... a zase jedna zimní

Přidat foto

(vloženo 9.12.12)

Komentáře

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.
capis
capis

9.12.12 20:35

Promiň, nejsem v kanclu, tedy pokud se to týká všech, svářeči.

Reagovat
svářeč
svářeč

9.12.12 16:31

už dost s tou zimou,zvedněte zadek z kanclu a táhněte dělat na venek,vás to přejde:-D

Reagovat
Kubiczech
Kubiczech

9.12.12 16:31

Neměl by někdo pejska, auta nebo flinty?

Reagovat

Další galerie z kategorie

Spurt2 3
bmx20 19
FreeBoy 19
FreeBoy 9
bmx20 6
FreeBoy 6