• Bbrouk

    Ahoj Bikeři a Bikerky!!!

    I letos pro Vás chystáme poježdění v Úvalech u prahy a to v sobotu 30. srpna na II. ročníku Velké ceny města Úval!!! Opět je připravena kombinace disciplín Cross country(se dvěma lávkami přes potok) a Dirt jump. Startovné předem opět pouhých 100Kč!

    Nově bude i úschovna kol a zavazadel, více kategorií a doprovodný program pro děti.

    Veškeré informace najdete na www.velkacenamestauval.wz.cz

    Těším se na Vás poslední prázdninovou sobotu v Úvalech!

    0 0
    • Bbrouk  

      btw. už je možnost přihlášení předem(se startovným pouze 100)!

      0 0
    • Elwing  

      chtěla bych si letos projet nějaký xc :)

      0 0
      • Bbrouk  

        Tak pojeď – z pražskýho Manhattanu to je co by na kole dojel(i opravdovej hobík)! Případně vlakem z Masaryčky za půl hodinky nebo autem za chvilku!

        0 0
        • Elwing  

          hehe, alespoň někdo ví, kde je pražský manhattan :)

          0 0
          • mitch  

            To je kde?

            0 0
            • Elwing  

              přemýšlej ;)

              0 0
              • mitch  

                je to na pravym břehu?

                0 0
                • Elwing  

                  Nene, je to na tom lepším břehu! Kde jsou hradčany, letná a samý pěkný čtvrtě :)

                  0 0
                  • mitch  

                    a smíchovskej pivovar a tak :)…

                    0 0
                    • xxhonzikxx  

                      Pražský Manhattan je pokud se nepletu Pankrác !!!!! Mrakodrapy přeci ne ??? co je v USA v NY ? Mrakodrapy :-)

                      0 0
                      • kleky  

                        Pražský Manhattan fakticky ještě není, ale jeho náznaky se už na Pankráci rýsujou :-)

                        0 0
                        • Bbrouk  

                          Tak teda nevím s tim Manhattanem – taky jsem myslel Pankrác, ale ten levej břeh se moc nehodí.. hmm?

                          0 0
                          • kleky  

                            Na levo by leda prichazely v potaz Holesovice, zde investori take planuji postavit mrakodropy, Lighthouse Towers jsou toho slabim predvojem. Ovsem i zde pamatkari s vyhruzkou ze Praha prijde o zapis v UNESCU zalobbovali a asi ani zde nevyroste.

                            Ted uz tedy jen zustava nezodpovezena otazka co si pod pojmem Pražský Manhattan predstavuje Elwing ;-)

                            0 0
                            • mitch  

                              Mě by to teda taky zajímalo kde je ten Manhattan…já vim akorát kde je údolí dutejch hlav :)

                              0 0
                            • xxhonzikxx  

                              Ahoj Kleky !!!! Hádej kdo jsem ? PEPa !!! Elastomania… snad to jsi ty Kleky :-) Na závodech jestli přïjedeš se budu těšit… IRK se určitě taky objeví :-)

                              0 0
                              • kleky  

                                Kua ten internet je ale malej :-). No to vis, ze jsem to ja ;-).

                                No do Úval to máte kousek tak koukejte dorazit, rád vás uvidím. Zatím to vypadá, že bych se tam měl objevit.

                                0 0
                                • xxhonzikxx  

                                  Já tam určitě budu ať se děje co se děje… :-) uvidíš… sry ze mi totak trvalo ale byl jsem teď na pár dní na moravě na hodech ! :-)

                                  0 0
                            • Elwing  

                              trefa, poloostrov, Holešovice přece! :)

                              0 0
    • McBlacky  

      když mě nezláká merida víkend na vysočině tak určitě přijedu

      0 0
      • Ondracici  

        Ahoj, já myslim, že nezláká :-) a i když, tak to nevadí. Protože jestli chceš na Merida Bike víkend Vysočina. září) tak ten je o měsíc později. Nebo myslíš něco jinýho?

