• bajaja

    sorry je to drsny ale to se musi videt : http://the.mtbiker.sk/index.php?…

    0 0
    • Vojtíšek  

      Ty jsi tady novej, co?

      0 0
      • bajaja  

        ta¨k sorry asi sem blbe koukal no…

        0 0
      • chupas  

        ja to treba neznal, a uz chapu obcas se objevivsi spojeni „kotouc na veverky“. kazdopadne me vzdy napadne jestli to neni jen fake. no asi neni. chudak zvire

        0 0
    • CZiko  

      :)

      0 0
    • gummo  

      vidim to asi jenom po 100 ale stejne se tomu pokazdy schuti zasmeju :)

      0 0
    • gobike  

      Achjo, už zase…

      0 0
    • 7LK  

      Cinici!!! smrk… smrk… bůůůů… chudák drevokocůrik… bůůůůů

      0 0
    • Radek Broz  

      Jeee, uz zase;-)

      0 0
    • cabbage  

      tohle by jeste ochranci prirody rozdejchali, ale nedavno sem narazil na stranky lovcu se vzduchovkama- nakdo se tam chlubil ze zmasakroval 12 veverek za 1,5hod…:-/

      0 0
    • idi  

      no proste novej mongoose :)

      0 0
    • tjuren  

      Je to hnusný a myslím že to sem nepatří. Zase budu za suchara s nedostatkem nadhledu, ale nemůžu si pomoct. Proto přece do přírody nejezdíme?!

      0 0
      • Lance  

        nejsi vubec za suchara,ba naopak

        0 0
      •  

        ja vzdycky tak pookreju kdyz vidim nekde naky lesni zvire, veverky vidim asi nejcasteji

        0 0
        • Volf  

          Je fakt, že jsem v lese nikdy neviděl tolik veverek jak letos.

          0 0
          •  

            nojo, to sem si ani neuvedomil, letos sou i okoli nasi chajdy, kde nikdy nebyly, nebo se tolik neprojevovali, ale nejhezci sou stejne ty rezavy :D

            0 0
      • 7LK  

        Hm… už jsem si připadal méněcenej – tuhle mi nějaká lasička nebo něco podobného vlítla před kolo a já hamoval až jsem si málem hubu rozbil, ale stihnul jsem to a nepřejel ji… jen jsem zahlédl chlupy mizet v trávě na druhé straně a měl docela fajn pocit, že to zvíře může běhat dál.

        0 0
    • lidumil  

      Mě taky před 3 dny vyběhla veverka z lesa před kolo, ale byla tak rychlá, že jsem ani po brzdě nestačil sáhnout, naštěstí – měl jsem tam kolem 24 km/h. Jen jsem se strašně leknul.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.