• svejk2

    Zdravim vsekych

    dna 25.9.2012 bolo ukradnute kolo Cube ams 125 pro priamo z vnutra fakulty informatiky mas. uni. v Brne bolo bielo modre, skladane… tlmic fox, vidlica sr suntour epicon atd hodnota asi 1800,–eur. prosim vsetkych co by nieco zahliadli na webe alebo by mali nejaky kontakt s tymto kolom aby sa hlasili na emaile: juraj.pajor@gmail.com

    0 0
    • karliner  

      Aby to nakonec nedopadlo takhle někdo ho najde, bude ho chtít vrátit a…

      0 0
    • skvedo  

      Tos měl na dvoře? Nahlásit polici a ta by mohla fakultu oficiálně požádat o kamerové záznamy.

      0 0
      • svejk2  

        nahlasil som, vraj dnes pre ne pojde policia, tak ja tam potom zavolam a uvidim ci mi daju moznost si to pozret…

        0 0
        • pI3rre  

          Nevolej, prostě tam zajdi osobně chtěj to vidět. Sice ti to bude nejspíš k ničemu, ale náhoda je blbec. Myslím si, že by ti to mohla dát přímo fakulta. Sám mám na videu borce co mi krade kolo, ale ničemu to nepomohlo =/.

          0 0
          • skvedo  

            Pokud na tom videu toho zloděje najdou, mohou dát alespoň ten obrázek na další fakulty, kdyby se rozhodl potloukat a škodit i tam.

            0 0
    • jachymk  

      To je zmrdovina největšího kalibru. Ukrást kolo z vnitřku Fakulty :(

      0 0
      • šimlos  

        Kolem vysokých škol se těhle šmejdů motá nejvíc.Když jsem chodil na obědy do jídelny u strahovských kolejí,tak se tam po areálu motali pořád,divný ksichty,co se tam vůbec nehodili a tipovali si,co by ukradli.

        0 0
      • karliner  

        Proč je to větší zmrdovina, než ukrást někomu kolo z bytu, před hospodou nebo z auta?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.