Ukradené elektokolo za 100 tisíc

26 nepřečtených
  • creater

    To jako myslí vážně, že tohle je elektrokolo za kilo?! :-D

    http://praha.idnes.cz/…-zpravy.aspx?…

    0 0
    • creater  

      Ještě napíšu elektokolo :-D

      0 0
    • Kalic  

      kolo bylo americké výroby Kellys K40“ :-)))

      0 0
    • atty  

      Taky jsem na to koukal ve zprávách a kolik to kolo reálně stálo je mi vcelku šumák – zlodějům hnáty zlámat.

      Na druhou stranu – majitel si to trošku zaslouží – podle vypitého půllitru a jeho chůze bych usoudil, že bezalkoholové pivo to nebylo (takže teoreticky jak pak chtěl dojet domu) a za druhé – nechat si v dnešní době kolo alespoň provizorně nezamčené k něčemu – asi by mne to nenapadlo i kdybych seděl dva metry od něj – stačí se otočit, dojít si na WC a kolo může bejt fuč, i když sedím metr od něj.

      Ale nemoralizuju, jen to trochu nechápu.

      0 0
      • losik_p  

        na Mallorce jsem byl s guidem na MTB projizdce na pujcenem fullu, jeden kousek byl za 4k euro zhruba.. dojeli jsme k hospudce, kde jsme o zidku opreli 4 kola a sli dovnitr, dozadu na zahradku… kdyz jsem odchazel od kola, byl jsem upozornen na to, ze mam na riditkach gopro a at si ji radsi sundam.. :)

        0 0
    • raw 4  

      Americka firma Kellys :-D

      0 0
    • Smazaný účet  

      Nooo..pobavilo:)

      0 0
    • Delkim  

      to nebylo jeho kolo, to jinak neni možný, takhle blbej snad nemůže být…

      0 0
    • creater  

      Vepředu kotouč, vzadu véčka a motor asi elektomagnetama v ráfku :-D

      0 0
    • Petr L2  

      Trochu mě zaráží, že není nikde vidět ani motor ani baterie, že by v Kellys byly dál než konkurence?

      0 0
      • Smazaný účet  

        Hezky postreh…ja myslel, ze foto tu ve vlaknu je jenom ilustracni, ale ani na videu motor ni baterku nevidno…

        0 0
        • Kalic  

          Borec nabízí 10k za nalezení, to tedy pěkně prodělá :-)

          0 0
        • atty  

          To byl určitě vývojovej prototyp Kellys s magnetama v ráfku, „zabalenej“ schválně do starýho rámu (kvůli špionáži :) ) a pán mluvil pravdu, ale sekl se v měnách – mělo to být správně cena kola cca. 100 000 Euro :)

          Ne, každej, když hlásí škodu policajtům třeba na ukradeném kole, tak v podstatě hlásí původní cenu (klidně, i když to kolo je 20 let staré) a ještě je „zhodnocené“, protože tam měl cyklopočítač za pětikilo, košíky za tři sta a podsedlovku s nářadím taky alespoň za litr. Ale je to logický – ještě když má někdo třeba pojištění, snaží se nastavit maximální cenu, protože pak chápe, že stejně dostane tak maximálně třetinu i méně. Nicméně na nepřivázané kolo odložené před hospodou asi žádná pojišťovna platit nebude ani fenik…

          0 0
          • Delkim  

            je to spíše takový ten pocit, že když nahlásí hodně tak se bude Policie ČR více snažit, což je samozřejmě nesmysl…

            0 0
      • Japhy  

        Podle mě vyhrabal nějaké foto té trosky ještě před přestavbou.

        0 0
        • Vilém  

          A na to video jsi koukal?

          0 0
          • Japhy  

            Teď jsem na to kouknul, nedozvěděl jsem se nic nového. Projevem poněkud jednodušší pán si zbytečně draze přestavěl plečku, která před minimálně 10 lety možná mohla stát tolik kolik trvrdí.

            0 0
    • Dados  

      Mít tenhle model, tak mu ho přivezu, za desítku dobrej prodej :)

      0 0
    • Vrci  

      A teď si představ, že si ten článek přečte zloděj a jeho komplic. Za to že dělal zeď mu dá 20 % a pak se toho vraku už se ziskem nezbaví a bude muset krást vic.

      0 0
    • jIrI___  

      Pán si trošku nadsadil. To ovšem vůbec nic nemění na tom, že odměna za nalezení kola je velice štědrá :)

      0 0
    • -b-n-x-  

      Já bych vyhlásil obchodníka roku toho, kdo okradenemu prodal toho „dh“ kellyse z tesca za 80000

      O toho prodejce se teď cykloshopy poperou :-)

      0 0
    • Chlebovnik  

      Byl to okamžik, když ten kolega vlastně se mě ptal, tak jsem dal ty oči nahoru, tím pádem jsem se nekoukal na kolo.

      Vždyť na to kolo nekoukal ani předtím. Tlachal s kámošem a kolo měl za stěnou.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.