FACE DIABOLUS DH nabizej v delce 30mm pro riditka 31,8mm, tak by ten predstavec nak nevychazel podle osa osa.

            0 0
            •  

              mno ja mam starsi amoebu DH a ta ma psanejch 55 a jeto osa – osa, asi to meri kazdej jinak…

              0 0
            • Pá-dlista1  

              Proc by to nevychazelo? Si to spocitej. Navic jsou i nulove predstavce a vychazi to dobre :)

              0 0
              • Máza  

                Promiň Pá-dlisto, já nevěděl, že existují nulový představce… Můžeš mi prosímtě ještě poradit ohledně tý vidle?

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Se bojim, ze v tom ti poradit nedokazu. To si musis rozhodnout sam co jeste sneses a co vlastne chces. Az uvidis co budu letos vozit ja, tak se stejne jako mnoho dalsich budes chytat za hlavu. Ani sam nevim, jestli na tom pujde jezdit :)

                  0 0
                  • Máza  

                    No o mně nejde, jde mi spíš o rám, jestli ho to nebude moc namáhat… Jo a co budeš vozit? Pochlub se…

                    0 0
                    • Pá-dlista1  

                      To vis, ze bude vic nez s 60mm vidlici. Jestli to vydzi to ukaze cas :) Jeste neprozradim, abych to nezakriknul. Ale bude to neco, abych demonstroval co vsechno vydrzi ten ram (pokud to vydrzi jezdec:)

                      0 0
                      • nakata  

                        No a zeby to bola 888?

                        0 0
                      • Máza  

                        Kdo rikal, ze tam mam tedka zdvih 60mm? Tak ja teda pujdu do Z1 FR.

                        0 0
                        • Máza  

                          No jo ale jeste jakou mam vzit? Rozhoduju se mezi I a II, ale tusim ze I se prodava jen se zdvihem 150mm, ale zase je nizssi nez 66. :-)

                          0 0
                        • Pá-dlista1  

                          Nerikam, ze mas, ale ze by to ten ram namahalo min, kdyz ho chces setrit :)

                          0 0
    • nakata  

      No kedze je 66 strasne vysoka, urcite by to nebol az taky super napad, davat to na ram, ktory je ucreny na 100 – 130 mm zdvih, nie? Casom by ti urcite prdla hlavova trubka..

      0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.