Ukradene kolo - CUBE FRITZZ 160 HPA PRO 2014

15 nepřečtených
  • yvl

    Ahoj,

    dnes mi bylo odcizeno v Brne kolo Cube Fritzz (a dalsi veci viz. nize). Chtel jsem jen poprosit, kdybyste v nejakem bazaru ci zastavarne toto kolo/veci videli, dejte prosim vedet bud na email ci cislo 724 001 658, odmena jista.

    Kolo bylo oproti serii upravene o teleskopickou sedlovku Reverb Stealth 150, napinak/rockring shaman racing, riditka Dawe Mishell 790 mm a pedaly HT AE 02. V Cesku kolo nebylo prakticky k dodani (kupovane v DE), takze by jich ani clovek nemel moc potkat. Jedina zbyla predni osa, ktera jim prisla pro jizdu asi zbytecna.

    Helma byla 661 Comp Shifted, odrena viz foto.

    Kolena IXS Slope Evo (tez pouzite).

    Chranic patere Komperdell (zluto cerny).

    Diky predem za pomoc!

    Spec:

    Hmotnost 13,8 kg

    Ročník 2014

    Rám HPA Ultralight, Advanced Hydroform, Triple Butted, ETC 4-Link, ISCG mount, AXH

    Vidlice Rock Shox Pike RC Solo Air 27.5, 15QR Maxle, tapered, 160mm

    Zdvih vidlice (mm) 160

    Tlumič Manitou Radium Pro DC RL, 216×64mm, Rebound, Lockout

    Zdvih rámu (mm) 160

    Brzdy Formula C1 hydr. Discbrake (203/180mm)

    Řazení Shimano Deore SL-M610-I Rapidfire-Plus

    Přehazovačka Shimano XT, RD-M781-GSL, Shadow, medium cage, 10-speed

    Přesmykač Shimano Deore FD-M616-D, direct mount, Down Swing, 2×10-speed

    Počet rychlostí 20

    Kliky Shimano Deore, FC-M615, 24/38T, 175mm

    Přední náboj CUBE EX 23.7, 100×15mm

    Zadní náboj CUBE EX 23.7, 142×12mm

    Ráfky CUBE EX 23.7, 584×23C rim, 32H

    Pláště Schwalbe Hans Dampf 2.35

    Řídítka CUBE Rise Trail Bar Pro, 720mm, 9°, 15mm Rise

    Představec Race Face Chester 31.8mm

    Hlavové složení FSA Orbit 1.5E ZS, top zero-stack 1 1/8" (OD 44mm), bottom zero-stack 1 1/2" (OD 56mm)

    Sedlovka CUBE Performance 31.6*400mm

    Sedlo Selle Italia X1 Trail

    Barva blacknblue

    0 0
    • CCCR  

      Jak se ti to povedlo?

      0 0
      • yvl  

        Kombinace nahody a lenosti.

        Dvojice spoluobcanu (informace od pani bydlici hned vedle) si odpoledne v te ulici vytipovavala auta s radii atp. Ja se vecer vracel tou ulici na kole domu a mel jsem v planu brzo rano odjizdet, tak ze kolo dam do auta a prikryji dekama (helma, paterak etc. se v kufru ale nachazely uz odpoledne..). Shodou okolnosti v noci tedy nenalezli jen vyse zminene veci, ale i kolo.. tot asi vse.

        0 0
        • TJK  

          Byl jsi s tim myslim na enduru na jestedu vid?

          0 0
          • yvl  

            Nene, vim ale ze na stejnem kole jezdi jeste nejaky kolega, co na nem planoval podobne veci, takze to byl nejspis on.

            0 0
            • TJK  

              On ten pike lakovany s ramem do stejneho designu je dost neprehlednutelny stejne jako barva jako takova…

              0 0
        • MirosPikos  

          To nemas par kamaradu s klestema a letlampou abys to z tech vymlatil?

          0 0
          • yvl  

            Ti se samozrejme najdou, jen musim vedet, z kterych konkretne to vymlatit.. zaznam se ke mne dostane snad zitra, takze uvidime.

            0 0
          • CCCR  

            Neboj se soudruhu, pošleme na ně bílé jezdce.

            0 0
    • svářeč  

      ojoj,tohle se myslím najde.dementi s rádii se nebudou obtěžovat jiným lakem.

      0 0
      • yvl  

        Pevne v to verim! Jen aby se bez te osy nesnazili kolo rozprodavat na dily.

        0 0
    • Muf_Bike  

      Chlape…2014 to jsi ho moc neuzil :( ty kurvy za to zlyncovat. To nepochopis pak to ta hnedka streli za 5k a haleka jak je sikovny

      0 0
      • yvl  

        Nepochopis, no.. kdyz mi pan policista oznamoval, ze i kdyz je dopadnou, tak se z nich tezko neco dostane, myslel jsem hned na stredoveky tresty:)

        0 0
    • scret  

      njn, kolo v aute:((

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.