• eso

    Zdarec, chci si koupit novy zapleteny kola a rozhoduju se mezi temito: http://www.kola-cykloshop.cz/…er-3236.html a nebo temito: http://www.kola-cykloshop.cz/…65-1912.html a nakonec temito: http://www.kola-cykloshop.cz/…05-1911.html

    0 0
    • Evilcleaner  

      já bych ti doporučil tyto.

      sice tam má hnoj obyčejné špice ale za ty peníze mi to přijde jako fantastická nabídka

      0 0
    • zskal  

      Já bych tohoto vlákna trochu využil k dotazu, jestli někdo přehazujete kola z důvodu aby jste nemuseli přezouvat pláště? Občas jezdím s manželkou (má treka a MTB nechce) asfaltové cyklostezky a už mě nebaví pořád přezouvat pláště na asfalt abych si zbytečně nesjížděl NN a RR. Proto zvažuju koupení vypletených kol s tím, že bych je jen přehazoval. Pravděpodobně i s řetězem. Má to smysl? Děláte to někdo taky tak?

      0 0
      • Jogador  

        Proč i s řetězem?Ne­myslel jsi i s kazetou?

        0 0
        • honza.hk1  

          Ahoj, vím, není tu bazar, ale jen kdyby jsi měl zájem o Mavic Crosrride, tak jedny mám doma. Jeté dvě sezóny (nejsou jeté holkou, která má 53,3 kg a pouze při slunečném počasí, to opravdu ne :-) ). Tak kdyby Tě to zajímalo, tak písni na marin.hk@seznam.cz . Pošlu foto a můžeme dát řeč, Honza.

          0 0
          • Vilém  

            A kolik slecna vazi, kdyz je pod mrakem? 53,4kg? nebo dokonce 53,2kg?

            0 0
            • Vilém  

              Sorry, blbe jsem to precet, to „nejsou“ mi nejak vypadlo:)

              0 0
            • faba  

              Určitě víc než 53,3kg. Určitě se míň potí. :-)

              0 0
        • zskal  

          Myslel jsem samozřejmě s řetězem i kazetou. Původní řetěz se kterým jezdím by na novou kazetu špatně sedl…

          0 0
      • Ricci  

        Ja osobne, ked mam ist jazdit len na asfalt,tak prehadzujem cely bike,cize beriem cestaka :-)

        0 0
        • zskal  

          Já si dost často na asfalt beru auto…díky za radu..;-)

          0 0
      • Kufruv  

        Jo. Přehazuju kola včetně kazety…

        0 0
    • soc  

      Trošku bych se přidal s dotazem a možná navrhnul i další možnost, co takhle Remerx Fastdisc? Na stránkách Remerxu uvádějí váhu 1700g, cena je 2900,– (podle mě je cena bez DPH, ale i tak je to za hubičku). Náby jsou podle mě Novatecy 711/712, ráfky FASTDISC, špice DT Revolution. Co si o nich myslíte?

      0 0
      • mitch  

        2900 je cena s DPH, ale těm 1700g se mi nějak nechce věřit…

        0 0
        • kubad  

          někdo neumí číst :-)

          přední 920g, zadní 1190g. celkem 2040g – strašné ve verzi na 6 děr

          0 0
          • Vilém  

            Tech 1700g maj u verze FASTDISC (DHX 7330)

            0 0
            • kubad  

              která tam není rozepsaná

              0 0
              • Vilém  

                No prave neni, zajimalo by me, kde tu vahu usetrili a nejaka specifikace, s temato vecma si vsak remerx nikdy hlavu nedelal. Na webu meli vzdy napsano neco a skutecnost byvala casto odlisna.

                0 0
              • Vilém  

                Ted jeste koukam, ze z jejich nabidky zmizely ty kola s tlustejma Al dratama. Asi zjistili, ze za ty prachy co chteli, je to neprodejny.

                0 0
          • kubad  

            ani počítat neumím :-( 2110g

            0 0
            • mitch  

              aspoň, že číst umíš :-P…taky co bys chtěl za dvojku, i ty kola za 2900 pod dvě kila nepůjdou…

              0 0
      • Vilém  

        Kde jsi prisel k te specifikaci kol? Ja to nejak na nastrankach Remerxu nenasel. Jen hmotnost 1700g a zadne podrobnosti. Navic psano, ze nejsou skladem, coz u remerxu nekdy ceka 1/4 roku cekani.