        0 0
        • McBlacky  

          kua vidíš chtěl jsem napsat Jistebnice 24H. Zatím nemám ale s kým jet :/

          0 0
          • Maroška  

            Blacky, to se dá stihnout Řež s Jistebnicí? Kvůli Jistebnici oplakávám Úvaly, start ženy 11:00 a muži do 40 let pak v 13:30.

            0 0
            • Maroška  

              Pardon Řež, Úvaly…  to ten pátek

              0 0
              • McBlacky  

                počkej já taky dneska trochu válčím s kalendářem ale Řež je 6/9 takže s Úvalama 30/8 to stihnout jde :)

                0 0
                • Maroška  

                  Tak jsme se do toho zamotali – prostě 30.8. je Jistebnice, startuje v 12:00, do toho se Úvaly stihnout nedaj (alespoň pro mě). Leda bys jel čtyřku a byl dohodnutý s klukama, že jedeš poslední. Já mám smůlu, solo Jistebnice do Úval nepustí :-(  Ale Řež se mi líbí, i když po té 24 uvidíme.

                  0 0
    • Thidney  

      zřejmě budu tou dobou zavlečen rodinou kamsi za hranice.

      0 0
    • Bbrouk  

      Žhavá novinka – partnerem jsou mimojiné České dráhy a podařilo se nám domluvit, že přeprava kola (ze závodů) bude zdarma! No neberte to:o) Jinak o víkendu prosekáme džungli na trati, takže příští týden už bude možno trénovat!!!

      0 0
      • Frost  

        Já trénuju už od začátku roku, ale projet tam ty kopřivy…no mazec. Čeká vás dobrá makačka. A nevim zda se mi to zdálo, ale někdo tam vykopal nějaké jamky přesně na trati…

        Jinak ano zůčastním se.

        0 0
        • Bbrouk  

          No, máš pravda – byla to docela procházka růžovo-šípkovo-kopřivovým sadem! Včera po 7hodinách ve 3 lidech jsme zmákli skoro celou trať, v neděli nebo pondělí ji doděláme a pak už hurá trénovat!

          0 0
          • Frost  

            Včera jsem to projel a fakt supr. Hned se tam jede líp než s trnem v zadku.

            Ten strom před rybníkem tam zůstane? Jako zajímavý by to bylo…jde to projet kolem něho nahoru.

            0 0
            • Bbrouk  

              Strom nezůstane..bohužel jsme nestihli uklidit celou trať, ale nečekal jsem, že trať bude zarostlá stejně jako loni.. Dneska večer snad doděláme zbytek! Jinak už je 90%trati krásně průjezdný!

              0 0
            • Bbrouk  

              Strom jsem dneska pořezal a vysekal zbylou část trati, takže už je připravená(lávky se budou stavět příští týden).

              0 0
    • Bbrouk  

      Trať(stajná jako loni) je víceméně připravená na závody a tak Vás zvu na prohlídku - ve čtvrtek v 18:00, sraz na hřišti pod kostelem (http://www.velkacenamestauval.wz.cz/…er/mapa3.jpg), odjezd chvilku po šesté. Ať už jste loni jeli nebo ne, přijeďte si trať vyzkoušet.

      Pokud to nemohli najít nebo se Vám nehodil termín, ozvěte se mi na 777 008 526 a dohodnem se!

       
      0 0
      • pajan  

        Hele a je tam taky kategorie pro mě? Mě se nech závodit s dospělejma :-)

        0 0
        • Bbrouk  

          No jasně že je – Kluci 14 – 19let – pojedeš 3 kola, start v 11 – koukni na http://www.velkacenamestauval.wz.cz/…zice-xc.html

          Oproti loňsku jsme tuhle(a holčičí) kategorii přidali. Těším se! Jestli chceš, přijeď ve čtvrtek do Úval projet trať..i když koukám že to nemáš za barákem.

          0 0
          • pajan  

            Můžu S z Masarykáče… Nevíš kolik stojí osoba? Na tu jednu stanici z Klánovic?

