Vyjížďka neděle 24.2.2008 - brdy a okolí

62 nepřečtených
  • Treker

    Má být superhezky, neplánuje někdo něco? Měl bych choutky na celý den pohodové svezení ze Zbraslavi od mostu směrem do brd.....Mám víc naplaváno letos jak najeto, tak volným tempem .....Mám nadrceno pár tras a už mě to nebaví, tak bych se třeba přiučil nějaké nové varianty…

    0 0
    • Thapsus  

      Tak to já mám zase nadrcenou tu brdskou trasu :-)). Ale když tak to můžeme nějak inovovat… A sraz v kolik ?

      0 0
      • Treker  

        Já su z vinohrad, ale možná pojedu nějak na chajdu, kterou mám na Točný, tak mi to je jedno. cca v 10.00 Most závodu míru ? Ale vy jste cvoci a já fakt nemám najeto…na Plešivec nedojedu určo…Můžem dát klasickou hřebenovku po červenej kolem Skalky a dál. Zpátky nevím, já asi vlakem :-)))))

        0 0
    • Thapsus  

      Ten čas bych zas tak nehrotil. Navrhuju v 10 pod barandovským mostem, v 10.30 na Zbraslavi u cukrárny. Co vy na to ?

      0 0
    • Twister  

      Já mám úplně jiný návrh, který ovšem vyžaduje trochu odvahy vystoupit ze stereotypu. Pro ty, kdo by chtěli zkusit v neděli něco jiného než staré známé trasy bych měl návrh: Vlakem do Kladna, po červené turistické podél říčky Loděnice do Loděnice, po silničce na Svatého Jána pod skalou, po červené přes Karlštejn do Prahy. Odhaduju něco přes kilo, asfaltu naprosté minimum, profil zvlněný. Vlak jede z Masaryčky v 9:47, kolo do úschovy během přepravy. Sraz bych dal tak v 9:25 u pokladen.

      IDOS: jizdnirady.id­nes.cz/ConnRes­.asp?tt=a&p=MF&­from=5&from=0&from=6147&­froml=-1&to=5&to=0&t­o=3616&tol=-1&date=24.2.2008&ti­me=8:00&min1=5&max1=240&­alg=1&isdep=1&bed­s=0&chn=5&stop=0&od­cht=0&odch=50&lin­k=942E

      Kdo by jel?

      0 0
      • Twister  

        Mapa

        www.mapy.cz/#…

        0 0
      • McBlacky  

        Sv Ján se dá jet dobře i z Prahy a není to ani kilo :) Ti někdy ukážu – fajnová trasa

        0 0
        • Twister  

          Tak nejde o Jána, to je jen záchytný bod na trase. Jde o tu neznámou cestu podél Loděnice. Byl jsem teď v týdnu na dva dny jen tak s batohem pochodovat a vzal jsem to naslepo podél Kocáby od Nového Knína do Dobříše. Bylo to super, tak chci zkusit něco podobnýho i na kole.

          0 0
      • coffield  

        To je pěkný trasa, jen bych nějak vypustil ten vlak.

        0 0
      • george.n  

        Neco takovyho bych rad zkusil, ale taky mi tam moc nesedi ten vlak.:-)

        0 0
        • george.n  

          Tak po dnesnim powerkitingu s vopici a asi zvysenou teplotou lezim doma s 39 teplotou. Tak si to uzijte! :-(

          0 0
      • cabbage  

        nějak mi nesedí to brzké vstávání na vlak;)

        0 0
      • Péca  

        To dobrej napad. To Kladno jedu taky :) Pockal bych na kladenskym nadrazi. V kolik tu tzhuba budete?

        P.S. Jsem z Kladna :-D

        0 0
    • Stumpa  

      Ahoj. Rád bych se k Vám přidal. Taky nelámu rekordy a Brdy moc neznám.Jenom doufám,že mě nezanecháte zkrvaveného v lese. Sraz v 10 mě vyhovuje.

      0 0
      • Thapsus  

        Takže na neděli jsme domluveni ? 10.00 pod barandovským mostem na branické straně, čekáme max 10 minut.

        0 0
        • Treker  

          Ahoj. Začínám mít strach, budu teda 10.00 pod mostem. S černým Canyonem. Jestli chcípnu máte na krku na starost dvě děti… Dal bych nějakou brdskou variantu, nechám se vést. Jedu v sobotu s kámošema na zahřátí na Ooř tak doufám že se z toho přes noc oklepu…Letos najeto pěkných 35 km, naplaváno 40 :-))))))

          0 0
        • Stumpa  

          Tak jo,budu tam taky. Já mám děti zaopatřené,takže po mě sirotci nezbudou.

