za kolik by jste kopili rockriter 560s

11 nepřečtených
  • Patrikgal

    zdravím, mám dotaz na kolik by jste ohodnotili 3 sezony ježděné kolo rockrider 560s

    https://www.decathlon.cz/…8379043.html

    oproti sériovému kolu jsou změněné pláště na https://www.dookie.cz/…2-3-exo-t-r/

    přední kotouč zvětšen na 180mm

    velikost L. Na kole je množství oděrek po používání ale nic tragického.

    Myslíte že cena 14 000Kč je reálná?

    Za jakoukoliv reakci budu vděčný.

    0 0
    • novas752  

      Olítaný odrbaný kolo za 75% ceny nového? To asi sotva, férová cena tak 8–10k, za předpokladu že je odpružení po repasi.

      0 0
    • kubad  

      věříš tomu že si někdo koupí za 14.t.kč 2 roky ježděné když má za 18 nové?

      pod 10 počítej

      0 0
      • Patrikgal  

        jsou na tom lepší pláště a kotouče s destičkami ale asi pravda že budu rád za těch 10

        0 0
        • kubad  

          to nikdo moc řešit nebude, klidně na těch 12–13 začni a postupně zlevňuj uvidíš jak bude zájem

          0 0
    • couffy  

      Za 14k je moc.Omezení v používání

      Není vhodné na cross country, all mountain, enduro, BMX. vyčteno na decatlonu.cz,tak na co to je? Pro rohlíky.:-)

      0 0
      • Patrikgal  

        Není vhodné neznamená že není jezditelné : ), po dvou a půl letech jsem s tím nad míru spokojený kolo zvládalo víc než jsem čekal. Projel jsem na tom cele rychleny a vše užito naplno. Za ty prachy to účely splnilo nadramec.

        0 0
    • Alojs01  

      3 roky jezděný kolo má hodnotu tak 1/3 až 1/2 ceny… To, žes vyměnil pláště,nebo dal větší kotouče vůbec na ceně nepřidá…

      0 0
    • Tomas_82  

      Tipnul bych 7–9k

      0 0
    • Khandy  

      jedna vec je „ferova cena“ ktera je opravdu nekde na 50% puvodni ceny u 3roky jezdeneho kola…

      druha vec je mmt situace je sezona – novy kola casto nejsou a nebudou, poptavka je anormni a lidi jednaj impuzivne bez rozmyslu… vubec bych se nedivil kdyby se tohle prodalo mozna i za tech 70% ceny a to tak ze prekvapive rychle…

      je to divny ale je to fakt… osobne se ted taky snazim koupit bike dle svych potreb/predstav cca 2–4 roky jezdeny a rad bych aby byl za 50% ceny ale je to celkem utopie… cokoliv je aspon trochu zajimavy se mota na 70+% ceny a svete div se ty kola miznou i tak…

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce