Zkušenosti z představcem EASTON EA70 110mm 25.4mm

34 nepřečtených
  • mkobblizek

    Ahoj,nemáte někdo zkušenost s před­stavcem EASTON EA70,chci pořídit 110mm na řidítka 25,4mm.Mám řidítka EA 70 a spokojenost.Nebo zkusit navrhnout jiný představec stejných parametrů s nízkou váhou..

    0 0
    • Stanislav__1  

      Volil bych radeji oversize verzi a vymenil i riditka.

      0 0
    • rysak  

      Já bych tento představec nevolil vůbec. Na dvou těchto přestavcích jsem viděl stržený černý elox od izopepy kretou si přidělali borci na představec duši. Koukal jsem na to jak puk že je to vůbec možný.

      0 0
      • Vilém  

        Tak to zrejme nebyl elox, ale spatnej lak.

        0 0
        • mkobblizek  

          a co ten pells RX67 OV bílý,vypadá dobře a je za dobrý peníz…

          0 0
          • jIrI___  

            Ten se mi taky líbí, ale nečekj, že ti někdo z B-F doporučí Pells :-))

            0 0
            • Hnoj  

              Já mu ho klidně doporučím :-)

              Koneckonců, proč ne? Po designové stránce je zmáknutej na 100% a pokud mu nepraskne v ruce, vem to čert !

              0 0
          • Daník  

            ten se mi taky hodně líbil, ale po konzultacích jsem od něj upustil. Estetično je důležité, ale ne za cenu, že se mi rodla budou kroutit pod rukama, případně ve sjezdu náhle zmizí. Při té hmotnosti to nelze vyloučit. Takže pokukuju po tomdle: http://www.bike-discount.de/…0-weiss.html, jen počkám na rám, abych stanovil délku:)

            0 0
          • kubad  

            kromě toho že je bílý, co je na něm krásného?

            0 0
            • jIrI___  

              Na kterémkoliv představci mi nepříjde nic zajímavého. Snad jen ta změna barvy oproti fádní černé. V tomhle případě je nahrazena fádní bílou :))

              0 0
        • rysak  

          Byl to přesně tento představec

          0 0
    • kyjosek  

      To já bychchtěl EA 50 by taky mohl stačit ne?  Cube dává na kola přes 20 tis. EA 30

      0 0
    • siafu  

      tak jezdim klasicky prumer jen proto, ze se mi vic libi a lip se tam vsechno vleze, pro oversize nevidim mnoho duvodu, podle me rozdily v tuhosti budou minimalni… k Easton riditkum mam normalni North predstavec z bikezone, no je to neco jako starsi WCS a v pohode, vaha nejakych 101 g s Ti srouby pri delce 100 mm

      0 0
      • Fana.A  

        Vidím, že máš taky carbon rodla EC 70. Nemáš problém s vrchním lakem ? Mě dělá  takové puchýře- hlavně u představce.

        0 0
        • kubad  

          jo na starších co máš ty se ten lak uměl loupat, tam kde byly řídítka upnuté v představci, ale funkčně to není problém, měl sem je taky a stejný problém

          0 0
        • siafu  

          tady na tech je lak v pohode, akorat jsou trochu napraskly pod pravym rohem, ale zatim je furt jezdim, i kdyz uz mam doma nove:)

          0 0
      • mkobblizek  

        TAk to asi vidím na toho Northna,jedno­duchej,lehkej­.moc se mi líbí,dík

        0 0
        • siafu  

          no je takovej obycejnej:) se mi libi treba Rotor, Tune, Use… ale tak na zkousku delky 100 mm byl vybran ten North a uz na kole zustal:)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.