UKRADENY TREK SUPERFLY 100 AL PRO

105 nepřečtených
  • Murphy-HC

    24. 10. 2013 bylo ze sklepa na Prazskem Zlicine odcizeno toto kolo. Kdyby nahodou nekdo mel zajimavou informaci pro majitele, tak na

    nemecek.petr(za­vinac)centrum­.cz.

    Popis komponent – oproti originalu jsou jina (lepsi) pouze kola, zbytek puvodni:

    • Modelový rok

    2012

    • Rám

    Alpha Platinum Aluminum main frame & stays w/ABP Convert, Flow Mold Carbon swing link, G2 Geometry, E2 tapered head tube, replaceable derailleur hange

    • Velikost

    19"

    • Barva

    Metallic Black/True Blue

    • Vidlice

    Fox Evolution Series 32 Float 29 RL, air spring, lockout, rebound, custom G2 Geometry, 51mm offset crown, E2 tapered steerer, 15QR thru axle, 100mm tr

    • Tlumič

    Fox Performance Series Float RP-23 Adaptive Logic, Boost Valve, 3-position ProPe

    • Řazení

    Shimano Deore XT M780, 10 speed

    • Přesmykač

    Shimano Deore XT, direct mount

    • Přehazovačka

    Shimano Deore XT M780 Shadow

    • Kazeta

    Shimano SLX HG81–10 11–36, 10 speed

    • Kliky

    Shimano Deore XT M785, 38/26

    • Hlavové složení

    FSA NO.57E, E2, ACB sealed bearings

    • Představec

    Bontrager Race X Lite, 31.8mm

    • Řidítka

    Bontrager Race Lite Low Riser, 31.8mm, 5mm rise, 9 degree sweep

    • Brzdy komplet

    Shimano Deore XT M785 hydraulic disc brakes

    • Sedlovka

    Bontrager Rhythm Elite, 31.6mm, zero offset

    • Sedlo

    Bontrager Evoke 3, titanium rails

    **

    Nestandardni kola:

    • Nába přední

    DT350 CL 15mm

    • Nába zadní

    DT350 CL 142/12

    • Ráfky

    ZTR ARCH

    • Pláště

    Schwalbe RR, 29×2.25"

    **

    0 0
    • capis  

      Krásné kolo, škoda ho. Taky jsem si to prožil, tak vím, jak ti je.

      0 0
    • Rubi  

      ja nechapu lidi co to porad maji v tech sklepech, ja ho mam vedle postele a stejne se kazdym dnem klepu kdo mi ho veme…

      0 0
      • borda  

        Az budes velkej kluk, mozna to pochopis ;-)

        0 0
        • Rubi  

          no nekteri jsou proste hloupejsi a linejsi, v byte je vzdycky kde dat kolo za xx tisic, kufrik s penezma by taky nikdo nenechal ve sklepe delsi dobu :)

          0 0
          • Murphy-HC  

            Dekuji za radu. Opravdu to mam kamaradovi tlumocit? Mozna ho to jeste nenapadlo…

            0 0
            • Rubi  

              njn vsechny to napadne az kdyz jim to kolo z nedobytneho sklepa zmizi…ale vi se o tom uz od doby, kdy se zacaly stavet sidliste, ze sklep/kolarna/ko­carkarna neni pro kolo to prave orechove…

              tak ted uz to nema smysl resit, ty kola se bohuzel ve vetsine pripadu nenajdou a jeste mene se stava, ze by se na nem zlodeji nekde pobliz projizdeli, ja jen ze neni treba davat tolik sanci zlodejum…

              0 0
              • dzandzara  

                Rubi aj ja mám svoj bike vedla postele, neviem si predstavit že by som stroj za 3000 eur mal niekde inde.

                0 0
                • Smazaný účet  

                  ježiš to sou zase keci, hold ne každej to kolo má kam doma dát.. Auto za 30 000E taky nemáš pod postelí..

                  0 0
                  • jandys  

                    Tak já raděj strpím kolo na zdi, kde sice nepůsobí zrovna esteticky, je to pro mě ale lepší než ho někomu „darovat“ a rok šetřit na nový. Každej ale asi preferuje něco jinýho, takže pak jedině sklep a dost peněz na novej stroj ;)

                    0 0
                  • Rubi  

                    mam silnicku na koleji na 11m2 ktere sdilime ve 2 lidech ;) jinak auto ti nikdo neodnese v ruce ze…

                    0 0
                • McBlacky  

                  Když vidím co je z kola za bordel, tak zrovna do ložnice bych si ho fakt nedal.

                  ale já radši nebudu nic říkat, silnici s trenažerem máme v obýváku a kola na držáku v předsíni :)

                  0 0
          • borda  

            Hele, ze jses za prve dobytek a za druhy evidentne mas jen jedno kolo, neznamena, ze tva pravda je univerzalni.

            To ze mluvis o koleji, bylo vice mene jasny. Jeste jsi neodpovedel na otazku polozenou nize. Co s kolem delas v zime. Bydlis v bytovem dome, nebo jen blbe plkas? Dovoli ti maminka skladovat totalne zasrany kolo v pokojicku?

            A ted si vezmi, ze dospeli lidi bydlej v tom byte treba dva. Nebo taky ctyri. A kazdy maji bika a ziletku. + detsky kola. Mas bika a ziletku a tvuj spolubydlici dalsi tri kola? Jak se s nima na tech 11m2 vejdete? To mate asi toho podzimniho bahna plny postele, ne?

            0 0
            • karliner  

              V principu s tebou souhlasím, ale trochu se chci při pátku pohádat :-)))

              Nikdo tě přece nenutí přijít do bytu s kolem zasraným od bláta, před příchodem ho klidně můžeš umýt ;-)

              0 0
              • scret  

                :))

                0 0
              • borda  

                To ale v principu souhlasis spis kolegou, protoze me svym postem stavis do pozice toho cituji "hloupejsiho a linejsiho " :-).

                0 0
                • karliner  

                  Jo, to by šlo vytěžit :-DDD

                  Souhlasím s tebou v první větě, ve druhé se s tebou hádám. Vůbec spolu nesouvisí, ale nechtěl jsem psát dva příspěvky ;-)

                  0 0
                  • borda  

                    O te koleji? Ja mu to chtel napsat hned, ze tam se snese vsechno, ale pak jsem se vyjadril lakonicteji.

                    Z principu jde predevsim o to, ze kdokoli se tu prihlasi s tim, ze mu ukradli kolo a prizna, ze ze sklepa, ci podobne exponevane destinace, je obratem nejakym dobrakem dehonestovan, aniz by byly znamy priciny umisteni kola v inkriminovanem miste :-).

                    0 0
            • MichaelSimek  

              takze ten kdo ma kolo doma je automaticky single dobytek co ma jedno kolo?

              0 0
              • Murphy-HC  

                K tomu se hlasim, tedy skoro. Jsem single dobytek (alespon co se tyka bydleni), jen nemam jen jedno kolo.

                Na kola jsem vyclenil byvaly detsky pokoj. 8-)

                0 0
            • Rubi  

              Nevim kdo je tady vetsi imbecil, ktery si ani neumi umyt kolo, protoze ho to maminka evidentne nenaucila za x let? Umis si aspon umyt prdel? :)

              Spolubydlici s tim nema problem,kazdy ma svou 1/2 a co si tam da je jeho vec, on ma treba 2* vetsi stul, jinak dela taky sport a to vodni polo na kajaku, takze ja zas trpim jeho mokre hadry vsude po pokoji, takze mame obcas louzicky, v zime silnici nezaseres, takze ji davam normalne jak v lete, maximalne umyju wapkou na benzince, ale to ty neumis (smolik no :)) Jedine co to muze udelat je louzicku pod sebou, kterou pred odjezdem setru, tezke co umyt podlahu (dalsi vec co te maminka nenaucila)

              jinak doma bydlime v RD, ktery je rozdelen jako 2 generacni, ja mam tu mensi pulku kde je jeden pokoj, kuchyn, koupelna a predsin, kuchyn moc nepouzivam (doma jim u rodicu, nemam trvaly prijem), ale je plne vybavena, krom potravin v lednici. No a prave v te kuchyni u volne steny mame vsechyn drazsi kola, coz dela 4–7 podle situace cele rodiny, pri tech sedmi uz mam nektere i v pokoji za sedackou. A zase ve svem „byte“ si uklizim vse sam, takze tam bahno proste neni, jedina vyyhoda je v tom ze ty musis na benzinku a ja mam wapku na zahrade…

              jinak loni jsem delal brigadu mereni tepla na sidlisti na cernaku v Praze a kol bylo v bytech pozehnane a vlezlo by se do kazdeho, kdyby nebyl ve vetsine takovy bordel a plno zbytecnosti :)

              0 0
              • karliner  

                Ad spolubydlící – máš kliku, že si na své půlce nechová třeba vietnamského čuníka.

                Ad domek – půlky jsou vždycky stejné, nemůže být jedna větší a druhá menší ty lojzo :-)

                0 0
                • Rubi  

                  stesti mam no…ok ok ja mam tedy 2/5 aby bylo vsem jasno

                  0 0
              • borda  

                Ale kus ty brepto! Pockej az vyrostes :-)

                I kdyz zrovna inteligentnim dojmem nepusobis, tak je mozny, ze panelakovym 1 + kk se ti bude kolem peti zasranych biku motat osm harantu a vejdete se, pac zbytecnosti do kvartyru nepatrej :D

                Ale zatim se nemichej do debaty dospelym ;-)

                0 0
                • Rubi  

                  ja nevedel ze pochazis z romske rodiny :) 5 zasrany biku, 8 harantu a 1+KK, tak sup sup pro davky a jdi si brecet do hospody ty dospelaku :D

                  0 0
                  • borda  

                    Tak si to precti jeste jednou a pokus se pochopit o kom to pisu. Chapu, ze VS dnes studuje kdejaka verbez, ale tohle je o elementarnim pochopeni psaneho textu ;-). To bys jeste mohl zvladat ;-)

                    0 0
                    • Rubi  

                      to byla reakce na to, ze takova situace nastava vetsinou jen u romskych rodin ty inteligente nasi spolecnosti :)

                      0 0
                      • borda  

                        Hele, ja se v tom radsi dal nebudi rejpat, ponevadz mam pocit, ze zacinas mit na krajicku :-)

                        Jen bych to ukoncil tim, po serii vytirani prdeli, romskych rodin a hospod je (jiste hanlive myslene) pojmenovani „ty inteligente nasi spolecnosti“ pojmenovanim, ktere bych tak nejak ocekaval:

                        1. od kluka, ktery mi tohle rekne, rozbuli se a bezi za maninkou
                        2. od lopaty ve ctvrty cenovy, ktera uz nevi kudy kam

                        Vzhledem k predchozim tvym vyjadrenim soudim spise na druhou moznost (prvni ovsem zcela nevylucuji).

                        Tak v ty knajpe pozdravuj a mej se :-)

                        0 0
                        • Rubi  

                          nejak ses netrefil :D ty podle fotek bajku nevypadas ze si zrovna ve vate, podle neustalych reakci na maminku bych te tipoval na zamindrakovaneho mestaka co vyrostl v panelaku a rodice ho moc nemeli radi :)

                          0 0
                    • jIrI___  

                      VŠ studují ti, kterým se nechce pracovat.

                      0 0
              • smeghead  

                No nevím jestli tady někoho zajímalo co máš doma v lednici, ale ty nás hned určitě vyvedeš z omylu nějakým chytrým komentem. Taky jsem bydlel všudemožně a kolo jsem měl u postele a nevadilo. Ale řekni mi k čemu tedy ten sklep je, než jen k tomu abych si tam dával věci sezonní, který delší dob nebudu používat? Někomu prostě nevadí uložit na zimu kolo kde bordel nevadí. Já osobně mám v bytě jen dvě plochy na zdi kam můžu dát 2 kola… Jedno je nad postelí a druhý nad stolem. Nevím kde bych je chtěl mít radši a tak je proto raději nechávám(a to se podrž asi spadneš ze židle) na balkoně.

                0 0
                • Rubi  

                  vsak balkon je idealni, at si da kazd do sklepa co chce, ale at pak nebreci ze uz to nema

                  BF me proste bavi, jeste kdyz se u toho nastve kotel lidi

                  0 0
                  • smeghead  

                    Tady ale nikdo nebrečel, jen informoval a žádal…

                    0 0
                  • smeghead  

                    Jo a balkon teda taky není úplně ideální, taky se dá vykrást… Ale i pojistit.

                    0 0
                    • Rubi  

                      jo, slysel jsem od jednoho servisaka v praze, ze mu nekdo donesl total sesrotovany bike s tim ze se ho nekdo pokusil ukrast z 5. patra a hodil na zem a kdyz videl jak je na cucky, tak ho tam radsi nechal…:D ale uz jsem s tim nechtel provokovat no…

                      0 0
        • iron.hide  

          vekova vyspelost s tym nema vobec nic spolocne. nikto normalny si neda drahy bajk do sklepu, pokial to teda neni multimilionar. aj v malom byte sa vzdy da najst aspon par alternativ, kam dat aspon jeden bajk

          0 0
          • Murphy-HC  

            Rubiho se ptat nemusim, ale Ty asi nebudes zenaty, ze?

            0 0
            • bruco  

              Byt zenaty ale predsa neznamena prestat sa spravat rozumne. ;-)

              0 0
              • multi  

                Kdyz zena donuti muzi dat kolo do sklepa, ktere pak ukradnout, tak je to pro zenu vlastne vyhodne. Muz pak prestane jezdit na kole a zene tak muze venovat svuj cas a penize, ktere daval do cyklistiky :DDDDD

                0 0
                • Delkim  

                  špatný úhel pohledu :) muž si následně jednoznačně před manželkou obhájí nákup nového kola nebo to staré ukradli díky ní :)

                  0 0
                • miki  

                  Aby to pak chlapa nedonutilo tu ženskou vyměnit.Nedokážu si představit že by měla mít žena větší práva než muž a diktovat si podmínky, a potom když to kolo ukradnou tak ho ta žena zatáhne ze svýho ??,protože pojištovna ti dá tak velký Ho.no.

                  0 0
              • Murphy-HC  

                Byt zenaty casto znamena ztratu ruznych svobod, ktere jsou jinak zarucovane ustavou.

                Pravo shromazdovani kol (a jineho „srotu“) byva jedna z prvnich ztrat.

                0 0
            • iron.hide  

              keby som bol zenaty, tak sa postaram v prvom rade o to, aby sme nebyvali v mikrobyte 1+KK.

              0 0
          • felix.org  

            Ne každej chce a může bydlet společně s větším či menším počtem více či méně špinavých kol ;-)

            Sklepy se dají dnes rozumně pojistit, takže ikdyž krádež naštve, nemusí to znamenat konec světa.

            0 0
            • Smazaný účet  

              konečně rozumný názor.. já si už myslel, že tu všichni vystěhovavaj rodiny do sklepa, aby mohli mít v ložnici kolo :DD

              0 0
            • smeghead  

              +1

              0 0
            • iron.hide  

              ok,

              ale ked ma clovek viac bajkov, to este neznamena, ze kazdy z nich musi byt uskladneny v byte.

              minimalne ten najdrahsi hlavny bajk (napr karbonovy full) vsak ano. neviem si predstavit ze by som ho daval do sklepu, ani keby som mal doma 5 deciek

              0 0
              • Murphy-HC  

                Treba budes mit stesti a budes mit dostatecne velky byt / dum, az prijde manzelka a deti.

                0 0
        • honzarb  

          aha, tak ja sem dospelej, byt malej a kolo mam u postele…

          0 0
          • Murphy-HC  

            A co na to manzelka?

            Nezrani se o nej obcas deti?

            Ono je dospelej a dospelej.

            0 0
            • honzarb  

              chape to, kdyz vi, kolik to kolo stalo penez…

              deti zatim nemame, az budou, kolo nekam povesim (v byte samozrejme)…

              0 0
      • karliner  

        Teď mne napadlo, jestli když bydlím v bytě, není blbost mít auto zaparkované v garáži.

