• Danikklotz

    Ahoj,

    rád bych zanl váš názor na hodnotu tohoto krasavce, pokud by šel do světa. Na potenciální prodej není spěch.

    Všem děkuji za názor.

    Dan

    http://www.bike-forum.cz/…il-8772.html

    0 0
    • Smazaný účet  

      skoda ze to neni Lko :0

      nevim zacal bych treba na 40ti a sel postupne dolu…

      0 0
      • Danikklotz  

        Merim 180cm a byl jsem na hrane M/L. Se zahnutou sedlovou je to v cajku :)

        Cena – no doufal jsem teda ve víc… :(

        0 0
    • AsiJura  

      Chtěl jsem napsat 35k, ale jestli nespěcháš, začal bych o něco výš, třeba se někdo najde

      0 0
      • scret  

        35?? ale notaak, za to se prodavaj meridy, treky a podob. jebky…

        0 0
        • Danikklotz  

          Díky, konečně názor který se mi líbí :)

          0 0
          • scret  

            tak je potreba se podivat, kolik vubec stoji stejny ram a pak podle toho koukat na cenu celeho biku…

            Bohuzel dnes se da hodne peknejch kol koupit relativne levne – oproti porizovaci… Viz. obcas se objevi nejakej Ibis na bazaru, LV apod.

            Kazdopadne bych zacal byt tebou na cca 45 ± a pak podle zajmu/nezajmu upravoval cenu dolu…

            Btw. za 25 ho beru hned:D

            0 0
        • AsiJura  

          No je to sice pěkné, kolik stojí rám a podobně, jen prostě 40k za jeté je podle mě taková psychologická hranice, když si za ty prachy můžeš vybírat nové.

          Co třeba ten DH lapiere co se tu půl roku válí na bazaru, to je ten případ.

          V případě toho yetiho bych to rozebral a prodal rám zvlášť, tak podle mě dostane více.

          0 0
          • Danikklotz  

            Rám nový nabízí Ultrasport za 43tis.

            0 0
          • scret  

            no, vybirat nove muzes, ale jake?? Meridu, Gianta, Canyona…

            Tohle je opravdu uplne jina liga!

            ale samozrejme chce to specificky druh kupce… Obycejnou „veprovku“ na to moc neutahne, ta to pravdobodobne nebude ani znat:))

            0 0
            • AsiJura  

              Nevím jakou vepřovku myslíš, uznávám, že jsou prestižnější a tuctovější značky, ale pokud jde o poježdění, a ne o plnění přání, tak ti canyon poslouží stejně tobře jako LV. A kdo hledá na bazaru, jde podle mě spíše po ceně, protože si nové nemůže nebo nechce dovolit.

              Kupříkladu já, došel jsem k názoru, že kolo je pro mě spotřebák, a než udržovat jedno obměnou komponentů a dokupováním nových, tak raději koupím co dva roky jedno nové za 40k, a pojezdím ho 2 roky, pak za 15 střelím a koupím další za 40k, zase nové. Užitnou hodnotu to má pro mě lepší, než se ***** s bazarovým kouskem a řešit co a kde se vysere, naproti tomu kolo v záruce s novýma komponentama ale horší cool index na fotkách.

              Až budu mít peníze a skill na to, abych si pořídil LV 601, tak do toho půjdu, ale do nového, a při koupi takové fajnovky nebudu řešit bazary, tak samo asi s Yeti,

              samozřejmě, to má každý trochu jinak, tohle je jen můj pohled na věc, který tady od začátku prezentuju.

              0 0
              • McBlacky  

                pokud nechceš na kole jen pozovat nebo nemáš cash na rozhazování tak to je imho nejlepší taktika.

