• Daník

    Jako nejlevnější zdroj jsem našel www.koloshop.cz a www.bikezone.cz, kde je nabízejí za 760,–. Ani v jednom případě je však nemají a v dohledné době mít nebudou, víte o nějakém jiném zdroji?

    0 0
    • pcejka  

      Nedavno jsem RR Evolution 2,1 kupoval na www.cykloexpert.cz za prave 760,–, temer hnedle po me objednavce zdrazili na 940,–, ale meli by mit skladem…

      0 0
    • homat  

      v bikeranchi se slevovou kartou :-)

      0 0
      • McBlacky  

        no jo ale tam je pultovka 1150kč nebo už i víc, což je brutál :(

        0 0
        • blue  

          to bude asi za kevlar, ne? na webu maj jeste jeden za polovinu

          0 0
          • default  

            Kdyz jsem po nich chtel 2.25 drat, tak mi ten typek u pultu hned za dverma rikal, ze se to nevyrabi! :-D

            0 0
            • blue  

              no a pokud samotny schwalbe na svym webu nekeca, tak mel pravdu :-)

              0 0
              • default  

                No z bikezone.cz mi je poslali… Schwalbe je tam asi nemaj pro end usery – imho.

                0 0
            • McBlacky  

              což je dost divný protože já už 2.25 drát jezdím od jara 2004. Poslední jsem kupoval v březnu 2005. Takže ten týpek ti kecal, aby ti mohl střelit kevlar :)

              0 0
              • default  

                JJ, pekne me nas… Ale uz mi je z bikezone poslali. Sice je to trochu psycho, pres pulku republiky, ale hlavne ze je mam.

                0 0
              • Pekáček  

                Dnes jsem koupil dva RR 2,25" drát za 780kč v HK. Vypadají suprově, větší balóny jak Pythony.

                0 0
                • Pavlos  

                  Ja uz se na ne taky tesim:)

                  0 0
                • Daník  

                  V LB? Nevíš za kolik tam mají 2,1? Pokud mají..

                  0 0
                  • Pekáček  

                    V LB mi udělali cenu, bral jsem tam toho trochu víc. Jdi do 2,25", podle mě jsou lepší.

                    0 0
                    • Daník  

                      já myslel cenu oficiální..jestli neznáš. Přes HK jezdím.Vidím, že je to teď úzký profil.Asi si koupím zatím jeden tady u nás, mají jen 2,1 – zase jsou lehčí, chci ho dopředu.

                      0 0
                      • fousac  

                        oficialni cena RR 2,25" sport (drat) je 395,– .. takze pekacek slavnostne usetril 10,– ;))

                        0 0
                        • Pekáček  

                          Nedávno je měli za cca 550kč, každej si dělá ceny podle sebe. Tož dík za upozornění, Fousáči :o)

                          0 0
                          • Dipsey  

                            Pekáčku pls, kde konkrétně v HK jsi ty RR 2,25 kupoval za tudle cenu? dík

                            0 0
        • enjoy  

          1069,–.vim to uplne presne:-))

          0 0
          • Pavlos  

            A jak se ti na nich jezdi Machale?;)

            0 0
            • enjoy  

              hele je uzasny!proti z-maxovi a velociraptorovi:-)) je to super!akorat v protivetru to jede uplne stejne blbe jako predtim:-)

              0 0
    • goood  

      Ja kupoval ted RR kevlar 2.25 za 950,– v GEM v Legerovy

      0 0
      • goood  

        Aha, ty ses ale z Ostravy, tak to nic :-) Tohle je v Praze :-)

        0 0
        • Daník  

          což o to, do Prahy jezdím služebně. Potřeboval bych ty gumy ale taky pro přítelku a pro kámoše…tak 4 a když zaplatím na každé o 200,– víc, je to už dost peněz.Za 960,– jsem na ně narazil i v Ostravě.

          0 0
    • Lister  

      RR 2,25 Revolution s bikezone za 960. Mám je doma asi 3 týdny a jsöu super. Vůbec nelituju, že jsem se tady ne foru nechal ukecat abych vzal tuhle šířku a na 2,1 jak jsem měl původně objednaný.