        0 0
        • soc  

          Hmm.. to že nejsou skladem je škoda, uvažoval jsem nad nima pro mladou, přeci jen ročně najede tak 500–800km a váží 50kg, tak by snad mohly vydržet… A za tu cenu… Nicméně čekat 1/4 roku se mi nechce…

          0 0
          • Vilém  

            Neni to pravidlem, zkus tam zavolat, napsat. Uvedl jsem to jako priklad, kdyz jsem jednou cekal na atypicke rafky od nich.

            0 0
          • eso  

            Ja vazim 60 kg ale ja najezdim tak 4500 km rocne

            0 0
          • eso  

            Ja vazim 60 kg ale ja najezdim tak 4500 km rocne

            0 0
      • Ricci  

        spice na fastdiskoch su ceskej vyroby…

        0 0
        • Ricci  

          staci si precitat diskusiu na ich stranke k tym kolesam…

          0 0
          • Vilém  

            Koukal jsem do te diskuse, ale o dratech jsem tam nic nevidel, mozna jsem prehlidl.

            0 0
          • Vilém  

            Jo, uz jsem to nasel, hned dole. Cesky draty me neprekvapuji, kvalitni jsou azaz. Jen nedelaji ztencovany. Snad se vyjadri soc, kde cerpal info.

            0 0
          • soc  

            Stačí se podívat do letáku. Píšou DT Revolution.

            0 0
        • Vilém  

          Nj. asi Marky, nebo z te druhe sroubarny, co je ve stejne dedine. Ale prave u toho nejlepsiho modelu, ktery neni nijak popsan, by teoreticky mohly byt ztencovany, tzn ne ceske.

          0 0
          • Ricci  

            staci tam napisat,zda sa,ze reaguju pomerne rychlo…

            0 0
            • Vilém  

              Neplanuju jejich koupi, takze tam psat nebudu. Proste me mrzi, ze nejsou schopni udelat stranky, kde by se clovek tyto zakladni veci dovedel. Protoze pri jejich cenach by toho mohli prodat dost.

              0 0
              • Ricci  

                Ceny maju naozaj vyborne,podla mna je super moznost dodat im naboje a nechat si vypliest kolesa

                0 0
                • Vilém  

                  Takovou sluzbu ti udela kazdy servis:) Nevim jak ty lepsi kola, ale co jsme od nich brali ty obycejny zapleteny kola, tak to teda zadna slava nebyla. V cykloservise, nekdy loni byl rozhovor s majitelem firmy a kdyz jsem cetl co povazuji za vycentrovany kolo… :) Sice to norme vyhovovalo, ale stranove hazeni 2mm vyskove uz si nepamatuju, ale taky dost, mi prijde jako hodne.

                  0 0
                  • Ricci  

                    Aha, no tak to by som teda naozaj nebol nadseny…

                    0 0
                    • Vilém  

                      Jak rikam, nevim zda ty lepsi kola necentruji lip. Ty obycejny proste vypletla masina a nestalo to za moc. Kdyz jsem delaval v servise, tak jsem povazoval za vycentrovany kolo hazivost tak 0,2mm.

                      0 0
    • Vymi  

      ja to ted taky resil a mam tyhle http://www.kupkolo.cz/…ck_1865.html jsem spise pro prumyslova loziska… :-)

      0 0
    • kyjosek  

      Potřeboval bych poradit, původně jsem chtěl crossridy, ale teď uvažuju o tomhle. Do čeho jít nebo jiná možnost v té cenové relaci , díky za názory.

       

      http://www.global-sport.cz/…disc-cl.html

      http://www.netbike.cz/select_det.php?…

      0 0
      • kafac  

        A co treba tohle?

        http://www.koloshop.cz/…-centerlock/

        0 0
      • Marccoo  

        co tohle , obrázek si někde najdi :)

        0 0
        • Hnoj  

          Ten link nikam nevede :-(

          0 0
        • Marccoo  

          ještě jednou a z obrázkem

          0 0
          • Hnoj  

            Hihi, uploadoval jsem je cca před 5 minutami :-))))

            0 0
            • Marccoo  

              legrácky jo?

              0 0
            • Krocan  

              má na tebe dotaz k těm obrázkům… zůstanou takhle malý, nebo je to akorát otázka času a budou se dát rozkliknout (zvětšit) ?? :-)

              0 0
              • Hnoj  

                Obrázky samozřejmě půjdou zsvětšit, jen se to musí doprogramovat. Navíc ve finální verzi bude i možnost přidávání „uživatelských fotek“ jako je to třeba na CZC, které budou podporovány motivační slevou. Pro příklad, koupíš si vidli, dáš si jí na bika, bika vyfotíš, foto pak nahraješ k tomu produktu jako uživatelskou fotku a dostanešslevku na další nákup :-)

                0 0
                • Krocan  

                  myslel jsem si že to je akorát otázka času…a s těma uživatelskejma fotkama se mi to líbí:-) BTW: budou muset být ty věci koupený u tebe?:-P

                  0 0
      • tuleník  

        treba si hlavne ujasniť, či chceš náboje s kónusmi alebo s priemyselnými ložiskami, mne sa osobne viac pozdáva druhá možnosť…

        0 0
        • kyjosek  

          myslíš jako kvůli menší údržbě?