                0 0
              • scret  

                veprovkou bylo mysleno, clovek ktery si kupuje treba prvni kolo a zna jen nejrozsirenejsi znacky, ktere vidi vsude kolem… Nerozumi tomu a tak logicky znacka jako Yeti mu tezko neco rekne… Jestli se te to nejak dotklo, tak to nebylo rozhodne zamerem…

                Zastavam uplne stejny nazor, Canyon poslouzi uplne stejne! LV, Ibis, Yeti atd. je proste osobni volba a musis vedet proc to chces, je to i o nejakym zivot.stylu, postoji…

                Pro mne proste kolo neni a asi nikdy nebude jen „naradi“, ale i urcity vyjadreni atd. A nikdy jsem nechapal lidi, ktery maj problem s tim, ze nekdo da do kola vic penez nez oni. Pro mne ma zas nulovou hodnotu mobil, PC atd. Tzn. nepochopim, ze nekdo vysoli za „mobil“ 15litru…

                Vubec neodsuzuju ale nikoho, kdo to ma jinak… a tak je mi zahadou, proc by nekdo mel soudit mne…:)

                0 0
                • Soreno  

                  Jsem vepřovka? Ano jsem koupil jsem si mrdidu – nefungující přepákovanej jednočep s vidlicí úplně na hovno, protože to nemá odtrh 0,5 kg a furt se to rosí okolo MC. Ale co já jsem spokojenej :-) – ne vážně YETI bych bral taky, ale při té ceně prostě na to nemám :-( na druhou stranu to taky není nějaká technologická hitparáda, ale to je jedno jsem vepřovka jezdím mrdidu.

                  0 0
                  • scret  

                    ajee, cekal jsem, ktery majitel meridy se chyti driv:))

                    Ale osobne myslim ze jsou lepsi volby nez prave tahle merida, napr. canyon, giant atd.

                    0 0
                    • Soreno  

                      Mě je jedno co mám za značku já to neprožívám – prostě je to muj 1 full byl k sehnání u nás v ČB dnes bych taky vybíral jinak než v roce 2008 :-)

                      0 0
    • jIrI___  

      Na začátek bych zkusil 45 k.

      0 0
    • TeryPV  

      Hmmmm škoda, že nebylo k mání dřív, za 35k bych ho koupil :-P

      0 0
    • scret  

      copak? starej ram sel na reklamaci ze mas novej?:(

      Proc prodavas, co bude nastupce?

      0 0
      • Danikklotz  

        Nene, starej ram jsem prodal, bo jsem chtel tu 2011 – navarky na sedlovku, tapered, ev.drzak na napinak a jinak resena zadni stavba (spodek je hliva a vrsek carbon).

        No koukam asi po 29 full, ale pokud se toto neproda za rozumny peniz, tak zustane doma :)

        0 0
        • scret  

          a vzadu to jeste nema osu co?:( Ale je to fesak, to se zas musi uznat…

          Osobne bych dal kokpit a sedlovku do cerna a byla by to parada…

          0 0
          • Danikklotz  

            ale to vis,ze to mam predelany na 142*12mm a do cerna jo, ale zatim jsem nesehnal za rozumnou cenu cerny komponenty a tyto jezdí taky dobře…ale jasný, modní policie varuje :)

            0 0
            • scret  

              takze uz to ma pevnou 12ku? tam jsou nejake vymenne patky nebo to uz ma tahle 575ka standartne?

              Jj, modni policie B-F je neuprosna:))

              0 0
              • Danikklotz  

                Ano, jsou tam výměnné patky od roku 2011. Takže mám možnost i na 135*10mm, které tam byly standarně a navíc super náboje HOPE, které jsou dost blbuvzdorně předělat pouze koupí osy :)

                0 0
                • scret  

                  jj, Hope jsou fajn… Moje oblibene naby, ikdyz teda vozim CMaxy:)

                  0 0
    • Smazaný účet  

      tak 25…je to trapnej prepakovanej jednocep…to nemuze chodit dobre…

      0 0
      • johnydvorak  

        haha :-) chodí to přímo peckově …

        0 0
        • Atilla  

          Hovno, buď se to houpe jako prase a nebo to není citlivé!

          0 0
        • Smazaný účet  

          tomu neverim…dyt to se musi houpat a blokovat pod brzdou ako prase…

          0 0
          • johnydvorak  

            Yetina chodí moc dobře, měl jsem půjčené karbonové SB, chodilo moc dobře s Foxinou. Jinak koncepce podobná specializedu.

            A to , že se houpe, no a jaký full ne ? Navíc v tomhle zdvihu. Nehoupací full o kterém jediném vím a jel jsem ho, tak je Epic s brainem

            0 0
            • Atilla  

              Pochop, že jednočep nemůže chodit dobře! To tě tady ještě nenaučili? Buď se to houpe, nebo to není citlivé, zamyká se to pod brzdou a vůbec je to úplně na *****.