        0 0
        • McBlacky  

          máte malý výtah, a nos ho po schodech…

          0 0
          • Murphy-HC  

            Jo, tohle jsem resil s lehacem. To bylo tip-top. Vzdycky postavit na zadni a spravne natocit kliky, abych prosel… 8-)

            Co jsem se vratil na kole k sezeni, vytah uz nedela takovy problem. 8-)

            0 0
          • MlokCZ  

            Nosil jsem před lety bike do 5. patra po schodech po cca 5 let, co jsem ještě bydlel ještě rodičů. Silnička se mi do výtahu přesně ještě vešla, bike už ne.

            Byl to opruz, ale raději nosit do schodů než si ho nechat ukrást.

            A k tomu jsme takhle pár let bydleli v jednom pokoji 14m2 ve dvou a měli tam 3 kola. Místa minimum, ale když musíš, tak musíš.

            Teď by mi to štvalo ještě více, bydlím ještě o nějaké to patro výše. Teď už se mi ale vejde do výtahu naštěstí i bike a v bytě máme na kola komoru.

            0 0
            • karliner  

              Tak to tě obdivuji. Raději bych vyndaval přední kolo, než se vláčel s bikem 5 pater.

              Nebo tě to nikdy nenapadlo ;-)

              0 0
              • MlokCZ  

                To jsem zkoušel jako první a raději to nosil pěšky. Směrem dolu nebylo vůbec co řešit, směrem nahoru už to tak jasné nebylo, ale taky jsem raději nosil.

                S vyndáním předního kola to zabralo více časo, když bylo kolo špinové tak jsem byl akorát daleko více zas…ý, přednímu plášti se přes vyháknuté cantíky taky nechtělo nejlépe a nakonec manipulace s vyndaným předním kolem v tom pidivýtahu taky byla obtížná.

                0 0
              • Adar77  

                Nosil jsem do čtvrtýho x let, teď nosím do pátýho a už mi to ani nepřijde, takový standartní zakončení vyjížďky… koukám na tepák, abych držel pásmo a stoupám vzhůru :-)

                0 0
        • kali222  

          je. http://www.youtube.com/watch…

          bych si hodil „za gauc“ volezlou w124 :P

          0 0
      • KemaBV  

        Mně ukradli kola dvě ze sklepa v září v neděli v době od 12:00 až 13:15.

        Bohužel je to bolest bytových domů a toho, že prostě nemáš v bytě 2+kk kam to kolo (ty kola) dát. Všichni víme jaké ženské jsou a to, že by stály dvě kola v ložnici je pro manželku naprosto nemyslitelné, přesto, že krádež obrečela.

        A tak nezbývá než řádné sklep zabezpečit a pojistit.

        0 0
        • McBlacky  

          nj my si na to speciálně stavebně upravili byt, aby se tam vešla kola.

          0 0
    • Murphy-HC  

      PRIDAVAM VIN KOD:

      WTU 320 G0452H

      0 0
      • dzandzara  

        Špecialne pre mudrlanta lumyra !

        Neporovnávaj neporovnateľné­.Auto nie je bike, ak to nevieš.Už mi dosť pokradli komponentov nato aby som vedel kde si ho mám umiestniť.

        A podruhé, bike sa kradnú aj z balkonov v bytovkách a poschodie nehraje žiadnu rolu.

        0 0
        • felix.org  

          Rychle jsem našel nějaké statistiky a aut se ročně v ČR ukradne víc než kol. Dál si myslím, že ukrást auto může být v některých případech jednodušší, než ukrást kolo.

          Takže já bych klidně porovnával.

          0 0
          • dzandzara  

            Snáď si nemyslíš že kvôli nejakým štatistikám ho pôjdem dať do pivnice !?

            0 0
            • Pavel  

              Já teda do pivnice chodím na pivo; i když v létě si tam kolo beru, to je pravda (pokud teda mají zahrádku)… ;-)))

              0 0
              • Pavel  

                PS: co znamená „pivnica“ samozřejmě vím; stejně jako čučoriedka (=řídké víno „čůčo“) či drevokocúrik (=veverička)… ;-)

                0 0
            • felix.org  

              Dej si ho kam chceš, přešlápni si, přečti si znova, s čím lumyr začal a pokus se pochopit jádro věci, tedy že ne každý má možnost s kolem spát, věšet si ho na strop místo světla, na zeď místo televize apod., popř. tu možnost má, ale chce bydlet jako člověk a dobrovolně prostě podstoupí to riziko, že o kolo přijde. Proti případným nepříznivým následkům se třeba pojistí, stejně jak u auta.

