• Thapsus

    Zítra se s RK  chystáme na vyjížďku – směr nejspíš Halouny s nějakym přídavkem, kde nebude moc turistů ( třeba Karlštejn :-))) Případná změna možná.  Kdo bude mít zájem, nechť se přidá. Možná pojede i Řezník, ale dostane náhubek. Jako bonus je příslíben polední kurs správného stolování, přednášku na téma zdravá výživa cyklisty vede nestor správného stolování plukovník K. ! – viz foto SRAZ JE 10.30 NA BRANICKÉ STRANĚ POD BARANDOVSKÝM MOSTEM

    0 0
    • cabbage  

      anketa je opravdu pěkná, když se podívám, jak kdo hlasoval:-D

      0 0
      • Krys  

        Tiež ma to pobavilo. To sa nedalo nezahlasovať (keď už marodím). :))

        0 0
    • RK  

      no co no, jím příborem, hranolky se na lžíci blbě napichujou :-)

      0 0
    • Kinetic  

      Sakra, já se uklikl! Dal jsem že určitě přijedu, ale chtěl jsem se jen mrknout kdo to dal! :-D

      Ve skutečnosti nepřijedu, protože vás mám rád ;-)

      VÝLET – KONKURENCE, FULL HARDCORE

      NE, chtěl bych někam vyrazit, ale měl jsme v úmyslu kombinaci Hočiminu, Plot dolu, Závisti nahoru, Štěkacího pes dolu, (Údolí táty Konu nahoru, Jarovská skála dolu,) Karovské údolí nahoru,  sjezdem po červené dolů. Návrat podél řeky a nahoru ze zatáčky na k Břežanům na Točnou. Navrhuji sraz na na vrcholu Heinekiády. Mělo by to být tak max. 30km nahoru a dolů…Nejhezčí sjezdy, technické výjezdy. FULL stroje vítány ;-) Já přijedu z Libuše (s kolečkem okolo točné s Heinekiádou celkem nějakých 40km… Odjíždím dle počasí a nálady,asi dopoledne, kdo má zájem pište mi pls na ICQ 268052388 Hospoda u Karovského údolí je v plánu taky jako zakončení ;-)

      0 0
      • cabbage  

        nejcřív sem se chtěl přidat ale když sem si přečet „Plot dolu..Jarovská skála dolu..“ tka sme si řek že v brdech sem už dlouho nebyl:-P

        0 0
        • Kinetic  

          TAk se příště klidně přidej, plot nebyl, protože jsme místo toho jeli tu zabijáckou kolmou věc plnou serpentýn a prachu a kolejí (kvůli kterejm sem zahodil kolo a zasek se mi převodník do lejtka :-D)..Jarovská skála taky nebyla. Byla maturitka, hočimin, štěkací pes, Károvský nahoru a červená dolu. A nějaký blbůstky jako vodárna a tak. 45km, 820m nahoru, 2 hospody, 2+5fullů!

          0 0
          • McBlacky  

            tomu se říká Zvolouš a já už to radši nejezdim. Pod dvě smotky na pokus jsem nešel :)

            0 0
    • Thapsus  

      Tak to bylo podle očekávání  fajn, nakonec jsme se spojili se Snailovou vyjížďkou a bylo nás jak much. Díky všem za účast ! "Spousta fotek je tady ":http://thapsus.wz.cz/vyjizdky.htm

      0 0
      • Krys  

        Pekne. Tvoja reportáž vždy poteší, zvlášť keď som sa nemohol zúčastniť.

        0 0
        • Thapsus  

          Dík. Tak snad už Ti to příště taky vyjde :-)

          0 0
          • Krys  

            No, to tak skoro asi nebude. Vyradila ma z obehu „obyčajná“ alergia. Ono sa raz za čas rozhodnú všetky trávy, kvety a stromy kvitnúť súčasne. A ešte do toho tá repka. Už mám celkom slušný cykloabsťák, ale musím si dať nejaký čas pohov, kým to všetko odkviktne.

            0 0
      • Fenous  

        A pocita se do toho prevyseni i to co jsme tlacili? :-)))

        0 0
        • Thapsus  

          Jasně, že jo ! Jinak by to bylo jen 80 m a to by vypadalo blbě :-)

          0 0
    • Martinaa  

      No tak jsem zrovna zjistila, že jsem přišla o moc pěknou akcičku, takže doufám že se zas bude někdy opakovat. Na fotkách jsem viděla míst, který neznám, ale chtěla bych je znát, tak doufám, že budu mít příležitost.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.