Po švihu...

Přidat foto

Včera Ještěd… horní metry ještě místy sníh a hřeben na rašovku bude asi ještě dlouho bílej…

(vloženo 7.4.10)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
Twisp
Twisp

7.4.10 21:30

tak tam to bude mrtvý do příštího jara :D

Reagovat
kopečák1
kopečák1

7.4.10 20:24

projet se to dá, ale hodně blbě a furt se ještě vyplatí to přeběhnout… jinak hřemen je mrtvej, tam to bude asi na dýl…

Reagovat
friblos
friblos

7.4.10 20:14

čau jak to vypadá v lese? je tam ještě hodně sněhu nebo se to dá projet.

Reagovat

Další galerie z kategorie

Spurt2 3
bmx20 19
FreeBoy 19
FreeBoy 9
bmx20 6
FreeBoy 6