              Pravděpodobnost, že mi ukradnou auto, je stejná, ne-li vyšší, než že mi ukradnou kolo a taky u známých auta v ložnicích nevídám.

              0 0
              • Smazaný účet  

                +1

                tady vždycky, když někdo požádá o pomoc s ukradeným kolem, tak se najdou skauti, co jsou schopný žít na 15m2 ve 2 lidech a 5 kolech. Já už ani nevím, jestli mi má být líto těhle lidí víc, než těch co jim kolo ukradnou ze sklepa.. A za sebe můžu říct, že znám víc lidí co přišli o auto než těch co přišli o kolo..

                0 0
            • dzandzara  

              A podruhé nebuď naivný že každý ide nahlásiť každú krádež.

              Štatistiky ber s rezervou.

              0 0
          • McBlacky  

            zatímco kradený auto se hlásí každé, kradené kolo jen to drahé. Např můj otec kupuje na ježdění po městě vraždy v bazaru kolem 1–3tisíc a zatím má score 4 kousky za deset let. Jednou hodinu po ukradení kolo našel jak ho cpou jinde ve městě do auta, takže vlastně 5 za 10let, protože to byla klika mimo realitu :)

            nehlásil ani jedno a takových lidí je mrak

            0 0
            • karliner  

              Zase na druhou stranu, ty vraždy asi nikdo neřeší a nehledá přes BF. Stejně jako spousta lidí nehlásí drobné krádeže z aut. Myslím, že ty statistiky budou porovnatelné, řekl bych, že auta s tržní cenou pod 20.000 se nekradou vůbec, stejně jako málokdo mávne rukou nad krádeží kola nad 10.000 a nejde to ani nahlásit.

              0 0
    • Ice-goofy  

      Tak já musím kola i do sklepa. Všechny by se mi tam nevešla ;) Děti mají kola i žena má kola a já samozřejmě a tak je sklep plnej i doma v ložnici i na balkóně je nějaké ;)

      0 0
      • dzandzara  

        To už fakt nemá cenu niečo napísať, toľko mudrlantov pokope.

        Lumyr čo je na tom nevhodné že som tu našiel človeka ktorý ho má tiež pri posteli ??????????????

        0 0
    • karliner  

      Jenom bych to zakladateli shrnul, aby to nemusel všechno číst.

      Ukradené kolo nikdo hledat nebude, na tom se shodneme všichni.

      Menší polovina přispěvatelů si myslí, že jeho bývalý majitel je debil, protože kolo do sklepa nepatří, ta větší poukazuje na to, že často není zbytí, než kolo do sklepa šoupnout a při té příležitosti si sklep pořádně pojistit. A zbytek příspěvků jsou více ci méně zoufalé boje o remízu.

      0 0
      • Murphy-HC  

        Ja si to se zajmem ctu a byvaly majitel kola nejspis ne. 8-)

        Nejde o hledani, Uz PCR prohlasila, at pry si ho sam najde na netu, ze se nejspis objevi v inzerci. Spis jen aby se o tomhle kousku vedelo a kdyby ho nekdo nekde zahledl v nabidce, …

        Ale klidne uz muze byt v bazaru nebo na netu v PL, SK, HU, nebo UA. Dal by se to asi nevyplatilo tahat.

        0 0
      • bruco  

        Krasne zhrnute. :-)

        0 0
      • pustipav  

        Menší polovina? Půlky jsou vždycky stejný ty lojzo… :))

        0 0
      • Soreno  

        S těma polovinama jsi si naběh :-)) menší polovina a větší polovina a ještě ti zbyl zbytek.

        0 0
        • Murphy-HC  

          To je jako kdyz neco rezu pilou podle cary. Vzdycky mi jedna pulka vyjde vetsi a dole jsou zbytky – piliny.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.