          0 0
          • Thapsus  

            Proboha, neděste mě, já mám taky dítě… Jedem snad někam na Aljašku, nebo co šílíte ? :-))

            0 0
            • ydaho  

              možná tušej, že pojede bajkr ? :-)

              0 0
              • Thapsus  

                Nestraš, to mě nenapadlo. Říkal něco o silničce…

                0 0
                • ydaho  

                  nechci strašit, ale pomalinku bych se dal na modlení :-)

                  0 0
                  • ydaho  

                    tak jsem mu volal, původně chtel jet na silničku, ale tohle si prej nenechá ujít, tak kluci promiňte…

                    0 0
                    • Thapsus  

                      Co jsme Ti udělali, zlý ošklivý Ydaho ?? Máme všici děti…

                      0 0
                  • Stumpa  

                    Jsem tady nový, je něco co bych měl vědět?!

                    0 0
                    • Thapsus  

                      Nic, to je v pohodě… Jen…pokud věříš v boha, pomodli se.

                      0 0
                      • coffield  

                        :-)))

                        0 0
                      • Stumpa  

                        Tak to jsem v háji,protože jsem ateista a takhle narychlo to nezachráním. A to je nějaký řezník? Vezmu si raději lékárničku.

                        0 0
                        • Twister  

                          Bajkr jezdí do jakéhokoliv kopce na velkou pilu a frekvenčně. :)

                          0 0
                        • Thapsus  

                          Ano, je to tak :-(. Jeho druhé jméno je Branický řezník…

                          0 0
                          • JirkaD  

                            Branický řezník, aneb „Branický masakr velkou pilou“. Kdo by to de něj řekl, že jo? :-)

                            0 0
                          • Stumpa  

                            Tak to je fajn.Ještě mi řekněte,že jako miminko spadl do kotlíku s kouzelným nápojem a já nikam nejedu. Kdepak,těším se na to a doufám,že to není povinnost pro každého. Myslím to s tou velkou pilou.Já ho dneska potkal na kole a vypadal docela normálně.Jako,že se nají i příborem.

                            0 0
                            • Thapsus  

                              Tak jestli vypadal normálně, taks potkal někoho jinýho.

                              0 0
                              • Stumpa  

                                To ne. Já ho sice neznám,ale podle fotek tady z BK to byl on. Byl s Váma dnes na Okoři ne? Potkal jsem ho v Bráníku a dokonce zdravil. To nemůže být špatný člověk.

                                0 0
        • Smazaný účet  

          Serža + pár kilo titanu + foťák budou taky :-)

          0 0
    • SavaH  

      Zdravim, ti co nemohou na kolo se můžou se mnou a ještě pár lidma na pěší tůru do Brd.

      Jedem vlakem v 8:56 z hlaváku, příjezd do Dobřichovic v 9:26:

      Z Dobřichovic po modrý na " U Šraňku" pak po červený na „Skalku“ a pak dle vyčerpání jsou 3 možnosti

      1. nejkratší cestou do Řevnice po zelený
      2. po červený na " Červený kříž" a pak po žlutý přes „Jezírko“ do Řevnic
      3. od „Jezírka“ po modrý do „Haloun“ a po zelený do Řevnic.

      Nejdelší okruh má cca 16 km.

      Pití a svačinu s sebou!

      0 0
      • Péca  

        Jdete to skutečně jako prochazku nebo spis jogging?

        0 0
        • SavaH  

          Jsem na začátku 5. měsíce těhotenství… takže spíš šnečí výlet ;)

          0 0
          • Péca  

            :D to by slo. Proberu to jeste s pritelkyni, jestli by jela taky a vecer napisu.

            Kolik Vas je? ze bych misto vlaku vzal auto :)

            0 0
            • SavaH  

              Přítelkyni vem ;) Kamoška, možná ségra a já.

              0 0
              • Péca  

                OK, vecer se domluvime :)

                0 0
                • SavaH  

                  Tak mi se nějak rozmnožili… jsme 4 plus ty a příitelkyně se do obyč auta nevejde. Navrhuji vlak 8:56 odjezd z Hlaváku. Sraz bych dala tak v 8:30 přek kasama (čelem u kas u 1. kasy v levo ;)

                  0 0
                  • Péca  

                    Omlouvam se, ale nakonec dam prednost kolu. Snad prisute.

