Vavřinec

Přidat foto

Ještěže máme ty pěší, který nám vyšlapávaj takový pěkný cestičky :)

(vloženo 24.1.10)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
Vilém
Vilém

24.1.10 17:44

Tos byl rano a chyt jeste pekny pocasi. Ja byl tou dobou ve Veselici, teda na pesi vychazce.

Reagovat
Radez
Radez

24.1.10 17:08

Jo a pěkně vochcávaj sníh :-).

Reagovat

Další galerie z kategorie

Spurt2 3
bmx20 19
FreeBoy 19
FreeBoy 9
bmx20 6
FreeBoy 6