Vymenit 19" fulla za hrave HT ???

2 nepřečtené
 • eXcream

  Ahoj,

  tak se od xc pomalu ale jiste preorientovavam k technictejsim disciplinam. Bohuzel letos nevyjdou penize na planovaneho FR fulla (zatim to vypada na reign X v Sku a 18Omm vidici), ale i tak zvazuji vymenu ramu za pevne FR. Slibuji si od toho vhodnejsi geometrii (zvlaste me trapi 19" ram) pro hratky s kolem a snad i vice zkusenosti ve smyslu „nauc se na pevnaku a s fullem to pak bude hracka“.

  XC schopnosti ramu jsem schopny ozelet za prinos dolekopcom a na kravoviny.

  Současný rám je Kona Dawg 06 s 5" zdvihu a 13cm vidli, 19" bez slopingu a s lankama NA horni trubce :( (geometrie), vice v profilu

  Co myslite ma to smysl? Prodelali jste taky podobnou zmenu? Nejake postrehy?

  Jelikoz je to jen na tento rok, tak ocenim nabidky nebo tipy na levne pouzitelne ramy (ne cela kola). Pripadne koupil/vymenil by to nekdo?

  Anketa: Vymenit vzhledem k pozadavkum 19" fulla s 5" zdvihu za FR pevnaka?

  0 0
  • KRAJIC  

   Zkus koupit třeba COCAINE od LEADER FOX. Nauč se na tom bunny hopy, choď poskákat na nějaké menší dirty ať víš jak se na tom odrazit a co dělat ve vzduchu na skočce.  Ten rám stojí tuším nic moc a  snese fest. Určitě máš v tomto dobrou vizi a sejde se ti, když začneš na HT, které ti moc neodpustí při špatném doskoku atd. Navíc, kdybys to zrušil tak to můžeš mít těžce v paži.

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.