• Thapsus

Zítra se s RK  chystáme na vyjížďku – směr nejspíš Halouny s nějakym přídavkem, kde nebude moc turistů ( třeba Karlštejn :-))) Případná změna možná.  Kdo bude mít zájem, nechť se přidá. Možná pojede i Řezník, ale dostane náhubek. Jako bonus je příslíben polední kurs správného stolování, přednášku na téma zdravá výživa cyklisty vede nestor správného stolování plukovník K. ! – viz foto SRAZ JE 10.30 NA BRANICKÉ STRANĚ POD BARANDOVSKÝM MOSTEM

• cabbage  

anketa je opravdu pěkná, když se podívám, jak kdo hlasoval:-D

• Krys  

Tiež ma to pobavilo. To sa nedalo nezahlasovať (keď už marodím). :))

• RK  

no co no, jím příborem, hranolky se na lžíci blbě napichujou :-)

• Kinetic  

Sakra, já se uklikl! Dal jsem že určitě přijedu, ale chtěl jsem se jen mrknout kdo to dal! :-D

Ve skutečnosti nepřijedu, protože vás mám rád ;-)

VÝLET – KONKURENCE, FULL HARDCORE

NE, chtěl bych někam vyrazit, ale měl jsme v úmyslu kombinaci Hočiminu, Plot dolu, Závisti nahoru, Štěkacího pes dolu, (Údolí táty Konu nahoru, Jarovská skála dolu,) Karovské údolí nahoru,  sjezdem po červené dolů. Návrat podél řeky a nahoru ze zatáčky na k Břežanům na Točnou. Navrhuji sraz na na vrcholu Heinekiády. Mělo by to být tak max. 30km nahoru a dolů…Nejhezčí sjezdy, technické výjezdy. FULL stroje vítány ;-) Já přijedu z Libuše (s kolečkem okolo točné s Heinekiádou celkem nějakých 40km… Odjíždím dle počasí a nálady,asi dopoledne, kdo má zájem pište mi pls na ICQ 268052388 Hospoda u Karovského údolí je v plánu taky jako zakončení ;-)

• cabbage  

nejcřív sem se chtěl přidat ale když sem si přečet „Plot dolu..Jarovská skála dolu..“ tka sme si řek že v brdech sem už dlouho nebyl:-P

• Kinetic  

TAk se příště klidně přidej, plot nebyl, protože jsme místo toho jeli tu zabijáckou kolmou věc plnou serpentýn a prachu a kolejí (kvůli kterejm sem zahodil kolo a zasek se mi převodník do lejtka :-D)..Jarovská skála taky nebyla. Byla maturitka, hočimin, štěkací pes, Károvský nahoru a červená dolu. A nějaký blbůstky jako vodárna a tak. 45km, 820m nahoru, 2 hospody, 2+5fullů!

• McBlacky  

tomu se říká Zvolouš a já už to radši nejezdim. Pod dvě smotky na pokus jsem nešel :)

• Thapsus  

Tak to bylo podle očekávání  fajn, nakonec jsme se spojili se Snailovou vyjížďkou a bylo nás jak much. Díky všem za účast ! "Spousta fotek je tady ":http://thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm

• Krys  

Pekne. Tvoja reportáž vždy poteší, zvlášť keď som sa nemohol zúčastniť.

• Thapsus  

Dík. Tak snad už Ti to příště taky vyjde :-)

• Krys  

No, to tak skoro asi nebude. Vyradila ma z obehu „obyčajná“ alergia. Ono sa raz za čas rozhodnú všetky trávy, kvety a stromy kvitnúť súčasne. A ešte do toho tá repka. Už mám celkom slušný cykloabsťák, ale musím si dať nejaký čas pohov, kým to všetko odkviktne.

• Fenous  

A pocita se do toho prevyseni i to co jsme tlacili? :-)))

• Thapsus  

Jasně, že jo ! Jinak by to bylo jen 80 m a to by vypadalo blbě :-)

• Martinaa  

No tak jsem zrovna zjistila, že jsem přišla o moc pěknou akcičku, takže doufám že se zas bude někdy opakovat. Na fotkách jsem viděla míst, který neznám, ale chtěla bych je znát, tak doufám, že budu mít příležitost.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.