             
            0 0
            • Bbrouk  

              No tudle jsem jel z Klánovic vlakem do Úval a s letní slevou(léto 26 – do 26let) mě to vyšlo na 6 korun:) Ale platí se za kolo..

              0 0
            • tulda  

              trasa praha-uvaly je na rozjeti pred zavodem idealni, takze kasli na vlak ;)

              0 0
              • Bbrouk  

                Souhlas! Vypadá to na celkem pěkný počasí, tak se těším v 6 v Úvalech na hřišti.

                0 0
    • McBlacky  

      zkusím dorazit, musim ale ještě šoupnout novej šaltr, patku a řetez na kolo :) po ExBB tam mám 44/11 napevno.

      snad je reálný, že to z Vinohrad dám za 45–50minut

       
      0 0
      • Bbrouk  

        Odjíždíme cca v 18:10, případně nás chytneš v dalším kole. Ahoj

        0 0
        • kleky  

          Tak me neco odpadlo, takze mam cas na kolo :-). Protoze jaksi nemam klic od kolarny trosku em to veme cas si pro nej dojet, takze vas asi taky budu nahanet v dalsim kole :)

          0 0
    • kleky  

      Tak jsem se nakonec vcerejsi projizdky trati zucastnil a musim rict pekne, vsem muzu doporucit, tak sup hlaste se at je nas co nejvic :D.

      Jinak jsme se bavila na to tema zda se ten GPS profil da ulozit a vydrzi dele nez tyden, zde je dukaz ze lze (je potreba jen odklepnout jednu chybovku kterou jsem jeste neodladil). Jinak uznavam pro verejne uceli to neni vhodne, tak preji at vam povoli to nechat viset na netu dele ;)

      0 0
    • McBlacky  

      trasa fajn, dal jsem si jedno seznamovací a jedno v plný palbě a musím říct, že to dokáže slušně prošít.

      Technicky to je středně náročné, srovnávám se závody KPZ, proti poháru XC je to jasně lehký. Ječnák to celý objel na silničce, ale to není úplně regulérní měřítko.

       
      0 0
    • jecnak  

      Okruh je to moc peknej. Takovy klasicky XC, nic tezkyho. Co mi tam chybi je nejaky divacky vdecny misto – tezka prasarna, kterou budou davat jen ti lepsi a ostatni to budou sbihat. Drzim palce at vyjde pocasi a za sebe vam tam poslu zastupce.

      0 0
    • Bbrouk  

      GPS Profil trati ze včerejška (není na metr přesný, ale pro představu) – díky Jirko!

      0 0
      • McBlacky  

        je to podle mě blbě…

        trat má hlavní stoupání po startu ale v rozložení prudké a pak pozvolnější, pak se malinko zvedne po prudkým sjezdu se skokem přes kládu a pak je delší stoupání rozdělené na dvě části po sjezdu mezi baráky. profil tomu neodpovídá, anebo jsem já tupej a nerozumím GPS- taky klidně možnost

        0 0
    • Elwing  

      nejel by to někdo projet i tenhle týden?

      0 0
      • Pebe  

        jel, ale „na pohodu“ ;-)

        0 0
      • Beeda  

        co ve ctvrtek? po 17h?

        0 0
        • Pebe  

          S tebou? To se nestihnu dát do soboty dohromady :-)

          0 0
        • Elwing  

          no, středa nebo čtvrtek. ale vůbec nevím kudy tudy z holešovic, takže asi pojedu vlakem

          0 0
          • Beeda  

            sednes na metro, vystoupis na Zelivskeho a pak jedem spolu…kolem rybniku, luk a lesu az do Uval cca 20–25km, pohodova hodka..

             

            zhrnuto: ctvrtek 17.00–30 Zelivarna…

              
            0 0
            • Elwing  

              oukily doukily sousede :)

              0 0
            • Pebe  

              lokalita super, budu tam, ještě ten čas, 17 nebo 17:30? :-)

              0 0
              • Beeda  

                jak se komu hodi,  ja to mam 200m od jobu, tazke na pracujici lid z daleka muzeme pockat na 17.30.

                d.