              0 0
            • Smazaný účet  

              podobna speslu ani nahodou, chybi tam cep pred osou…

              0 0
            • jIrI___  

              SB-66 už myslím není jednočep.

              0 0
              • Kubiczech  

                To už taky není Yeti.

                0 0
                • jIrI___  

                  Spíš bych řekl, že u Yetiho pochopili, že jednočep se prostě nemůže rovnat současným systémům. Jen čekám, kdy tohle osvícení dojde i k RB.

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    Tak snad to jeste nejakou dobu potrva..precejenom RB je poza:)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      u RB to je hodně tím, že jejich řešení je snadné a levné na výrobu.

                      0 0
                      • Atilla  

                        Jako, že ty 4 ložiska stojí tolik jo?

                        A už je to tu zase, prostě jednočep nefunguje, ale Yeti jo:)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          píšu, že jednočep nefunguje? ne…

                          píšu o koncepci, kdy u jednočepu a zvlášť IQ máš méně segmentů a výrobních procesů na zadní stavbě. Ložiska vem čert to stojí pár korun, ale vahadla a podobný radosti stojí už dost.

                          0 0
                        • scret  

                          boze, pise neco o tom, ze to nefunguje?

                          Myslim, ze RB to ma proste vychytany a zkouset novy system, ladit ho atd. by stalo dalsi a dalsi prachy… a jak je videt poslednich par let na RB, snazej se zjednodusovat a zlevnovat vyrobu… Neco jsem ale snad zaslechl, ze uz dokonce vyvijej nejakej virtual nebo co… Nechme se prekvapit…

                          Treba o tom nekdo bude vedet vic… zas tolik se o RB nezajimam…

                          0 0
                      • JakeF  

                        U RB to je tím, aby to jelo jak silnice, ale přitom žehlilo jak DH bajk :).

                        0 0
                      • Smazaný účet  

                        ehm…vyvoj?

                        0 0
                        • McBlacky  

                          to jsme tak nepsal, to s tím až tak nesouvisí. Protože dneska stačí oprásknout ± řešení konkurence, pokud chceš 4čep nebo virtuál.

                          0 0
                  • Atilla  

                    Já jsem zvědav kdy to pochopí scott, commencal, kona, atd

                    0 0
                  • Kubiczech  

                    To je jedna věc, ale mě jsou čepy tak nějak volné, jeden, čtyři, dvacet, hodinky holinky. Druhá věc je ta, že to vypadá naprosto příšerně, když to porovnáš s těma krásama, co doposud vyráběli.

                    0 0
                    • scret  

                      proc myslis? me to treba vubec neprijde…

                      0 0
                      • Kubiczech  

                        Ryze můj osobní názor, nikomu to nenutím, prostě se mi od první chvíle nelíbí. Stejně to mám u Ripleyho.

                        0 0
                  • Smazaný účet  

                    Cannondale je nejvíc nejlepší a mají furt jednočep.. tak nevím proč to dále řešit… jednočep forever!!!!

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      Na klasický rajón cannonů, tedy po cyklostezce do hospody, není ten jednočep překážkou ;0)

                      0 0
                    • jIrI___  

                      Vyargumentoval jsi mě :)

                      0 0
                    • JakeF  

                      Taky co jsem seděl na RZ 120, tak to chodilo teda těžce mizerně… A Scalpel byl víceméně pohodlnější hardtail, ale tam to taky není kinetikou úplně jednočep, pokud dobře vím.

                      0 0
              • johnydvorak  

                Neni moje chyba… SB66 je uz neco jako FSR proto jsem psal to se Specializedem

                0 0
            • scret  

              jenze SB-66 je virtual:)

              575ka je jednocep…

              0 0
              • Tomínos  

                Takže 575 nefunguje?

                0 0
                • scret  

                  ????????

                  Nekde jsem neco takoveho psal?

                  Precti si, co jsem psal v tomhle vlakne o 575, nereaguj prosim na jednu reakci…

                  0 0
                  • Tomínos  
                    1. Tak jako běžně se čte od vrchu dolů.
                    2. Netvrdím, že jsi něco takového psal, věta s otazníkem se většinou

                    považuje za dotaz.

                    1. Potřeboval bych vysvětlit jak je to udělaný, že 575 funguje a je to

                    jednočep, který se zamyká pod brzdou, tudíž fungovat nemůže.

