Utahování nosiče Thule ProRide 591

6 nepřečtených
  • HWSpeedy

Jak moc utahujete klepeto na Thule ProRide 591? Kamoš mě dnes přesvědčoval o co největším utažení, prostě co to jde. Já jsem doteď dotahoval velmi s citem, jakmile jsem cítil trochu odpor a kolo už se v klepetu nemlelo, tak jsem přestal. Podle mě to tak stačí a naopak je menší riziko prasknutí lanka uvnitř (otázka, jestli se to už někomu stalo) než když to někdo dorve co to dá. Kolo nemá přes spodní V klepeto jak vypadnout.

• Esi  

utahovat samozřejmě s rozumem, jde jen o to aby se ten rám v tom klepetu nepohyboval, na délku to kolo drží pásky za kola tak že to klepeto na to nemá vliv

• Breakpain  

Dotahuju jednou rukou silne … dokud to jde plynule. Pak se tam da silou dorvat jeste 1–2 cvaknuti. To uz nedelam …

Vzdy zakvedlam s ramem do strab, obcas si to sedne a da se jeste dotahovat. Pokud drzi, neresim.

Prvnich par km kolo radeji sleduju strechou a pak nato prdim …

• lukas aka mitro  

Ja vzdycky po vyjeti po chvili zastavim a vse prekontroluju, zda se nejaky bajk nepovolil…pak uz mam jistotu a muzu vymetat diry, kanaly a rezat zatacky:)

• Esi  

a už se ti někdy stalo že by byl povolenej ? Mě teda ne naložím zavrklám každým kolem dotáhnu ještě jednou a hotovo. Ještě jistotně přes rámy svážu lehce všechny biky gumicukem k sobě, jen lehce nestahují spíš taková pojistka kdyby náhodou jeden držák povolil tak aby to kolo bylo držené k těm ostatním a nepřevrátilo se mimo auto.

• lukas aka mitro  

Nestalo:) Ale je to proste zvyk.

• Esi  

jo to chápu, když jedu s kolama někam dál tak stejně na každé zastávce taky minimálně u těch krajních to zkouším jestli není některé volné a taky nikdy nic :)

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.