                0 0
            • jecnak  

              Zrejme se k vam s Jitkou nekde cestou pripojime. Zpatecni cestu bych udelal pres les pekne po singlikach (bude-li dost sucho).

              0 0
            • Elwing  

              no dobrý, zapomněla jsem, že ve čtvrtek hraju, tak nic no.

              0 0
              • Pebe  

                jsi se lekla účasti, tak jsi podle využila Maňasovo loginu a vyvlíkla se z toho, co? :-)

                0 0
                • Elwing  

                  já nevím, kdo počkal, až kývnu na beedovu nabídku a pak teprve srabácky napsal :-D

                  0 0
          • Manas  

            Hele, ctvrtek je volejbal … tak to dej vedet Pavlovi. Bude radosti bez sebe :-)

            0 0
        • Medunka  

          a pojedes na silnicce?

          0 0
      • Elwing  

        jsem v pasti. ani jeden večer nemám čas, jedině pátek anebo si jeden den dát duatlon :/ nechce někdo jet přes den?

        0 0
      • dejvv.  

        Docela bych si to taky projel, jestli mě někdo vezme s sebou. Můžu i přes den.

        0 0
        • Bbrouk  

          Co ve středu odpoledne/navečer?

          0 0
          • dejvv.  

            Jasně, můžu odpoledne i navečer. Jenom koukám, že bydlíš kousek před Úvalama. Já jsem z Roztok a tak to mám přes celou Prahu a nikdy jsem tím směrem nejel. Ideální by bylo kdybych se mohl do Úval svézt s bikery co se výše doumlouvali, že by jeli ze Želivárny, ale koukal jsem, že se jim to trochu rozpadá, tak snad nakonec pojedou.

            0 0
            • Bbrouk  

              Pravda – mám to za kopcem.. Pokud se dohodnete, hoďte sem v kolik tam budete a rád se přidám! Případně se dá do Úval dojet vlakem z Masaryčky.

              0 0
            • kleky  

              Pokud se pojede zase ve CT po praci tak bych se teoreticky mohl pripojit a projet si tu trat s funcni brzdou a prehazovackou :).

              Jinak reknete kudy z te Zelivarny povalite, ze bych se nekde v Hostivari pripojil.

              0 0
              • Beeda  

                predpoklad – hrdolrezy, kyje, dolni pocernice, bechovice, ujezd – v udoli podel tech rybniku…a z bechovic kolem zel.trate…

                0 0
              • xxhonzikxx  

                Ahoj ! doporučuju vám jet na kole buď z Černýho mostu (metrem na Černý most), přes Horní Počernice a odtamtud po cyklistický trase A50 na Nádraží klánovice..odtamtud po červené značce až do Úval na náměstí. A nebo z centra Prahy trasou A25 která vede z Masaryčky přes Vítkov, Jarov, Hrdlořezy – údolím podél Rokytky přes Kyje do Horních počernic, tam přejet na žlutou značku, z Xave­rovského háji po modré až do Klánovic na nádraží a odtamtud už po červené až do Úval. Krásná cesta pro MTB, mohu jen doporučit tuhle druhou variantu… viz mapa: http://www.mapy.cz/#…

                0 0
              • xxhonzikxx  

                Ja na projížďce zas nebudu :-( mám každý úterý a čtvrtek volejbal…

                0 0
    • Bbrouk  

      Zítra – tj ve středu 27. pojedu opět projet trať závodu, sraz v 18:00 na hřišti, kdo má zájem ať se přidá! Jinak s počasím to zatím vypadá na sobotu nadějně!

      0 0
      • Elwing  

        Jako že nebudou padat trakaře? Bych se divila… Bude už v pátek večer trať označená? To je totiž asi moje jediná šance ji zkouknout :)

        0 0
        • Bbrouk  

          V pátek večír budem dělat poslední doladění trati, částečně už možná označená bude, ale vymlíkovaná ještě určitě ne – to necháme na brzký sobotní ráno(kdoví jestli by označení vydrželo..) Případně je čas na prohlídku v sobotu před závodem.

