• embi

    Druhý ročník Capry genereace z roku 18 je tu. Musím říct, že to vypadá hodně dobře, a cenová politika je opět nekompromisní.

    Cenovky:

    • 2500 € AL Lyrik, Super deluxe, NX Eagle, základní DT, Code
    • 3000 € AL 36 Elite, X2, XT / E13, E13, Code
    • 4000 € CF Lyrik RC2, Super deluxe, GX Eagle, E13, Code
    • 5300 € CF 36 Factory, X2, XTR / E13, E13 Karbon, Code

    https://www.yt-industries.com/…ikes/enduro/

    Prostor pro diskuzi zde. Téma o YT Jeffsy tu bují slušně, tak Capra by mohla též.

    0 0
    • File12  

      Na první pohled se mi barvy nelíbili ale naživo to bude pěkný. Fajn, že se dá vybrat Eagle, ač s E13 a XT nemám problém. Když vemu první CF tak je o 200eček dražší.

      na základním al měl ráfek 25mm, tady už 30mm, takže fajn.

      Můžu si v pohodě čekat na další generaci, to mě těší :D

      Za vlákno palec, protože jsem jim do Jeffsy vlákna kecal i s Caprou.

      0 0
    • theedge  

      Je to zvláštně poskládaný – topmodel má 1×11 XT s e13 kazetou a CFPro ma plnej GX Eagle.

      Za mne ta rudá CF Pro je super.

      Dost by mne zajímalo co jsou zač ty brzdy Code RS a jak je rozdíl oproti R. To štelovací kolečko na ladění délky chodu páky evidentně taky nemají.

      0 0
      • TheJD  

        Podle nazvoslovi Sramu zjevne maji SwingLink.

        0 0
      • File12  

        Jak píše TheJD – mají swingling. Popravdě to štelovátko mi chybí.

        0 0
    • oo.viper.oo  

      Petrol se mi líbí

      0 0
    • macochejl  

      Už je na cestě…

      0 0
      • File12  

        +1

        27 bo 29?

        0 0
        • macochejl  

          Base 29 XXL. Chtěl jsem alu, rozpočet byl na verzi Comp, ale nakonec mi jsou sympatičtější kola DT a odpružení od RS.

          0 0
          • File12  

            Tqky se mi libi vic nez comp. Vybirat letos tak mozna vemu base a dam tam pruzinu.

            0 0
            • macochejl  

              SuperDeluxe ti nestačí? Pružina by byla pecka, ale zase aspoň 500€… :-(

              0 0
    • zejtradam  

      Mám dotaz?

      uvažuji o 29 CF PRO měřím 184 cm a nejsem schopen se rozhodnout pro L nebo XL. Doposud jsem jezdil Canyona Neurona L, ale s caprou si nejsem úplně jistý, spíš tíhnu k L-ku.

      Seděl jsem na jeffsym a tam mě L-ko sedělo OK.

      Díky za rady.

      0 0
      • Breakpain  

        Zvládneš obojí, vyber si dle jízdního stylu ;-).

        Jsem na přelomu XL a XXL 187cm. U 29 jsem si vybral XXL ;-)…

        0 0
        • zejtradam  

          L bude na 29 asi o něco hravější, XL spíš stabilnější

          bikepark nedávám, z kopce dolů je mi líp

          na 187 XXL, zkoušil jsi ji někde?

          0 0
          • Breakpain  

            Jo, zkoušel jsem reach 510 + 33mm představec – bál jsem se a ono to bylo totálně v pohodě. Sjezďák bude 495+50 (případně dám kratší představec, ale ono to asi ani nebude třeba).

            Pokud jezdíš rád rychle dolů – XL, pokud rád skáčeš a děláš blbinky tak L – to je taková uni rada (k prdu :-)…). Když sám píšeš, že z kopce dolů je Ti líp… tak sis odpověděl ;-).

            Já to mám primárně na DH lajny, ale i na BP, ale tam si to jen naskáču, ale nehraju si s tím – tak bych to měl zvládnout ;).

            0 0
      • MirosPikos  

        Přitom Jeffsy mi přišel šíleně krátkej.

        0 0
        • vili  

          já furt říkám ta jeffsyna a vy že ten Jeffsy…todle by se mělo vyřešit :-)

          0 0
          • novas752  

            Ta Jeffsy.

            A jde o to jaká – 29 byla o něco kratší než 27 ve stejný velikosti.

            0 0
            • oo.viper.oo  

              Ano, jeden z důvodů proč jsem kupoval 27. A i se stock 50mm představcem XL na mých 192cm není žádný hifi, přemýšlím že zkusím 60ku představec. Představa, že by bajk byl ještě kratší, jako ta 29, mě upřímně děsí. Jsem zvědavý na reach nové Jeffy, pokud nějaká letos bude. Čemuž dávám tak 50%. Není to core produkt, je taky dost dobře možný že inovace nebude.

              0 0
              • novas752  

                V nějakém tom videu, myslim že Life Uncaged, byl rozhovor se zakladatelem značky a ten říkal, že Jeffsy se prodává nejlépe… Ono to taky neni překvapivé, Jeffsy je už tak schopný kolo a lidí potřebující Capru/Tuese není zase tolik.

                0 0
                • oo.viper.oo  

                  Přece nebude vypouštět na veřejnost opak. Nicméně dostupnost skladovek a velikost výprodejových slev, které sleduju od loňského září, kdy jsem Jeffsy koupil, hovoří tak, že je Jeffsy za očekáváním. Jeffsyn bylo skladem vždy víc než Capry a i procentuální slevy na ně během akcí byly větší.

                  0 0
                  • TheJD  

                    To je ovsem naprosto nesmyslna metrika, kdyz nevis celkova cisla vyrobenych kol.

                    0 0
                    • oo.viper.oo  

                      No ta čísla ale nezná nikdo, to jsou velmi citlivá data. Já jen psal že prodeje Jeffsy byly za očekáváním.

                      0 0
                      • TheJD  

                        No myslet si to klidne muzes, vis? Ale vubec to nemusi byt pravda.

                        0 0
                      • novas752  

                        Zase ber v úvahu že nový modely krom Jeffsy nasadili teď, Jeffsy bude až později.

                        0 0
                  • novas752  

                    Že vydržela skladem déle neznamená že jich bylo prodáno méně. Jenom se Capra prodávala asi víc než plánovali že nebyla dostupná. Předpokládám že každý model ba i výbavu dělají v odlišném počtu kusů.

                    0 0
              • File12  

                Ale Jeffsy jezdí mraky a podle mě se dobře prodává. Jo na 192cm (moje výška) to zázrak nebyl. Ale jestli půjde jako Capra v trendu, tak bude delší a kratší sedlovka. A to si myslím že ano a že bude i ted během jara.

                0 0
      • embi  

        Vzal bych L. A to jezdim Mondraker! :D

        0 0
    • Jirka91  

      chci se zeptat zkusenejsich mam 205cm a premyslim na yt capra al base XXL bude mi tato velikost stacit diky za odpoved

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.