• wendak

    Sokolováci a okolí (i když ví, že nás tu moc není) v neděli 6.4. je naplánována další vyjížďka … trasa by byla ze Sokolova přes Svatavu do Boučí … sjezdíčkem do Oloví pak do nd tunelem Rotavy a tam chvilku nahoru dolů a přes Jindřichovice na sjezdík do Oloví a v Berušce pivko nebo grog, někdo obojí a přes Kotvu zpátky … střízlivý odhad cca 65 km … sraz je v 10 na starém náměstí u kostela a to v neděli 6.4.

    0 0
    • dancing dog  

      To vypadá lákavě, vyjde-li počasí, končiny můžu jen doporučit..se současnou fysičkou bych to tvládl špatně, takže se naštěstí můžu vymluvit na práci…

      Kdybych si mohl vybrat, tak bych dal přednost tripu, ikdyž by mě to asi stálo život…ale nemůžu :-(

      0 0
    • wendak  

      jenom to vytahuju nahoru kdyby nějakej Sokolovák přišel až teď :)))

      0 0
      • mula  

        když mi to vyjde tak přijedu

        0 0
      • Ice-goofy  

        JAk vis jel bych hned , ale ja se budu zucastnit tech pozdejsich to uz budu doma … Musim neco potrenovat aby jsi me nezdrchal .. vis , ze ja nejsem na ty caste prestavky ;) Beruska atd to je jina ;)

        0 0
    • dancing dog  

      To jsi asi Ty, co provázel redaktora z vela na tripu po sokolovský části krušnejch hor, co? Dobrej popis, ne vše sem znal, v létě to prubnu…škoda, že tam nenapsali, že na Hartenberku strávil přímo poslední noc, co kdy byl vňaposled v životě v Čechách…

      Si mediální hvězda .-)

      Počasí Vám moc nevyšlo, je tam hnusně, škoda…

      0 0
      • wendak  

        … počasí vyšlo celkem dobře a hospůdky cestou byly útulný … příště se určitě přidej ;)

        0 0
        • dancing dog  

          no, když si vemete na sebe olověný vesty, tak jo..ale jo, až něco najezdim, tak rád, ale dneska to fakt zhatila práce, ale asi bych se stejně neodhodlal, styděl bych se + HT je už připravený na prodej a full nemá pořád vidlici…

          0 0
        • Ice-goofy  

          V Kvetnu to vidim , ze se budu pridavat uz mnohem casteji ;)

          0 0
    • dancing dog  

      myslel jsem samožřejmě GOETHEho…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.