          PS: Trakaře neplánujem:o)

          0 0
          • Medunka  

            Trakare neplanujete? To je skoda, on by mohl byt v ramci sobotniho dopoledne i zavod trakaru, to by mohla byt sranda pro prihlizejici :)

            0 0
            • xxhonzikxx  

              O srandu se snad postarají Dirt jumpeři…a pak doprovodný dětský program :-) moderátor si myslím, že by taky mohl být fajn… Možná že se objeví i nějaká CELEBRITA :-)

              0 0
            • Bbrouk  

              O trakařích popřemýšlíme do příštího roku..bohužel už jsou letos vyprodaný, tak leda že bys přijela na vlastnim:o) Těším se večer v 6 na ty, co si přijedou prohlédnout trať! A na zbytek v sobotu!

              0 0
    • Bbrouk  

      Ahoj, připomínám, že přihlásit se předem je možné už jen zítra! Za 100 místo 150Kč…

      Přeju dobrou noc, konec vysílání.

      0 0
    • kleky  

      Tak jak to vypadá s tou dneštní projížďkou na prohlídku tratě?

      Ja bych mohl, stím, že vyrazím z Hostivaře přes Dolní Měcholupy, Dubeč a s váma dle výšše popsaného iteneráře bych se mohl potkat u žel. zastávky v Běchovicích. Tam můžu být nejdříve v 17:30. Trat závodu znám, projížděl jsem minulý týden.

      0 0
      • Pebe  

        jelikož máme sraz v 17 na Želivského, tak přijeď tam a máš to jednodušší ;-)

        0 0
        • kleky  

          no to sice jo, ale ja se domu pro kolo (Hostivař) dostanu nejdřív v 17h, takže jaksi tam nemůžu být na ten čas. A hlavně se mě z Hostivaře nechce tahat do centra a pak zas z něj a přijdě mě příjemnější se připojit v Běchovicích, řekněte kde a kdy tam budete a já tam na ten čas dorazím.

          případný konktakt – 605409260

          0 0
          • kleky  

            no jak čtu níže 17:30 bych mohl stíhat, ale přesto bych raději jako zálohu bral připojit se někde cestou :)

            0 0
            • Pebe  

              bylo by to jednodušší kdyby jsi byl na Želivského, moc cestu do Úval neznám, max. na silničce, tak abychom se vůbec potkali :-)

              každopádně číslo si znamenám, na mě je 724123758

              0 0
              • kleky  

                Zkusím tu Želivárnu na těch 17:30. Kdyby neco dám ti vědět. Bye odpoledne

                0 0
      • jecnak  

        Medunka a ja budem cekat na hristi na miste startu kolem 18:30.

        0 0
        • Beeda  

          chovejte se tam mravne, prasarny az prijdem:-)

            

          ALL:  na Zelivarne, porad plati ta 17.20–30 pro pracujici......

          0 0
          • Pebe  

            ok, Želivského v 17:20–17:30 venku u kašny (GPS 50°4'43.246"N, 14°28'24.324"E :-))

            0 0
            • Beeda  

              kdyz tam budes driv, tak si dej kolecko kolem hrbitova, abys vedel kde skoncime :-)

              0 0
              • Pebe  

                mezi hřbitovy jezdím každý den z práce, vim co mě čeká :-)

                0 0
                • Beeda  

                  toz ja se mu zas obloukem vyhybam:-)

                  0 0
                  • Pebe  

                    máš už nějakou trasu kudy do Úval nebo mám vzít mapu? :-)

                    myslel jsem si vzít to dolu na Ohradu, doprava tím parkem až k Višňovce, přes ní dozadu do Hrdložez a podél kolejí do Kyjí, po silnici do Počernic a po cyklotrase do Klánovickýho lesa a do Úval

                    trasa

                    0 0
                    • jecnak  

                      Kdyby tak, pak se muzem v Dolnich Pocernichc sejit a jet vsichni spolu.

