Přehazovačka Shimano XT RD-M772 SHADOW

8 nepřečtených
  • OLy

Mam dotaz, potřebuju koupit novou přehazovačku a všimnul jsem si tohodle shadowa. Co mě zarazilo byla ta cena, protože ho popisují jako přehazovačku s vyspělejší technologií a na tehe stránce je levnější než klasický xt. http://www.kupkolo.cz/…OW_2529.html

Se chci zeptat jestli to pro mě bude mít náký výhody nebo mam jít do normálního xt?

• crowe  

jestli ti nevadí dlouhý ramínko tak do ní jdi.Ta cena je akční tak se nemusíš bát.Já ji viděl před měsícem na kolokrámu dokonce za 680,–.jinak se cena pohybuje okolo 13set.

• Shooter1  

ahoj,

oživím téma kvůli dotazu k této přehazce…

mám problémek, že mi řetěz při jízdě škrtá o vodítko (což dělá mě nepříjemný hluk), konkrétně o ten výstupek mezi jednotlivými rámenky vodítka

podotýkám, že řetěz nevedu po špatné straně toho výstupku, řetěz vede napřímo mezi kladkami, ale je blízko k tomu výstupku (tak 1 mm) a při jízdě prostě o něj řetěz škrtá

měli jste stejný problém? co s tím? mám kleštěmi ten výstupek přihnout?

předem díky za radu …

• Carlos.f  

Mám dvě tyto a žádná neškrtá – přihni.

• drsnej márvin  

Taktéž mám na obou kolech a neškrtá, takže jedině přihnout nebo pak jedině nějaká vada z výroby ??!!

• konarider1  

Je to kravina, řetěz musíš mít na špatné straně toho výstupku.

• drsnej márvin  

Kdyby to měl ze špatné strany, tak mu to dře neustále a neměl by to 1 mm od výstupku, ale přímo na něm.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.