           
          0 0
          • Hnoj  

            Když to zamotáš na DT370 Kč bude to jen cca o 900č dražší, což se ti ve výsledku mnohonásobně vrátí ušetřeným časem a penězmi za opravy…

            0 0
            • kyjosek  

              co tohle, sice horší ráfek, ale ty průmyslovky jsou tam – na maratónky by to mohlo stačit, teď mám na kole Sh.495 a ráfky Alex DP17

              0 0
              • kyjosek  

                tady je ten odkaz

                http://www.netbike.cz/select_det.php?…

                 

                má cenu jít do těch zapletenejch fulcrumu 5

                0 0
                • Marccoo  

                  dobrý kola,koukni ke mně na naše biky,manželka tam má XRC180 což jsou zapletený 370 s ráfkem DT x455,bezúdržbovka a držáci,určitě se dá tahle sestava pořídit za dobrou cenu.Já jsem pořídil Fulcrum i když jsem měl jinou původně představu,chtěl jsem něco levnějšího 240+4,2d,nebo hope+4,2d.Kdybych měl kupovat nový kola do pěti,šel bych do fulcrum rm5,určo.

                  0 0
          • tuleník  

            tak tak

            0 0
    • Smith10  

      Ahoj, mam dotaz… na kupkolo.cz jsem objevil tyto zapletená

      kola http://www.kupkolo.cz/…e_90173.html

      …má s nima někdo zkušenost ?

      0 0
      • Smith10  

        …nikdo nic? :-)

        0 0
        • roud  

          Je to DT a ještě to má kolem 2kil o výdrž bych se opravdu nebál…

          0 0
        • Nainen  

          Včera jsem je objednal, ta cena je bezkonkurenční :-)

          0 0
        • Pedro RB  

          Náboje DT 370 mám už asi 3 roky na silničce a jsou v pohodě. Sice bez západkového systému (hlasitý cvrk) ale dobře utěsněné..

          0 0
          • Smith10  

            Díky za info…já právě hledám nějaká levnější kola mezi 3000–4000 Kč…zakže ve výběru mam klasiku FRM5 , Crossride no a pak jsem objevil tyhle DT – asi pujdu do těch DT :-)

            0 0
            • Nainen  

              Rozhodoval jsem se mezi stejnými kandidáty a zvítězilo DT. Má z těch tří nejlepší ložiska, dostupnost náhradních dílů, servisovatelnost, možnost upgrade v budoucnu např. na bezdušové ráfky či lehčí výplet.

              FRM5 jsou zase designově zajímavější a o chlup lehčí (i když to dělají především lehčí náby takže obvodová hmotnost se asi moc lišit nebude). FRM5 mají o chlup těžší ráfek (445g) který asi bude o něco odolnější než DT.

              O crossridech toho moc nevím, stačila mi informace že nejsou příliš vhodný pro jezdce nad 80 kg, takže jsem je zavrhl rovnou :-)

              0 0
              •  

                O crossridech toho moc nevím, stačila mi informace že nejsou příliš vhodný pro jezdce nad 80 kg, takže jsem je zavrhl rovnou :-), to je vono,jedna paní povídala, mám cridy přes dva roky na HT při váze 95 kg a absolutně žádnej problém, na letošní sezónu vyčistím a promažu ořech, za ty prachy bezproblémový kola

                0 0
                • Nainen  

                  Však já vůbec netvrdím že CRidy jsou špatný, jen uživateli Smith10 píšu proč jsem se rozhodl pro klasický záplety. Podle mě nejsou z těch tří kol špatný ani jedny, jde čistě o osobní preference.

                  0 0
                  •  

                    to nebylo nic proti tobě, sám jsem si tím prošel když plno lidí mě tvrdilo jak cridy nic moc a už vůbec né na moji váhu ale prostě jsem na bláťáka nechtěk dávat dražší kola a koupil cridy a přes dva roky o nich nevím jak pěkně fungujou, menší tuhost nijak zvlášť taky nepociťuju, za ty prachy jsem spokojenej

                    0 0
              • Smith10  

                Ahoj, díky za info…

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.