• -jon-

    Zdravim,

    kde muzu ted v Praze sehnat MTB pláště Schwalbe Racing Ralph 2.1? Nemyslím tu light verzi. Díky

    0 0
    • BB  

      zkus Bike Ranch

      0 0
    • Luky  

      zkus CykloAdam v suchdole…

      0 0
    • Meesha  

      Ja je kupoval na bikezone.

      0 0
      • -jon-  

        A nebyla to ta OEM verze? Byly v orig.krabičce?

        0 0
        • Meesha  

          V krabici nebyly – objednaval sem si este nejaky jiny plaste a prislo to nejdenou. Sou to ale Evolutiony – puvodne sem cekal, ze to budou lighty…

          0 0
          • igor  

            evolutiony su novy model?

            0 0
            • Meesha  

              Ne, delaj se RR Light a Evolution. Ty Evolution by mely bejt z jiny smesy – trochu tezsi, ale trvanlivejsi…

              0 0
              • igor  

                aha, dik.

                0 0
              • miki  

                mevím kdes na to přišel ale oficiální stránky schwalbe uvádějí dvě verze a to evolution a evolution tubeless a tři rozměry 2.1 2,25 2,40

                0 0
          • Zdyn  

            Light a evolution je ta sama guma.Cele označení je light-evolution

            0 0
          • MaPa  

            Mám je taky od tamtaď. Jsou to Evolutiony bez krabičky (dle komunikace s nimi dodávka s krabičkou nepochopitelně stojí přes litr a oni je shánějí někde bez krabičky – tak jsou levnější). Ale jsou to ty samý – Evolution Light. Jeden klasickej (tučnej) měli minuulý týden v BikeRanch.

            0 0
    • Dejv  

      přikladam čast me emajlove korespondence s bikestore :„Schwalbe RR 2.25 verze Evolution, tzn. zadna light verze, kterou nektere shopy nabizeji (napriklad zrovna bikezone.cz, jsou to levne plate z vyroby, ktere jsou sice kevlar, ale vydrz o dost nizsi). Evolution verze je plna verze, urcena k retail prodeji a je v krabici.“ Tak a ted se v tom vyznejte :-)))

      0 0
      • biker007  

        ale treba ja je mam z bikezone a je to evolution verze..

        0 0
      • McBlacky  

        když už jsme u toho, já ještě neviděl RR v kevlaru s nápisem light, vždy jen evolution… viděl nebo má někdo ony legendární RR s nápisem light? nestydtě se a piště!

        0 0
        • Meesha  

          Je fakt, ze na bikezone inzerovali, ze prodavaj RR Light, taxem je objednal… a prisli RR s napisem Evolution… Sem z toho jelen! >:-)

          0 0
          • McBlacky  

            a to nejsi zdaleka jedinej…

            0 0
            • enjoy  

              a ja se vzdycky bal ze kdyz si je objednam tak mi daj ty lighty:-))

              0 0
              • Lister  

                A já se vždycky bál zepta jak je to s tím označením, abych nevypadla jak debil. Na netu našel jen drát a kevlar o žádné verzi light jsem tam nic nenašel. tak jsem rád, že v tom nemám hokej sám. Plánuju koupit na jaro, ale verzi 2,25 v drátu.

                0 0
                • jecnak  

                  Jen upozornuju, ze 2,25 drat je uzsi nez 2,25 kevlar. Proc, tezko rict.

                  0 0
                  • Meesha  

                    Koukam, ze Schwalbe ma v tech plastich celkove nejakej bordel! :-)) kevlar 2,25 vlastne nejsou 2,25 – sou uzsi a v dratu sou este uzsi…

                    0 0
                    • McBlacky  

                      pořád to jsou ale zatraceně dobrý pláště :-) a upřímně, ty bys jezdil na XC pláš? kterej by měl 2,25? asi ne co

                      0 0
                      • Meesha  

                        Ne, mam 2.1 a kdyz maj v realu min, tak je to v pohode. Pohodli u plastu neresim.

                        0 0
    • Dejv  

      Možna že"light verze" je jen slang pro ty meně kvalitní OEM plaště.Každopadně je přinejmenším podezřelé ,že vyrobek k samostatnemu prodeji v retail baleni dostaneš bez krabice.Proč ? Asi nejlepší by bylo ,se informovat přimo u dovozce tušim,že firma Imexpo. Jak by řekl Mulder „Pravda je někde venku“ :-))

      0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.