kolik vypijete za hodinu na kole tekutiny?

52 nepřečtených
  • ehmud

    piste prosim zajima me kazdy prispevek

    0 0
    • lidumil  

      Jak kde – v hospě třeba i 4 litry :-)

      0 0
    • bajkr  

      jak kdy někdy i deset knedlíků ;-)

      0 0
    • Splinter  

      Jak kdy.. Když jedu na vejlet tak třeba nic… Teďka na Šele sem vypil přes 6 litrů..

      0 0
    • lubos  

      Zalezi na okolni teplote a taky na rychlosti jizdy. Cca ale tak 2litry na 6hodin pri teplote kolem 12stupnu a ne rychlem tempu. Nebo 8litru na 6hodin, kdyz je pres 30 a jedu maraton.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Za hodinu tak pol litra iontaku a jedno pivo ak je po ruke chata.

      0 0
    • jaski  

      tak litr na hodinu spis min.zalezi na teplote a na krajine-stoupani napod.

      0 0
    • wotkka  

      Záleží na okolnostech, trřeba dneska sem měl 1,7litru, na 3 hodiny, ale po 2hodinách už sem měl jen 3deci…

      0 0
    • wewerka  

      zhruba 1 litr na 50km

      0 0
    • SavaH  

      1.5 L/3–3.5 hod. Vic se mi do flasek do ramu nevejde. Po prijezdu 1.5l mineralky na ex

      0 0
    • Luka  

      bez piti nevyjizdim ani na 10km. nutno dodat ze neumim pit z flasky a pak to svindluju, tak proto vozim kejmla. Za hodinku ted rano jsem si tak 4× sosla, ale bez toho bych lezela nekde v prikopu. Pro me nepit je opravdu sileny… navic mi piti musi chutnat, takze zadny penco a podobne, nejlepsi je jupi pomerancova stava poradne sladoucka.

      0 0
      • dafe  

        Reggecka chutnaji docela dobre a hlavne nelepi pusu jako tve sladoucke jupi…pak se poflusam jak to lepi :-) Ale jinak jelikoz je jupi z Krnova a ja tez, tak jupi rulez!

        0 0
    • RomanH  

      Tak, Franto, kolik jich stihnes na Bukarne ? :o)

      0 0
    • Martin  

      kolem litru na 30 km

      0 0
    • Blade  

      Ja vozim dvoulitrovej Hydrapak. Neplnim ho az po vroubek, musi se mi tam vlezt jeste mobil, pumpa, duse a naradi :) Ale podle tempa na cca 1,5 litru ujedu 30–50Km.

      0 0
      • Lišák  

        Máš si k tomu Hydrapaku koupit taky batoh a když ty věci budeš dávat do toho batohu a ne přímo do Hydrapaku, tak ho můžeš plnit až po vroubek :-) P.S. Co máš za vodotěsný mobil?:-)

        0 0
        • Blade  

          Jasne, sam sem si vykopal jamu :-D nic mene to od tebe bylo hnusny :))

          0 0
    • Paja  

      Zalezi na teplote a profilu, 0,5 – 1 l/hod.

      0 0
    • kajulka2  

      Za jízdy nějak do sebe nemůžu nic dostat, nevypiju ani 0,7 bidon na 50 km v terénu

      0 0
      • Lišák  

        To ale není zrovna moc dobrý pro tělo.

        0 0
        • kajulka2  

          to je mi jasný ale nedokážu si pomoct, je trochu lepší když vozim kejml, ale i tak vic jak litr nedám, ale potom po švihu vypiju pomaličku 1,5–2 litry něčeho a před švihem taky zavodňuju.

          0 0
    • Daf  

      Hodne zalezi na teplote. V zime neberu piti ani na 3h svih. V lete zhruba 0.5l na hodinu, ale spis jeste min.

