• Jaby

Chci vyměnit na Cube AMS100 (2010) přehazovačku XT(9) za XT(11), ale vidím že modely2016 mají nějaký zvláštní způsob uchycení k rámu. Půjde mi některá modifikace upevnit na klasickou patku ? Jinak řazení, náboj, řetěz a kliky (11) mám .. Upevňoval jste někdo tuto přehazku na staré(?) kolo? Předem díky bikeři…a bikerky..

• Bubaaak  

asi pošli fotku, m8000 má normální uchycení na patku.

Možná tě mate ta „pomocná patka“, ta ničemu nevadí

• tonik666  

jsou dva zpusoby uchytu, na klasickou patku, nebo tzc. prima montaz, kdy ten dil ktery se u klasickych prehazek sroubuje do patky odpadava a na patku na kole se chyta az nasledujici kloub.

hazka je stale stejna, jen u ni muze chybet ten dil co se sroubuje do patky, pokud je urcena a primou montaz.

• Jaby  

Super, díky za vysvětlení.

Na některých webech je popis :

Přehazovačka Shimano XT RD-M8000 s dlouhým (SGS) vodítkem a s uchycením pro přímou montáž

a zmátly mě ty poslední dvě slova.

Takže musím koupit tu verzi, která NENÍ určená jen pro přímou montáž.

• Vilém  

Jednodussi by bylo, kdybys to vyfotil. Kazdopadne pokud koupis klasickou, tak ta jde namontovat bud klasicky, nebo jako prima montaz. Delku raminka (GS, SGS) podle planovanych prevodu.

• tonik666  

presne, musis koupit tu co neni pro primou montaz

• tomxxx  

Na normální patku se montuje s tim zakrouškovanym blembákem, na moderní patky bez něj. Nevim o tom, že bys koupil v shopu verzi bez toho (leda by byla sundaná z kola).

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.