Dnešní vyjížďka

Přidat foto

Už jsme viděli světlo na konci tunelu :)

(vloženo 16.10.11)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
Azmir
Azmir

16.10.11 20:07

Je to kousek před Hrabyní, celkem pěkná vyjíždka :) někdy tě tam vezmu :))

Reagovat
peeto
peeto

16.10.11 19:38

joo to znám.. to je po modré a furt rovně. :)

Reagovat
Luker
Luker

16.10.11 19:17

kde to je? :)

Reagovat
jim1f
jim1f

16.10.11 18:17

povedená fotka

Reagovat
plevka
plevka

16.10.11 18:12

super foto :)

Reagovat

Další galerie z kategorie

Spurt2 3
bmx20 19
FreeBoy 19
FreeBoy 9
bmx20 6
FreeBoy 6