• Honza729

    Dobrý den, jsem tu nový a hned potřebuju radu :-)

    Chtěl bych si koupit horské kolo do cca 22000 Kč, do užšího výběru se mi dostala Merida TFS 500 nebo 700, Wheeler Pro 59, mam nabidku na GT Avalanche za 20 rovnych, a pak Rock Machine Torrent, nebo MTB Racing.

    Jde mi z toho hlava kolem, muze mi nekdo ze zkusenych poradit, pripadne mi doporucit jiny model ? Vysoky jsem cca 182 cm/90kg, chtel bych horske, ne trekove.

    Dekuji a zdravim

    Honza

    0 0
    • gouryella  

      Bral bych GT. Bez vahani. Predpokladam tedy ze jde o Avalanche 1.0 Jestli ano tak 20 je mozna trochu vic ale pokud mas tu moznost ho mit tak je to jasny.

      0 0
    • Lister  

      jestli můžeš mít Avalanche za dvacítku tak do toho bych asi šel

      0 0
    • Fak  

      ty Meridy se mi osobne libi vis (GT se mi nelibi ten Tropple triangl, ale to je vec osobniho vkusu). Komponentove je na tom lip to GT, nez treba ta TSF 500, takz pokud se ti libi, ber GT.

      0 0
    • rhapsody  

      taky moc gt design nemusim, jejich ramy radim jako nejnevkusnejsi :P ale co se tyce vybavy, tak maj gt-cka rozhodne pred meridou navrch ..

      zalezi co chces ty, daj se najit jeste jiny bajky za tudle cenu ..

      0 0
      • Honza729  

        Dnes jsem jeste koukal na Trek Seies 6 6300, model 2008, v matne cerne, Deore, vzadu XTčko, 21 ", delsi rám. Peknej kousek za 22800. Mooooc se mi libilo. Co vy na to ?

        0 0
        • rhapsody  

          treky 2008 vypadaj dobre, ale pokud do nej chces jit, tak bud ze ti ted na nej daj nejakou slevu o ±2t dolu, nebo bych pockal na zacatek sezony, kdy jeho cena bude o neco nizsi :))

          ale stejne, pokud mas zajem o to gt, tak bych do nej sel, za tu cenu je hodne dobre osazeny ..

          je to na tobe :)

          0 0
    • vv  

      od jara jezdím na pcshop.pells.cz/shop/de­fault.asp?cls=sto­item&stiid=12066, měřím 180 cm/80kg to GT kromě rámu fakt pěkný

      0 0
      • 3speed  

        Dobrý den chtěl bych si koupit nové kolo a nemohu se rozhodnout mezi Maxbike Fako a CT avalache 1.0.děkuji za odpověd

        0 0
    • Lister  

      A takovej slušnej kluk to byl…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.