• fandacobra

    Zdravim, je pravda že aksia 2008 se víc povolujou a jsou měkčí nežli ty z roku 2006 četl jsem že před každou vyjíždkou musel furt dotahovat dráty a že se to furt rozcentrovávalo co si o tom myslíte???

    0 0
    • kubad  

      2008 jsou podle mě lepší – měl sem oboje, bez problémů

      0 0
    • roud  

      Vozim ty starší už přez dva roky a nikdy sem s nima nemusel nic dělat :O)

      0 0
    • jose  

      JJ, to že se povolujou slyším snad všude:-) že by byla měkká, to nevím nemám s 2008 zkušenost, ale zato mám 2006 a nemůžu říct křivého slova…naježděno tak 30tis a stále ok, ted v prosinci vydržely čelní náraz s autem, přední ani osma, nic a to to urvalo vidlu a zadní jen lehká cca 2mm osma.....

      0 0
      • fandacobra  

        já totiž zvažuji nákup zapletených kol tak do 4000 a ty aksia se mi zdály dobrý ale potom jsem se na různých fórech dozvěděl že 2008 se moc povolují a nejsou dobré 

        0 0
        • jose  

          mě zítra přijde trek 2.1mod 2008 a určitě budu z toho sundavat ty bontrager zapletený kola, mám na něj připravený ksyria es:-), ale neznám recenze na ně:-), cenově by ses vešel:-)…já jsem věrný mavicu, mám ho i na horským a bezproblému…

          0 0
    • Pebe  

      Aksia 2008 jsem měl, myslel jsem si že to jsou dobrá a tuhá kola, ale po přechodu na Fulcrum bylo jasně poznat že až tak tuhá nebyla. Zato hezky pohodlná. Trochu mi vadilo, že při jízdě do kopce na nejlehčí převod (39/25) lehce lupaly dráty v uložení v zadním náboji. Dělalo to jenom na nejlehčí převod, nevim proč. Ale jinak to jsou opravdu držáky.

      0 0
    • wbiker  

      Uvažuju o koupi těchto kol. Skládám silničku a trochu se prodržila oproti původnímu plánu. Tak potřebuju levná kola, abych mohl jezdit a nečekat až budou finance, s tím, že časem přijde výměna kol za lepší. Proto se ptám místních uživatelů, jestli se časem objevily nějaké problémy – povolování drátů, přetržení drátu, problém s ložisky,… Díky za každou reakci. Popřípadě, kdyby měl někdo tip na zapletená/skládaná kola do 3000, jsem jedno ucho.

      0 0
      • jecnak  

        Aksia jsou brzproblemova kola. Jen vaha odpovida cene.

        0 0
        • wbiker  

          V podobné ceně ještě někdo nabízí na cyklobazaru Remerx Alcyon. Váha údajně 1500 gramů. Ovšem co jsem tak našel v historii, vypadá to, že tyhle kola vynikají nízkou tuhostí.

          0 0
    • daymaker  

      trochu se tady přiživím… mám nové Fulcrumy Racing 5… jak je to s dotahováním a centrováním… předpokládám, že jako nové je potřeba je po X km doladit(asi si sednou) a pak se to „dělá“ normálně, nebo je potřeba nějaký ten tesiometr, či jak se tomu u těch drahých kol nadává.. díky moc…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.