                    Jeste jednou se omlouvam a preji pekny vecer

                    0 0
                    • SavaH  

                      V pohodě. Taky bych raděj volila kolo ;) A věřím, že Katarínka též, jenže její starý kolo jezdí na 3 převody a nový ještě není postavený. Třeba za rok se mi podaří někomu svěřit mrňouse a vyjedu.

                      0 0
    • laufdeck  

      super jedu ale nevim kde v kolik jakej sraz je oficialni jestli 10:00 barandak a nebo 10:00 most zavodu míru ?,,

      0 0
    • Meduza  

      Tak ja to tady jeste trosku rozsirim… Se mi minule moc libila vyjizdka na Plesivec. Dokonce tak moc, ze jsem si ji ve stredu solo zopakoval… No a na zitra se mi prihlasil muj mladej svara, ze by to jako s kamaradem taky dali. Takze timto hlasim, ze kdyby se nekdo chtel pridat mam s nima sraz v 9:45 v Dobrichovicich na nadrazi a pofrcime na obidek do Jincu se zakuskem v podobe vyslapu na Plesivec. Ja tam jedu kolem 9:00 z Barrandova po ose…

      0 0
    • bajkr  

      to tady čtu pěkný věci bejci :oP já vám dám koudelku teda řezníka :oD na velkou pilu ještě nemám sílu ;o)

      jinak dnes to bylo pěkný a počasí super :o) příště to mužem trochu protahnout ;o)

      0 0
    • JirkaD  

      Dneska ráno bylo teplo, to jo, ale že na Kuchyňce bude 20 st. C bych opravdu nečekal. Teplo snáším docela dobře, ale zimní rukavice už byly trochu moc :-)

      0 0
    • Thapsus  

      Fajn vyjížďka, jen ty trny mohly být tupější :-). Snad na podobné počasí nebudeme muset čekat až do jara. Fotky jsou rovnou na rajčeti tady: thapsus.rajce­.idnes.cz/24.02­.2008_S_rezni­kem_z_Braniku_az_na_Kar­lstejn/

      0 0
      • Treker  

        Ahojky. Díky za pěknou vyjížďku. Special thanks to Thapsus – že jsem nemusel vlakem – za lepení. Při nejbližší příležitosti vrátím… Jinak nám třem odpadlíkům dalo dle mého computeru 95 a převýšení 1150 a kola u PIGIHO. Musím kapku najezdit, abych nemusel zbaběle simulovat trn v duší :-) Ale zase se hezky spalo. Šrám pod okem se přes noc zotavil, tak zase vypadám jako člověk. Chlapi bylo to prima odpoledne, díkes za nové trasy.

        0 0
        • eM  

          No tak já si to protáh z Řevnice ještě jednou přes hřebeny – Skalku, Kytín a Voznici na Novou Ves – 102km (první letošní 100) a 1560m.

          0 0
      • laufdeck  

        diky za super vyjížku ja mam celkově 100 a sem spokojeny u piho bylo super a ten trn v trekrov plašti byl solidní . nejdřive sme myslely že je ot hřebík a pak jse ukazalo ž nejakej přerostlej trn

        0 0
      • Stumpa  

        Ahoj. Vyjíždka byla super. Kupodivu mě to ani neodradilo i když ta „rovinka“ ke hřišti mě totálně odrovnala.Po tom nedobrovolném výstupu z kola na „hupíkách“ mám trochu fialové koleno,ale naštětí to zdravé.Jo,prostě se ještě musím hodně učit.Tak díky všem a těším se na další vyjíždku. Zatím zdar.

        0 0
      • Thapsus  

        Konečně se mi podařilo zprovoznit domácí PC, takže ještě závěrečný reportík na: www.thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm

        0 0
      • RK  

        A co se stalo z Medůzou, už se vrátila?

        0 0
        • Meduza  

          Jojo, uhnal jsem mladiky, kteri po dojezdu na obidek do Jincu zahlasili, ze jedou zpatky do Dobrichovic po silnici. Takze vyslap na Plesivec jsem si dal uz sam a pak jsem se vyhrabal zpet na hreben a trada do Haloun na pifko. No a pak jsem se zase vyhrabal na hreben a jel az do Cernolic, kde me zastihla temnota a tak jsem to vzal dolu do Vsenor a podel reky domu. 131km, 2200m nastoupano. Prdel mi boli jeste ted :o)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.