SÁDROVNÍK

Přidat foto

objevil jsem ranou odrůdu sádrovníku (latinsky možná stromus cryplus), urodily se zatím 3 plody

(vloženo 20.4.09)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
smith22
smith22

20.4.09 14:28

No a když sem to před 15 lety rouboval tak mi říkali že z toho nic nebude :-))

Reagovat
Vilém
Vilém

20.4.09 13:26

Ze by pozustatky velikonoc?

Reagovat

Další galerie z kategorie

bmx20 19
FreeBoy 19
FreeBoy 9
bmx20 6
FreeBoy 6
Pi†el 13