• JoeRuman

    Zdravím, vybírám pro sebe gravel kolo někde okolo 30k CZK. Doteď jsem jezdil na hardtail MTB, které už ale dosluhuje.

    Jezdím tak 70% silnice, 30% lehký terén, proto jsem si říkal že pro mě bude gravel lepší než další horák. Nejsem

    Koukal jsem na Romet Aspre 2 – https://www.alza.cz/…et-aspre-2_1?…

    Jeto nějáký polský výrobce o kterém nic nevím, ale osazení se mi zdá za tu cenu dost dobré

    a navíc to vypadá že bude kolo i skladem. Myslíte že je to dobrá volba, nebo mám jít radší do něceho jiného?

    0 0
    • Na-kochacku  

      Co zacit tady? Je tam toho tuny

      0 0

        MTBIKER doporučuje

        GT Grade Elite 28 kolo, bordó Skladem > 2 ks

        Výprodej GT Grade Elite 28 kolo, bordó

        19 899 Kč -26% MOC 32 899 Kč

        GHOST Road Rage EQ 28 kolo, blue green/lime green Skladem 2 ks

        Akce GHOST Road Rage EQ 28 kolo, blue green/lime green

        od 28 899 Kč -12% MOC 40 999 Kč

      • JoeRuman  

        Hledal jsem, ale o tomhle kole tu nikdo nic nepíše, proto se ptám.

        0 0
        • BabbaJagga  

          Tak zkus zadat Kolo od zeleného mužíka :-)

          0 0
          • JoeRuman  

            Našel jsem tohle – https://www.bike-forum.cz/…mimozemstana

            Tam se ale řeší nějáké úplně jiné kolo.

            Jinou diskuzi jsem nenašel, jestli nějáká je tak prosím o link.

            0 0
            • Na-kochacku  

              Jediny co tam je dle me dobry je razeni a brzdy v ty cenovy hladine.

              Naboje, rafky, ….. neuvedeno

              Ram? Tezko rict, jak je kvalitni

              Kolo si muzes projet a zjistit zda sedne?

              Jsi schopen si delat servis? To alza asi nedela, nebo jit do jineho servisu?

              Kdyz dojde kolo v krabici, poskladas si je?

              Uznaji Ti zaruku bez “garancek” ? Tu asi na vydejnim mistu nedelaji, tech veci proti za me je vic nez pro.

              0 0
              • JoeRuman  

                Kolo si nevyzkousim, to je asi u alzy nemozne, ale porad je to nakup z eshopu, takze pokud

                mi kolo zasadne nesedne tak ho muzu do 14 dnu vratit.

                Delat si servis a slozit si kolo neni problem, to zvladam.

                1 0
                • romank3  

                  Nejde o servis, ale o štempl v záručáku, který stvrzuje garančku, bez něj bude problém s uplatněním záruky kdyby něco odešlo. Občas mají ty větší eshopy nasmlouvane servisy různě po republice, kam je možné na garančku zajet, jak je na tom Alza, to netuším

                  Jinak v té ceně se mi moc líbí toto: https://www.ctm.sk/…boka-zelena/

                  0 0
                • romank3  

                  A to 14ti denní vrácení bych si raději taky ověřil, existují výjimky zboží, na které se to nevztahuje. Samotného by mě zajímalo, jak by to v takovém případě bylo

                  0 0
                  • adam1  

                    Tak pokuď to bereš přes e-shop a nebude to kolo poškozené jen si na něho sedneš tak ho normálně vrátiš jako každé jiné zboží ne?

                    0 0
                    • romank3  

                      No to je otázka, protože abys ho vyzkoušel tak ho musíš složit a abys ho vrátil tak zase rozložit. Ale jo mělo by to tak být, jenom vím, že ty výjimky existují, takže u takového nákupu bych si to předem ověřil

                      0 0
    • adam1  

      Jo osazení ok ,časem lepší kola ,osobně bych se toho nebál ,zjisti si ještě záruku a servis muže to se sebou souviset ?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.