• Pijer

    Ahoj, máte někdo přehled, jak to vypadá aktuálně na Brdech s bahnem?

    0 0
    • McBlacky  

      včera jsem si po práci vyrazil do Haloun na večeři a pak jel ten závěrečný úsek od brodu do cíle. Kromě tradičních sraček na louce se to dalo, ikdyž je to mokřejší a místy bláto je. Výjezd z Let na hřeben a cesta až na Kytínskou Louku je taky ok, kaluže na hřebenovce nejsou přes celou cestu, ale jsou tam 2–3 úseky s bahnem.

      Jak jsou na tom ale singlíky směrem na Stožec nevíc.

      Já nejspíš obuju noby nic 2,1, zvažuju i přední blatník, aby nelítaly sračky na brýle a do očí.

      0 0
      • Pijer  

        Díky, takže s kombinací NN + nový RR a kačer na spodní rámovce by se to mohlo dát přeplavat :-)

        0 0
        • Bulda  

          když jde ExBB celej v dešti na jetejch Nano, tak tohle taky :)) bych se nebál RR+RR

          0 0
          • Jenda  

            si rikam ze je to prdlajs winter – winter byl vic ExBB:-) no i tak nejedu, nejak me ten zavod neoslovil

            0 0
          • McBlacky  

            rozdíl proti nn+rr je v rychlosti zanedbatelnej a když pak potřebuješ ve sjezdu vzít za brzdu tak rozdíl je obrovskej.

            to že jezdíš všechno na NR neznamená, že to je nejlepší volba pro každýho :)

            až mě zařízneš alespon budu vědět, že to je kvůli tomu, že máš rychlejší pláště :)

            0 0
            • Bulda  

              to zni jako by se to jeste nikdy nestalo :)))

              ne, kvuli tomu, ze ti to moc brzdi z kopce :)))

              0 0
              • McBlacky  

                no bude to strašný. Jezdím ted jen na fulech a minulou sobotu na MTBO jsem jel na HT ve dvojici s Jontim a regulérně jsem z kopce byl úplně levej a ujel mi o strašně moc. Na fullu mu ujedu jako nic :(

                už na ht neumim jezdit …

                0 0
      • Smazaný účet  

        já se jedu zgrogovat na HT se slickama :-) bude sranda…

        0 0
    • petebike  

      ja uz mam obuto… NuNu to resi :-)

      0 0
    • Jogador  

      NN+RR, ale ten je už dost sjetý, bude to klouzačka:)

      0 0
    • Blacks  

      Tak se pochlubte, jak jste kdo dojeli? ja 31. cas 2:01 a nejaky drobny. Zavod supr, pocasi skvely-rozhodne mi nevadi, ze nebylo nasněžíno :D

      0 0
      • Beeda  

        pekne setkani, korenu moc nebylo, bahna taky ne…

        jedinej cizi clovek se dal se mnou na trati do reci,, krasna moratka,,, no a az v cili zjisitim, ze to Sergant Pepr (zdravim), no ze ja nejel na crosce, ale jen na pevny:-)

        0 0
      • Pebe  

        45. čas 2:04

        pár fotek

        0 0
      • padlos  

        27, 1:59:55  hodně těsne pod dvě hodiny :-)

        0 0
        • Pebe  

          super, čuměl jsem jak puk ;-)

          a pěknej pejsek

          0 0
          • padlos  

            Dik, taky jsem mel radost dneska mi to sedlo. Kazdopadne kdyby jsi mel poradny kolo alespon s vodpruzenu vidli, tak by jsi jel taky urcite rychlejc. :-D Ja bych si na tom vyrazil zuby.

            0 0
      • cobra  

        Koukal jsem na vysledky a docela jsem cumel, jak jsi zajel! Gratuluju! Skvelej cas.

        0 0
        • Blacks  

          No jo díky, a co to, ze si dneska nejel?

          0 0
          • cobra  

            Nak jsem toho posledni dobou na kole moc nenajel a hlavne jsem byl domluvenej na lezeni, pocasi bylo dneska opravdu nadherny, trochu me to pak mrzelo, ale na skalach bylo taky pekne:).

            0 0
    • Jogador  

      No, závod moc pěkný, počasí se vydařilo, jen mírné znepokojení z nějkterých závodníků, hned na začátku vybídal, abych se štosovali postupně, natož přímo před nim to tam obcházeli další, a cpali se dopředu bokem. Druhá vítka, k mostu se mělo jet klidem, natož to tam někteří hrotili, a dělali myšky, Gunk-Ho může vyprávět ( tim nemyslim že by on dělal, ale frajírek před nim). Třetí vítka, na tak technický závod nás bud jelo moc, nebo nevim čim to je, ale v technických pasážích, když začne někdo předjíždět, tak mě sejmul jeden týpek, když mě chtěl předjet, a kořen ho hodil na mě, a pak v tom druhém prudkém sjezdu, cca 24 km, se tam rozjle někdo s 130 vzadu i vepředu, mě třeba předjel, ale dole byla zatáčka, kde jeli další, a do nich to napral, jenom stěstím se nikomu nic nestalo. Tak na to, že to někteří příliš hrotili a napodobovali kamikadze to byl podařený závod, dojel jsem asi flek nebo dva za Habibem, na GPSce 2:16, na listinu jsem se ještě nekoukal. Kdyby někdo chtěl podle gpsky trasu, tak klidně pošlu.