                      0 0
                    • Beeda  

                      mam to najety, minimum asfaltu a kdy uz asfal tak totalne rozsekanej :-)

                       

                      pro Klekyho :

                      tak pro tebe taky u hrbitova v Dolnich Pocernicich, ulice Bakurinova… Loc: 50°5'27.34"N, 14°34'34.729"E

                      nebo pak v Bechovicich u toho rybnicka vedle drahy…Loc: 50°4'56.896"N, 14°37'1.45"E

                       
                      0 0
                      • kleky  

                        Zkusím stihnout tu Želivárnu na těch 17:30, když ne tak dám Pebemu vědět na mobil a připojím se u toho rybníčku v Běchovicích.

                        Díky

                        0 0
                        • xxhonzikxx  

                          škoda že mám voloejbal, rád bych jel taky…včera to bylo celkem fajn…

                          0 0
                      • Pebe  

                        ok, nechám se vést :-)

                        0 0
                      • dejvv.  

                        Rád bych se taky přidal. Jaké plánujete tempo?

                        0 0
                        • Pebe  

                          pohodové, úplně zbytečná otázka :-)))

                          0 0
                          • dejvv.  

                            Tak teď nevím jak tomu mám rozumět, ale zkusím dorazit a uvidím.

                            0 0
                            • Pebe  

                              ptal jsi se Beedy, takže Beedovo pohodové tempo = budeme rádi že přežijeme do Úval :-)

                              0 0
                              • dejvv.  

                                To jsem si myslel :-)

                                0 0
                              • McBlacky  

                                možná přijedu to trochu brzdit, uvidím jak budu stíhat dnešní plán

                                0 0
                              • jecnak  

                                Ani to nebolelo co?

                                0 0
                                • Pebe  

                                  bolelo, a pálí mě ty kopřivy ještě teď :-D

                                  a celkem dneska 101km, jenom pro pořádek :-D

                                  0 0
                                  • kleky  

                                    ale nebolelo, no palilo, ale jen malo :-)

                                    ja jsem potesen, projizdka to byla pekna, poznal jsem nove terenky v oblasti, kterou idky zmene bydliste ted zacinam poznavat a jsem potesen :-)

                                     

                                    Tesim se na sobotu a jsem zvedavejch na Beedovej 25km za 50minut ;-)

                                    0 0
                                    • Beeda  

                                      az takhle byl Beeda pod vlivem? no asi si bude  muset makout :-)

                                      0 0
                                    • McBlacky  

                                      tech pet koleček za 50 minut nedá ani kdyby se rozkrájel. Ale i tak jsem zvedavej jaká se pojede kudlička

                                      0 0
                                      • Beeda  

                                        spis jsem s tim sledoval, ze se zvysi pocet kol, jelikoz XC se jezdi kolem 1.5–2h a ne + – 1h:-)

                                        to ja jsem zvedavej zda se nekdo neopupinkuje jako v pripade kdyz nekde prijede Chybacek;-)

                                          
                                        0 0
                                        • Pebe  

                                          však my normální lidi to tu 1.5–2hodiny pojedeme :-P

                                          0 0
                                          • Smazaný účet  

                                            Bylo mi řečeno, že po 2 h jezdce odvolají z trati… ale že mi Beeda může nadělit kolik kol chce. :o) Takže se asi přijedu projet, jinak by to byla pruda, bejt odvolanej po druhym kole… :o)

                                            0 0
                                            • Pebe  

                                              na tebe si budu muset dávat pozor, já počítám že mi dá kolo už v prvním :-D

                                              0 0
                                              • Smazaný účet  

                                                Myslíš, že by byl až tak krutej? Snad občas zastaví na kus řeči u trati. :o)

                                                0 0
                                                • Pebe  

                                                  je hrozně krutej, jsme jeli tam, lehká rovinka, roztáhnul to přes 40km/h, sotva jsem visel za ním a on si tak zlehka švihal nožičkama :-)

                                                  nebo, projíždíme si trať, tam takovej kopeček, já jedu skoro kašpara, on přede mnou na velkou pilu, stoupne si do pedálů, párkrát prohrábne zadní kolo a je pryč

                                                  spíš jsem zvědavej, kde tam bude předjíždět, protože na to ten okruh moc stavěnej není

                                                  0 0
                                              • Beeda  

                                                jedu si to hlavne uzit, takze… no nereknu co, se uvidi az tam:-)

                                                0 0
                                                • Pebe  

                                                  i tak se těšim, potrénuju aspoň uhybání ;-)

                                                  0 0
                                        • jecnak  

                                          Prinejhorsim mu udelaj vlastni kategorii.

