• Extremist

    Při srovnání více kusů těchto pláš?ů jsem zjistil, že některé kusy jsou podstatně užší (cca o 5 mm) a taky nižší, než klasická 2,1. Označení pláštů je však úplně stejné.

    http://www.beskydbike.com/ralph.jpg

    0 0
    • McBlacky  

      a porovnáváš stejný typy (drát/kevlar) jinak mezi plášti jsou velké rozdíly typicky váha lítá ±50gr a někdy i víc

      0 0
    • RapMan  

      Ja taky nechapu nic, ale jezdi se mi na nich dobre.. :) Kazdopadne mi nikdo nedokazal poradne vysvetlit rozdil mezi verzemi light a light evolution…

      0 0
      • Lister  

        Pokud vím tak žádná verze light neexistuje, pouze RR evolution a to co šopy prodávají pod označení light je pouze OEM verze bez krabice.

        0 0
    • Lister  

      Tak nedalo mi to a zašel jsem do sklepa ty svoje změřit, takže RR Evolution 2,25 na předním i na zadním 51mm, což pokud počítám palec jako 2,54( doufám, že správně) odpovídá šířce 2,08 palce. Výšku jsem zkusil taky změřit ale to šlo hůř bylo to kolem 48 mm takže je nižžší než šiřší. Všechny rozměry jsou bez vzorku tedy měřen běhoun mezi špunty.

      0 0
      • blue  

        takze pres spunty to da tech 2.25?

        0 0
        • McBlacky  

          nedá ani omylem… ono totiž ty 2,25 jsou stejně široký přes boky i špunty :)

          0 0
      • Extremist  

        Tech 51 mm sedi. Druhy plast mel ale sirku jen 46 mm!

        0 0
        • lubos  

          No to by odpovidalo memu 2.1.

          0 0
        • Pekáček  

          Ty jo, tak soudě podle obrázku na kterej si dal odkaz výše se oplatí si prohlídnout dezén a všimnout si rozdílů – u jednoho se špuntíky téměř dotýkaj. Není to jen blbě potištěná série 2,25"?

          0 0
          • Pekáček  

            Hm, aha, oni jsou pootočení, no Pekáčku dvakrát čum a jednou piš…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.