• ripal

    Chci si poridit tyto vlace. Mate snimi nekdo zkusenosti? jak jsou hlucne da se na nich jezdit v panelku?

    0 0
    • Ježek1  

      Mam je. Hlucnost je dobra. Jezdim na nich klidne i po 22h (panelak, 4.p.). Horsi je uz konstrukcni reseni a to zejmena panty. Jsou plastove a hodne krehke. Slozitejsi je take prenastavovani valcu. Kdybych si kupoval valce nyni, volil bych rozhodne ty cervene od Elite. Pokud jdes „po cene“, klidne jdi do Tacxu. Ale pokud si muzes priplatit, kup si radsi ty od Elite.

      0 0
      • ripal  

        no jde mi o cenu este sem valce nezkousel tak hledam nejake levnejsi na vyzkouseni jestli na tom budu umet a tak,

        0 0
      • Stancek  

        Ty elite jsem ted testoval a asi bych si netroufl s tim do panelaku po 22h . Mozna jen smula na hure vyvazenej jeden valec, ale pri normalni rychlosti to slyset docela slo a kdy jsem zkousel co to da, tak jak jem vytocil prez 70kmh prileta moja jestli nam nepada barak.

        0 0
    • Bafoon  

      já o nich uvažoval taky ale nakonec jsem si jako první válce koupil hliníkový edge mám na nich najeté cca 5hodin a můžu je doporučit. u plastových jsem se bál aby nepraskali a cenově kolem 3400 jsou i hliníkový…ale jak tak poznávám lidi na BF ty asi nebudeš platit plnou cenu :o))

      0 0
      • ripal  

        no nasel sem je na netu za 2900 a uz je i objednal takze se necham prekvapit:-)

        0 0
        • Bafoon  

          at to dobře dopadne :o) jo a poprvé…doporučuju mezi futra fakt se to vyplati :-D (člověk si nepřipadá tak neschopnej..)

          0 0
          • Jenca  

            ja si ted prinesl parabolicy. no musel jsem to zkusit hned ani mezi futra jsem nesel pridrzel jsem se zidle sup no a jelo to. prestat se soustredit a jsem obcas rad za ty boky jinak bych byl venku :)

            je to maximalni sranda

            0 0
    • PietroUL  

      Mám Rollertrack T1200, průměr válců je o 3 cm větší než u Sporttracku, proto by měly bejt o něco tišší a hlučný mi teda připadaj dost. V paneláku jsem na nich ještě nejel, tak nevim, teprve se na to chystám :)

      0 0
    • sportovni_biker  

      Pokud by se někdo z vás chtěl nějakých válců zbavit, tak jsem ochoten nabídnout až 1500,– ;-)

      0 0
      • Pavel  

        Já měl na válce štěstí. Dle hesla „líná huba, holé neštěstí“ jsem se jednoho cyklisty zeptal… Mám je za odvoz a novou „šprcku“ (cca 200,– Kč). Jsou zcela obyč, ale fungují… Foto při zájmu přiložím :-)

        0 0
        • sportovni_biker  

          Tak mám to jako brát, že mi je nabízíš? :-)

          Foto by se určitě hodilo.

          0 0
          • Pavel  

            Nenabízím, ne ne ne:-) Jen konstatuji, že se dají sehnat za docela slušná peníz jeté…

            0 0
            • sportovni_biker  

              No kurňa ty jsou parádní, hned bych bral :-)

              Myslíš, že tyhle jsou použitelné?

              www.kolokram.cz/…uct_info.php?…

              Moc info tam není, podle obrázku nejsou skládací, což mi nevadí, ale aby něco vydržely?

              0 0
              • Pavel  

                Použitelné určitě jsou:-). Nejsou skládací, takže bude trochu obtížná manipulace (já je bohužel skládat musím, mám málo místa). Ohledně výdrže atp těžko říct, osobní zkušenosti nemám… Můj názor nicméně je takový, že „normální“ člověk nepotřebuje nic super extra. Dražší a lepší se dá koupit vždycky, když přestane „levnější“ řešení stačit či vyhovovat…

                0 0
    • djchaoosz  

      Zneužiju tohoto threadu, abych se zeptal, jestli mají pro mě jako amatéra, co najede ročně tak 2kkm a jezdí první sezónu, cenu? Bojím se, že přes zimu „zakrnu“… Ale zas 2000,– na alespoň ty základní nemám, šetřím na vidlici…

      Takže pls raďte;)

      0 0
      • Bully  

        Vyzkousej si je, jak se na nich vubec jezdi, a nezustan u prvniho par minutovyho pokusu. Uvidis, ze je to hrozne o moralu. Pri tech 2000 km rocne ti to vychazi asi na 20 km tydne, takze si myslim, ze tohle najedes s prehledem i po venku. Pokud si myslis, ze pres zimu neco ztracis, zkus klidne i jiny sporty, nejde jenom o kolo.

        0 0
        • Bully  

          necelych 40 tydne, pochopitelne :o), ne 20, ale smysl se tim nemeni

          0 0
    • kenapets  

      Myslíte, že jsou tyhle válce použitelný?…viz. příloha

      0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.