                                          0 0
                                        • Pebe  

                                          ještě se musim podělit o příhodu s tebou z cesty zpátky, jedeme singlem lesem, jedu za Beedou, Ječňák mizi někde před námi, říkám si že ho doženu, tak jsem si houknul na Beedu „Levá“ a sunu se k levé straně cestičky abych ho předjel. No a Beeda jede k levý straně taky. Potom se vymlouval, že myslel že mu říkám Levá že pojedeme doleva, ale všem musí být jasný, že na Beedu se tyhle povely moc často nekřičí, tak to NEUMÍ :-))))

                                          a fakt jsem si to nevymyslel, měl jsem chvilku větší rychlost než Beeda, fakt, i když to zní nereálně :-)))

                                          0 0
                                          • Beeda  

                                            a vis co z toho pro plyne?, ze nemas beedu predjizdet, joke:-)

                                            jinak celou cestu do Uval jsem rikal pred odbockou leva/prava kvuli najeti smeru a plynulosti tempa, a kdo chtel predject jel bez reci, takze v situaci pred zatackou rict leva a predjizdet bylo tak trochu plasansky;-)

                                            a cesta zpatky:-), me osobne to bylo jedno, ja si jel jak jsem chtel, ale jestli takto probihaji vyjizkdy, tak se neni cemu divit ze je 1/2 naprdla…protoze to tempo neni plynule ale trhave…

                                            v clenitem terenu a zatackach jede prvni plynule a rychle (zvlast kdy vi kudy), druhy se mu jeste realtivne staci, pak horsi a horsi az posledni uz zcela nestiha, ac jede nejvetsi hranu dik dynamice tempa…

                                            0 0
                                            • Pebe  

                                              ;-)

                                              a vyjížďky, aspoň kterých se účastním, se takovýmhle tempem neodehrávají.

                                              0 0
    • romanbobr  

      Tak jsem si to byl vcera projet, paradicka, ale jelikoz jsem zjistil, ze neumim jezdit na kole, tak jsem se rozhodl si to zkusit jeste jednou dnes. Mel jsem obrovske stesti, protoze jsem potkal Frankse, ktery me opravdu hodne naucil, takze uz se tolik nebojim tech sjezdu (jako ze to sjedu bez drzky) a dokonce vyjedu i ten prvni rozrazovaci kopecek! :-) Takze timto chci moc Franskovi podekovat a tesim se na sobotu, snad bude prilezitost mu zaplatit pivko…

      0 0
      • FRENKs  

        Dikes moc takovou chvalu si snad nezaslouzim:) V sobotu řádně zapijem naše výsledky…

        0 0
      • Elwing  

        začínáte mě všichni děsit! bát se sjezdů? rozřazovací kopeček? to se mi vůbec nelíbí. musím tam dneska taky zajet :/

        0 0
        • Pebe  

          radši se nechat zítra překvapit :-)

          a to nevíš o lávkách přes potok, říkala včera pani(mokrá jako vodník) že to není hluboký akorát hodně smradlavýho bláta :-))

          0 0
    • laufdeck  

      tak  co takle zitra sraz na masarykove nadraži odjezd vlaku  9:10  přiješzd na start 9:40 dvaceminut na shlednuti okoli  a jine pamatky a pote  už registrace a jine

      0 0
      • Bbrouk  

        Pokud pojedete vlakem, nezapomeňte průvodčímu říct, že jedete na závody do Úval a přeprava kola je zadarmo!!! Jedu do Úval to pro Vás na zítra připravit, těším se, čao!

