Kokořínsko

Přidat foto

Ze vcerejsiho paradniho vyletu

(vloženo 3.5.09)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
MichalF
MichalF

4.5.09 10:43

Jojo ona je tam ta cesticka videt … uplne na pohodicku to tam jelo, jen to stoupani co nas cekalo nic moc ;)

Reagovat
beeker
beeker

3.5.09 17:50

Tama jsi jel? dobře ty :-)

Reagovat

Další galerie z kategorie

Spurt2 1
bmx20 19
FreeBoy 19
FreeBoy 9
bmx20 6
FreeBoy 6