• wendak

    Asi už je pozdě, ale možná se někdo přidá, i když Sokolováků tu moc není, kdyby se však někdo našel, tak v jednu na křižovatce u Schönnera…

    0 0
    • wendak  

      … tak jsem se sekl, mělo to být do „vyjížďk/srazy“ so­rry

      0 0
    • Rychlej turista  

      Nevím kde je křižovatka u Schönnera. Ale přijel bych od Citic podél kolejí a počkal bych pod mostem – silnicí na Kraslice.

      0 0
      • wendak  

        jede se na bajku a Schönner je na Michalu – prodejce škodovek :))

        0 0
        • Rychlej turista  

          Michala neznám a v Sokolově nenakupuju. Zkus to popsat tak, že od někud přijedu a kam bych za křižovatkou (rovně, vlevo, vpravo) mohl pokračovat, místní názvy mi nic neříkají.

          0 0
          • Ice-goofy  

            Tak jak to popsat.. Pojedes z pod mostu kolem vlakoveho nadrazi ke krizovatce u soudu. Na ni pojedes rovne kolem Sporitelny, KB, stale po hlavni smer nahoru (obchodak Plus atd).. a od Sporitelny to je 4 odbocka doprava (pocitane pro auta) a pak uz po leve strane mas Skodovku…

            0 0
          • wendak  

            Michal je sídliště na kopci a pokud pojedeš přes citice(z Hazlova asi přes Bukovany), tak nepojedeš podél kolejí, ale dáš se přes řeku a za ní na křižovatce ve tvaru T doleva, pak přijedeš do Dolního Rychnova k přejezdu a budeš se držet po hlavní – zatáčí vlevo, pak je dlouhá rovinka, za cedulí Sokolov se dáš vpravo(křižovatka ve tvaru T) do kopce mineš 1. benzínovou pumpu a u druhé (Tank ONO) je křižovatka, tam se dáš vlevo z kopce, projedeš dolík na sídlišti a do kopce :), přejedeš dva retardéry a jsi tady. Nebo se zkus domluvit s Vikim a přijeďte oba, on ví kde bydlim :))

            0 0
    • Redman  

      Kam pojedete?

      0 0
      • wendak  

        Na Hruškovou, kolem kostela sv. Mikuláše do Třídomí, za Třídomím do lesa, pak na Komáří Jezírka, dále směrem na Krásno, pak sjezdíkem do Podstrání (brod), za podstráním do kopce a sjezdíčkem mezi chaty, nahoru na Lobzy a lesem na Březovou :)), jedeš taky ??

        0 0
        • Redman  

          Ne, u mě je to tak, že teď jsem kvuli praci už několik let v Hradci Králové, ale pořád vzpomínám na ten náš kraj…zeptal jsem se jen tak z nostalgie. Tenhle okruh je z nejhezčích!!! Hlavně ten sjezdík na podstrání a brod a krajina kolem kolem Komářích rybníků. Jen tý žuly by tam mohlo být míň:-)) Člověk z ní má pěkně vyklepanej zadek…

          0 0
          • wendak  

            :DDD

            0 0
            • Redman  

              Ještě mám rád okolí Lokte, tzn. Svatošky směrem nahoru na KV Hory (přes ty dva brutální kopce) a pak směr na Kozí vrchy (přes ten jeden kopec s výhledem na kroutící se Ohři)… nádhera. A pak samozřejmě Kraslicko, Špičák, Přebúz … sorry, že si tady vylejvám srdce… ale moje sokolovský srdce tady v těch hradeckých písčitých rovinách ohromně trpí. Do orliček je to 50 km a co jsou mně známý cesty tak jsou většinou vyasfaltovaný. To je osud:-(

              0 0
              • wendak  

                no tak někdy přijeď a dáme něco :))

                0 0
                • Redman  

                  Výhledově se tam určitě objevím… Koupím druhé kolo a jedno si tam odvezu. Pak se domluvíme:-)

                  0 0
              • Smazaný účet  

                jo a ten zlutej zjezd z koziho do lokte k rece a neboooo jeste lepsi je ten zlutej zzzz.. ‚nad‘ cihelen taky k rece primo k tej hospode pod svatoshkama :-) nam :-)

                0 0
                • wendak  

                  nejlepší je „stezka odvahy“ po zelený z Dvorů dolu do Lokte, vono to Sokolovsko je stejně taková ostatními neprozkoumaná biková země zaslíbená :o)))

                  0 0
                  • Ice-goofy  

                    Moje rec … Pokusim se i nekdy prijet na vikend a rad se zucastnim projizdky a pak v lete uz to pujde lehceji ;) a propo Stezku odvahy si rad projedu ;)

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      btw: Jak jse to s hlídáním starých dolů? Když vidim letecký snímky, dala by se tam užít spousta srandy;-)

                      0 0
                      • wendak  

                        starý doly hlídaj šerifové, některý maj i bouchačky a jsou to ještě větší mentálové než městská policie tak bacha, mají i necvičený psy :)), do šachty se dá mastit, ale jenom v létě kdy je to suchý, jinak tě to mazlavý bláto sežere, nejpřístupnější je asi bejvalej lom Dukla(Bukovany, Habartov, Citice, Svatava) a zajímavý můžou bejt i kypy, ale tam skoro nejezdim, jinak maso bude asi Medard, tam sice pořád těží, ale stál jsem na kraji a je to ***** sešup z Pískovýho vrchu a asi spíš na padák :))

                        0 0
                    • wendak  

                      až přijedeš tak dej vědět :))

                      0 0
                  • Smazaný účet  

                    jo ta je dobra :-))) hlavne teda v zaveru ;-)

                    0 0
          • Rychlej turista  

            :-)

            0 0
        • Smazaný účet  

          juuuu, ste byli f krasne ? :-)))) tama vodtama seeeeem :-)))

          0 0
          • wendak  

            V krásně přímo ne, vyjeli jsme z lesa u rašeliniště

            0 0
            • Smazaný účet  

              :-)

              0 0
              • SELMIRA  

                sim Tě! Krááásno…ta Twoje dědina nikoho nezajímá.:o))) SOKOLOF, to je to město! Svoje první bikovačky jsem před 7 lety startovala právě tam. :o))

                0 0
                • wendak  

                  no vidíš a teď je Horňák růžovej, ty jsi vyrostla, ale Sokolov zůstává pořád perlou :o))

                  0 0
                  • SELMIRA  

                    růžovej? :o)) To zařídili ti 4% Němci, co tam mívaj diskotéky? Nebo už je nemívaj? Jsem v SO dlouho nebyla.

                    Jsem chtěla spíš vyprovokovat Kubajse. ;o)) Ale on nedává pozor. :o(

                    0 0
                • Smazaný účet  

                  no a jinak f sokolove sem se narodil :-) aaaaa. jezdil sem po nem nejdrif na trikolce, pak furtoshlapu, pak pionyyyru ( paradne vytunenym ) a nakonec favoritkou ;-)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.