      0 0
      • fousek  

        Jo a to byla velka klika, ze sem hned na zacatku korenu zrusil prehazku a musel vzdat, protoze s mejma 180/170 bych ve sjezdech nekoho prejel ani by to moc nedrnclo:-)

        Jinak bych to hodnotil kladne, byl sem prvni v cili s naskokem na prvniho asi 10 minut, krasny pocasi, trat sice nevim, ale verim ze bylo dost zabavy. No a hlavne sem potkal furu lidi, takze parada.

        Jeste bych chtel podekovat jednomu prihlizejicimu bajkerovy za pomoc

        0 0
        • Smazaný účet  

          já bych ti taky rád poděkoval za seřízení brzd – myslím, že i díky tomu jsem dojel do cíle bez pádu :-)

          0 0
    • padlos  

      Jak jste to kdo ubrzdil dole v tom sjezdu po louce, nevim jak se tam tomu rika, ale ja jsem to tam mel pekne na hrane uz jsem myslel ze skoncim v tom krovi a to jsem zacal brzdit hodne brzo. Jak to zvladnul treba serza na slickach nechapu.

      0 0
      • Pebe  

        v pohodě, louku znám, že to je tam odkloněný a bahnitý vím

        0 0
      • prvniodkonce  

        Loni tam byla větší sranda. Letos to tam skoro nikdo nepoložil :(

        0 0
        • cobra  

          JJ, loni jsem to tam pekne polozil a projel se po brise bahnem, ani to nebolelo, jak to bylo mekky, akorat drzak na pumpicku jsem zlomil.

          0 0
      • Pijer  

        Jo, jo, liboval jsem si celou dobu nad RR a když se mi po 2/3 louky zalepil bahnem a přestal fungovat, tak pak už jsem jenom valil oči a modlil se – naštěstí modlení zafungovalo :-)

        0 0
      • Blacks  

        louka nejvíc v pohodě. Pravda, že jsem jí projížděl lehce smykem, ale to neberu jako hranu, nebo bych snad mel? :-)

        0 0
      • Smazaný účet  

        louka byla v pohodě – správně jsem tušil, jak to tam bude vypadat, takže jsem brzdil málo, ale už dlouho před zatáčkou. Předjel mě tam jen jeden borec, kterýmu jsem to hned vrátil na tý pevný cestě…

        spíš jsem měl problém na těch kořenech, ani ne tak se slickama, jako že pevná vidle odskakovala od nerovností a kolo pak bylo jak splašený :-) obdiv Pebemu, že to zajel tak rychle!

        0 0
    • ¨MZ  

      Myslim, že letos se letos pořadatel spletl v umístění závodů do jednotlivých termínů. WinterBrdy se meli jet v srpnu a eXBB zase v listopadu, všichni by byli spokojení. To je jen taková malá připomínka na příští rok.

      0 0
    • McBlacky  

      jako závěr sezony to teda bylo ******** rychlý. Se mi zdálo, že se po startu jelo víc jak při letních TB a i tepák to tvrdil.

      technicky mě to dost sralo na těch pák km kořenů, přeci jen kromě závodů jezdím na fullech a je to znát, zlenivěl jsem.

      Po obrátce na Stožci jsem to nějak vypustil, navíc jsem ztratil bidon takže druhá půlka na sucho :( dojel jsem 16 celkově, z čehož jsem usoudil, že to je v prdeli a zmizel, což se ukázalo jako chyba a propásl jsem bednu v kat. čas 2, 51,49 na prvního v kat ani ne 10 sec. To vědět tak se snad ješte kousnu.

      Závěrečné vyhlášení serií progressu v sále obce Lety bylo fajn. ve 24H 2flek, team mix v poštovce 3tí.

      0 0
      • fousek  

        Sem te u myti kol docela vylekal co? Hale jak tak koukam na vysledkovku tak si musel ject strasnou kudlu. S tebou ve vedeni nejedu pristi rok ani na zadnou pohodovou akci:-)

        0 0
    • Bajker16  

      Počasí bylo parádní,ale jelikož jsem nejel,tak jsem udělal „pár“ fotek :o).

      0 0
    • McBlacky  

      "tak jak jsem to viděl já ":http://www.mtb-blog.cz/…s-brdy-15-11

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.