                    0 0
                    • scret  

                      V pohode…

                      …osobne nemam problem treba ani s RB apod. Ani nevybiram ramy podle systemu, spis podle toho, co mi sedne jak chovanim, tak geo…

                      Takze asi „places na spatnym hrobe“ ale ja nejsem ten spravny zdejsi b-F antijednocepista:) (mysleno v dobrym) Btw. i treba takovy GT je v podstate prepakovany 1cep a nemam s nim problem… Dulezity je jak dany ram funguje, nez jeho system… Samozrejme 1cep se nikdy nebude chovat jako FSR, ale ladenim, prepakovanim atd. se daji negativa dost vyhladit a ram muze fungovat skvele…

                      0 0
          • Danikklotz  

            škoda, že bydlíš tak daleko. Pozval bych tě na poježdění, abys změnil názor. Viz co píše JOhnny…

            Nebudu nikoho presvedčovat,kdo ho jel, tka ví svoje :)

            0 0
          • scret  

            575ka je jeden z mala 1cepu, ktery udajne fungujou hoodne dobre a maj to vychytany… Sice nevim, jak se jim to povedlo, ale zkusenosti lidi a pocity jsou jasny…

            Byl to jeden z vysnenych ramu v mym hledacku… Nakonec jsem zkoncil u LV…

            0 0
            • Smazaný účet  

              takze taky medialni masirka a taiwansky ram?:)

              0 0
              • scret  

                tak LV mam uz cca rok a cca 8let uz po nem slintam…

                Ale vybiral jsem mezi Ibisem, Yetinou, LV, a jeste mozna jeden nebo dva ramy…

                KOnecne jsem si splnil sen a vzal 301ku…

                Nikdy jsem se nekasal, ze je to nejaka nemecka vyroba a janevimcojeste..:) Porad je to vobycejna hlina… Jen se mi libi, ze ma ten ram spoustu vychytavek, nekdo nad tim proste premyslel… ale uz dost vyrobcu to zacina delat taky…

                Jinak muzu za sebe rict, 3 roky jsem jezdil na Reignu, kterej byl dobrej, ale 301ka je proste uplne jinde…

                Ale neni to zadnej „nad“ram, ma svy mouchy taky a kazdymu sedne neco jineho, takze kazdy at si vybere ram podle svyho gusta a preferenci…

                Zdejsi antiLVhysterie nekterych uzivatelu prameni hlavne z toho, ze nepochopili, ze v LV vlaknech si delame srandu sami ze sebe a to „kastovani“ je jen dobirani si ostatnich…

                0 0
    • johnydvorak  

      35–40 tis. je to kultovka, to by mohlo jít dobře na odbyt. Škoda, že není černý, pak bych ho možná i bral :-)

      0 0
    • Vilém  

      Proc se aspon vsichni neptate v jednom vlaknu?

      0 0
    • logoman  

      Asi to bude o tom zda najdes nekoho kdo oceni, ze se jedna o yeti. Jinak na tom provaris hromadu penez. Radsi si ho nech.

      0 0
      • Breakpain  

        Když už kupuju kolo z bazaru, tak koukám na cenu, vím, že cenově to bylo jinde, ale jeté zboží u mě ztrací tak 30% +/- podle toho, v jakém je stavu. Nicméně celopér s větším zdvihem se obecně na bazaru bojím – větší zdvih = větší prasárny = větší šance, že se něco brzy poroučí. Proto si myslím, že to budeš prodávat docela hodně pod cenou … Pokud nenarazíš na fajnšmekra, co jde přímo po tomhle rámu.

        Jinak kolo máš pěkný, to se musí nechat.

        P.S. reakce na špatný příspěvek ;) …

        0 0
        • Smazaný účet  

          proto s evyplati prodat samotny ram a zbytek komponentu jako jetych holkou po cyklostezce:)

          0 0
          • AsiJura  

            Tak tak, kdo chce Yeti, koupí jen rám. Podle mě jsou prostě full bazarovky nad 35k hodně těžko prodejné, a že se na biku ztratí přes 50% ceny, s tím se musí počítat.

            0 0
    • Tomcat  

      Od 30 do 45

      • počet kupců malý
      • konkurence velká
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.