      0 0
    • gersa  

      Skus se zeptat ID Boris, mel by mit RR Evolution 2.1 za neco malo pres 700kc

      0 0
    • cubas  

      no já vam tak nějak nevim. Po tom, co jsem si tady přečet ty všechny oslavný ody na RR, tak jsem si jeden pořídil v drátu. Je to 2.25. Dal jsem ho dozadu. První zkušenost byla, že mi krásně ve vyjetých kolejích ustřelil a já jsem hodil krásnou kasu. To ale neni takový problém – třeba to neumím. Ale co mi na něm dost vadí, je tlumení. Je šíleně skákavej. A to není nijak extra nehuštěnej. Když to srovnam s tím výletem na kokořín a hlavně Conti Explorer … No nechám ho dojezdit, ale už příště ne. Jestli je kevlarová verze lepčejší nevím. Tenhle víkend, jak to tak vypadá ho zkusím v bahně – třeba změním názor.

      0 0
      • McBlacky  

        no 2.25 v bahně není good nápad, na to jsou pláště do 1.9 :))) skákavej? toho máš moc nabouchanej, zkus ho dát tak 45psi a uvidíš tu pohodu

        0 0
        • cubas  

          nemam sice manometr, ale podle palce je stejně nafoukanej jak ten Continental.

          0 0
          • McBlacky  

            to je pak težký, a ani nemáš pumpu na vidli? abys to zjistil. Když se do ralfů dá 6O a víc tak opravdu uskakujou na kořenech šutrech atd.

            0 0
      • Darkson  

        máte ještě někdo zkušenosti s drátovou verzí 2,25? A neznáte jeho váhu? Jediný údaj zjištěný na webu je 550 g, ale to se mi zdá málo.

        0 0
        • Smazaný účet  

          malá úvaha: big jim 2,25 má light 595 g, sport 740 g. rozdíl 145 g. pokud má rr evolution 2,25 545 g, tak sport (drát) by moh mít kolem 690 g. pokud bysme stejnou úvahou vyšli z albertů tak by vycházel na 675 g.

          0 0
          • McBlacky  

            to zase přibrzdi :) na schwalbetires.com píšou 545gr u verze sport. já osobně podle pocitu (co mám zrovna ted doma), jsou těžší než 540gr serac a acris silica (nevim přesně kolik má), ale zase lehčí než speedmax (přes 650) a albert (670) (než ten o dost) oproti mofo xc (630 novej tenhle je 50% sjetej cca 610) to zas takovej rozdíl není. A ted si vyber

            0 0
            • Petrs  

              Včera jsem zvážil RR Sport 2,25 a má 610g. Jejich uváděná váha 545g bude asi pro kevlar. Takže Mc Blacky to trefil i bez vážení.

              0 0
        • fousac  

          tak sem ted mrsknul na vahu racing ralpha sport 2,25" drat a navazil 598g …

          0 0
          • pos3k  

            nejetej? jinak vaha slusna

            0 0
          • Daník  

            Taky jsem včera vážil a docela se divil: Ralph 2,1 nový-480g Python 2,0 nový-570g Michelin WG 1,95 drát jetý-570g Rit.Zmax 1,9 drát jetý- 780g (!) To je pak kilečko na kole hned navíc…

            0 0
            • cabbage  

              rr kevlar a python drat?

              0 0
            • pos3k  

              zeby u me vymena z-maxu na RR? :-))

              0 0
            • Darkson  

              není to trochu moc u těch Z-maxů? ne že bych si dělal nějaký iluze, ale u mých 2,1 drátů by to tedy mělo být s přehledem přes 800 g, což už mi opřijde fakt dost:(. asi si na ty závody pořídim taky kevlarový RR

              0 0
            • pos3k  

              urcit eto byl z-max drat 1,9? bych tu vahzu videl na 2.1

              0 0
    • homat  

      nově na bikestore: http://www.bikestore.cz/…/sestava.asp?…

      0 0
      • venca1  

        tak mám dojem že letos budou všichni jezdit na RR.
        Taky jsem je chtěl ale když ony jsou pořád dražší a dražší :-((

        0 0
    • filipes  

      Vzhledem, ze je takovy masovy zajem, tak kdyz se par lidi slozi na postovne (10–20EUR), tak tady:

      http://www.actionsports.de/…ad::688.html?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.