        0 0
    • Smazaný účet  

      Tož dobré to bylo. Akorát… „Fuj, chrti!“ :o))

      Ale název týmu jsem měl jasně nejdelší.

      0 0
      • pajan  

        Super to bylo… Až na tu mojí kategorii 14 až 19… :-( Na ty 19ti letý jsem fakt neměl… Pátý místo a spokojenost… Jen jede 15ti letej… Supéér… těšim se na 09 .-D

        0 0
    • Pebe  

      závod super, gratulace Beedovi a Medunce ke třetím místům, děkuju Pajanovi za super povzbuzování v prvním kopci.

      fotky mám zde

      0 0
    • McBlacky  

      děsná kudla 177 průměr a 188 max tepů, rychlejc by to asi nešlo :) leda mín brzdit.

      příští rok jedu zase je to pěkný,

      0 0
      • tulda  

        slaby… 193 prumer, 203 max :) oproti lonsku sem tepy zvednul o 1/min.

        zavod zase super!

        0 0
    • Bbrouk  

      Ahoj, díky všem co přišli a doufám, že se závod líbil! Za rok do toho půjdem zas.. Pokud Vás napadá cokoliv jak zlepšit závody, napište prosím na velkacenamestauval@seznam.cz nebo aspoň sem, pokusíme se příště uspořádat zase o trochu líp!

      Fotky od našeho fotografa budou ke zkouknutí v týdnu, dám sem echo. Lávky se nejspíš budou zase bourat(kvůli povodním či co), ale jestli se trať líbila, můžeme ji zas někdy projet – dokud zase nezaroste:o)

      0 0
      • Beeda  

        diky, bylo to fine, trat vpoho (az na ten 2m hup po startu ten mi delal problemy, ale to je muj problem ze:-), zazemi take ok.

        0 0
      • Pebe  

        mě se to taky moc líbilo, trasa hezká, první kopec výživnej a napopátý se mi už do něho moc nechtělo. Celkově se mi to moc líbilo.

        0 0
    • Elwing  

      Mi se taky trať líbila, jasně, že to nemohlo být furt z kopce a po rovině… od toho to bylo xc. Alespoň zase na rok vím, že závody na kole nejsou nic pro mě. Na druhou stranu vidět vyšampónovanýho Hnoje v hodobóžovým oblečení, jak se trápí do kopce, to za to stálo :)

      0 0
      • Pebe  

        ještě nám mohl ukázat ty párečky co měl k snídani :-)

        0 0
      • McBlacky  

        lol.

        0 0
      • Hnoj  

        Ach bože :-D

        A za tydle drzosti chceš po mě jamesona? Ty si snad upadla :-D

        0 0
        • Elwing  

          jo tak ty tam máš jamesona? já myslela nějakou pořádnou whisku! Tak toho si strč někam :-D

          Ale panáčka bychom mohli dát, dojím a jdu ;)

          0 0
    • Bbrouk  

      Chvilku to sice trvalo, ale přesvědčte se sami, že čekat se občas vyplatí! Fotky z Velké ceny města Úval!

      0 0
    • Ondracici  

      Zdar fotekchtivý závodníci(i ne­závodníci). http://velkacenamestauval.rajce.idnes.cz/…8_II._serie/ máte další nálož obrázků. Časem možná přibude ještě jedna až(jestli) se prohrabu „odpadem“ a pokusim se ještě něco zachránit. Zatim čus a biku zdar!

      0 0
    • Bbrouk  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • grafik  

      škoda, že je to tak daleko, hned bych přijel, poslední dobou mě xc okruhy baví čím dál tím víc …

      0 0
      • Beeda  

        pot,slzy, krec forever:-)

        url:marcuss.raj­ce.idnes.cz/8­.30._2008_Vel­ka_cena_mesta_U­val/#1_251_.JPG

        0 0
      • jecnak  

        Von snad ma voholeny nohy =-O

        0 0
      • Elwing  

        LOL

        0 0
      • Hnoj  

        Je vidět, že v Bike-Pozérství jsem dosáhnul skutečného mistrovství :-))))

        Absolon hadr… :-D

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.