z dnešního bikování

Přidat foto

(vloženo 11.4.09)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
roud
roud

11.4.09 22:28

Ostrý test nových kol :O)

Reagovat
honza.hk1
honza.hk1

11.4.09 22:00

tak v Orlických horách to není ještě vyloženě na bike. Hluboký a těžký sníh na hřebenech byl náročný…pěší turistika s kolem :-)

Reagovat

Další galerie z kategorie

Spurt2 1
bmx20 19
FreeBoy 19
FreeBoy 9
bmx20 6
FreeBoy 6