Včera pod Velkým Lopeníkem

Přidat foto

(vloženo 19.10.09)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
marapara
marapara

19.10.09 11:57

****, to je řiti. Předminulý týden jsem tam jel na biku a bylo krásně a teplo

Reagovat
Dalas
Dalas

19.10.09 10:51

tady sníh žádný, ale když se otočím a podívám na Lopeník, tak je tam krásně bílo :)

Reagovat

Další galerie z kategorie

bmx20 15
FreeBoy 19
FreeBoy 9
bmx20 6
FreeBoy 6
Pi†el 13