      0 0
    • chupas  

      20min pred vyjezdem povine 0,5 litru do bricha. zvazit. zapsat. za jizdy tak tech 0,6–0,7/h. jinak treba 3litry/4h. to je asi tak maximalka. vic neuvezu. tak sem potom vic vysusenej. po prijezdu. 2×0,5 litru v 10min intervalu povine. zvazit a do usnuti doplnit hmotnost vodou. je to dost sileny? :) JOOO

      0 0
    • Lance  

      pokud jedu jen na hodku, hodku a pul, tak mnohdy neberu zadne piti

      0 0
    • P.L.  

      Já za hodku tak 0,5 l

      0 0
    • ludva  

      hodinu jezdim do prace a neberu zadne piti,ale kdyz jedu na svih tak beru 0.5 l na hodinu-iontaku

      0 0
    • Blade  

      Tak dneska sem dal 65Km, tezkej teren, projel sem 2 zavodni okruhy, hic jak prase a za 3 hodiny 20 minut sem dal 3 litry + velkou kofolu v hospode. Pripadam si ted jak žaba :-D

      0 0
    • Raf  

      Tak bidon za hodinu (0,5–0,8) se mi zdá ideální. Vozím jen dva, a potom to trochu šulím. Proto by mě zajímalo, kde stavíte, když potřebujete doplnit?

      0 0
      • Blade  

        Ke studance, ke studance :)

        0 0
      • Smazaný účet  

        Obvykle sa cestam vyhybam. Vozim camela a ked je prazdny doplnujem podla moznosti: vodou z pramena alebo ak narazim na obchod, krcmu, chatu … tak nieco sladke (dzus, kofola, cola s mineralkou 1:1). Obvykle ked je kde doplnam pitny rezim tym najvyvazenejsim iontakom – pivom a potom obsah camela vystaci. Mam jednu trasu srovnatelnu s vyssie spomenutymi 65km – tam je to 1.5l iontaku a tri piva (cestou su tri moznosti „tankovat“).

        0 0
        • jaski  

          ty dsavas do camela bublinky?to ti to pak netece?

          0 0
          • Smazaný účet  

            Robim to len ako nudzove riesenie. Stava sa mi ked su velke horucavy a pijem viac. Postup je nasledovny – objednam pivo kofolu(dzus, colu) a mineralku. Bublinkove otvorim a sem tam zatrasiem aby co najviac vybublalo pokial dopijem to pivo. Mala flaska „ochucovadla“ a mineralky je 1 l – je tam dost rezervy na bublanie. Neznamej pitnej vode radsej nedoverujem, studnickam ano.

            0 0
    • Pebe  

      Dneska necelej bidon cca.04l na 55km (2,5h) na silničce :-)

      0 0
    • Krutor  

      Když tě zajímá každej příspěvek – mně se někdy stane, že dojedu s poloplnou flaškou. Na druhou stranu když mám na hrbu kejml, většinou ten litr a půl vysaju ! Z toho plyne že kejml u mě podporuje aspoň trochu správnej pitnej režim !

      0 0
      • Smazaný účet  

        Urcite. Ked som ho kupoval tak mi dal predavac dobry tip – kolko krat si vzpomenies tak si cucni.

        0 0
    • klerik  

      Tak zrovna dneska, resp. vcera jsem si cucnul 2×, kdyz nepocitam zastavku u Paviana s obedem a dvema pivama. Jinak nepiju vlastne vubec, protoze z lahve kterou mam mi tece ropa a vak do kejmla nevozim. :-)

      0 0
    • rock  

      Asi tak 0.3–0.5 l/h. K tomu hospůdkovité zastávky, ale když jedu sám, obvykle nestavím …

      0 0
    • lubos  

      Hmm, tak vcera 6hodin jizdy, 3.5l a asi jsem se dehydroval. Teplota kolem 22. Ale mel jsem vysoke tepy. Dnes 5hodin, 2l plus male pivo a v pohode. Teplota kolem 19. Tepy nizke. Tak nevim …

      0 0
    • HastySnail  

      litr minimálně, když jedu závod tak malinko míň, protože na to neni moc čas :)) a když jedu dálku, tak zase malinko víc… nejvíc jsem ale vybumbal jednou na spinningu – cca 3 litry iontaku za hodinu… ale myslim že jsem tam vypotil podstatně víc :))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.