Vyplátí se jetá Marzocchi MX Pro LO 100mm(2008) ?

16 nepřečtených
  • Phoenix

    Ahoj, mám na kole „vidlici“ RST Capa ML a mám v úmyslu jí rychle vyměnit za něco normálního. Mám možnost koupit jetou Marzocchi MX Pro LO 100 mm model 2008. V inzerátu je napsáno: lehce jetá cca 2 roky =2000km.

    Cena je 2900Kč.

    Nemám možnost si vidli prohlédnout osobně, tak bych se rád zeptal zkušenějších zda by jste do ní za tuhle cenu šli nebo nebo mám raději pořídít něco nového do MAX 3000Kč?

    (Například SR Suntour RAIDON RL AIR)

    Potřebuji aby vidle chodila alespoň 2 roky a pak snad půjdu do celopéra.

    Předem děkuji za pomoc!

    0 0
    • vojtechposmourny  

      Za tři tisíce seženeš lepší vidle (alespoň si to myslím), zkus čekat, jistě se něco lepšího v bazaru objeví.

      0 0
    • Tomcat  

      2900 je moc

      0 0
    • PatrikL  

      radšej suntour epicon :) Menšia hmotnosť, možnosť väčšieho zdvihu…

      0 0
    • vojtechposmourny  

      Koukni třeba sem , já tam koupil MZ DJ2 za 1990 i se zárukou. Ta 33 TST2 má dvouletou záruku, určitě to bude lepší volba.

      0 0
      • Skicross  

        Akorát ta hmotnost je šílená. Vidle s 2300g. Lepší volba bude Epicon 2010 za 3290,– .

        0 0
      • Phoenix  

        Děkuju za odpovědi. Už jsem tu Marzocchi málem koupil :) Když se tu všichni shodujete(to se nevidí často :) že se to nevyplatí tak dám na vás.

        Ten Racebike vypadá zajímavě, zvážím to.

        Tak teď vybírám mezi Marzocchi 33 TST2 a tím Epiconem 2010.

        Tu Marzocchi oproti Epiconu vidím poprvé, kterou by jste doporučily? Rozdíl 200g oproti původní vidli bych asi přežil, zajímá mě spíš citlivost, spolehlivost atd…

        0 0
        • PatrikL  

          tá marzocchi je šrot, epicon je rozumná voľba za super cenu

          0 0
        • Tomcat  

          Odemně to zní kór divně , ale to bych bral SunToura

          0 0
        • vojtechposmourny  

          Pod tíhou důkazů asi taky Epicona. Už jen fakt, že je o půl kila lehčí…

          0 0
        • Skicross  

          O EPICONU a jeho citlivosti si přečti třeba na Tuning-Test.cz

          Vidlice je opravdu na špičce citlivosti a směle konkuruje i mnoha pružinovým verzím, proti nim může nabídnout lepší charakteristiku, která vždy zabrání chodu vidlice na doraz. Právě tuhle funkci si každý může ovlivnit huštěním.

          Novinka letošního roku standart 15 mm předních os. proti novému Epiconu se tato verze liší jak 15 mm osou, tak jiným standartem uchycení brzd. Bzdy mají standart post mount.

          0 0
        • Smazaný účet  

          na marzochi se vykasli

          0 0
    • kali222  

      tohle fakt ne, ale stary „italsky“ marzocchi MX nejsou spatny nahodou.

      0 0
      • GaGy  

        Kdybys chtěl tak ti prodám Toru jetou 8 měsíců cca 1500km po vyměně oleje ..Cenu bych si představoval tak 1800kč Je sice těžší ,ale funguje dobře.

        0 0
        • Phoenix  

          Hmm to je luxusní cena. Já jsem to ale včera nevydržel a objednal toho Epicona za 3290… :)

          Možná trochu škoda. To tří-týdenní rozhodování co pořídit a vyhlížení nějaké jeté mi už opravdu lezlo na mozek, alespoň to mám za sebou… :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.