• witcherrr

    Čus,

    chtěl bych se zeptat asi je možné s Author Dexter 2012 29, který má 14.9 KG snížit jeho váhu třeba na 12,5 –11,5 kg. V komponentech se moc nevyznám takže nevím s čeho by se dalo vybírat, asi by jsme mi dali náký návrch za „přijatelnou cenu“ 5–7 litrů +/-, počítám že vidlice za lehčí by se vyměnit nedala to jsou cenově drahé věci.

    Dík :)

    0 0
    • vertak  

      Dostat to na tuhle váhu to tak aspoň 20tis a jediné co by zůstalo by byl rám, má to cenu? :-D

      0 0
    • TJK  

      jde to, klidne pod deset ale je to viz. Vertak … podle me to nema cenu… maximalne poresit rychla kola a plaste..

      0 0
    • vasek80  

      Na vidli za ty prachy sundáš 1kg. Tvoje jsem koukal že má 2,7. Třeba Epicon 2012 jak jsem rychle koukal má 1730g. Viděl jsem ale model s pevnou osou, ani nevím, jestli 2012 dělaj s ru.

      Dalších 5–7 investuj do kol a pak cca 2 do kokpitu a sedlovky a máš další 1kg dole.

      Pláště nevím co tam máš, ale mohlo by jít minimálně 0.5 kg za 1500,–- Takže za necelých 20 000 dostaneš dolů 2,5 kg.

      Pak kazeta, kliky a klidně další 0.5kg a dál už každejch 100g je drahých

      0 0
    • JakeF  

      Vyměnil bych kola a pláště za něco pořádnýho na bezduše (pokud moc nevážíš a nefoukáš pláště na beton), třeba tyhle , levnějš by to šlo na Remerx ráfkách, ale těm bych se vyhnul, abys pak za nový ráfky o opravy nezaplatil víc, než je ten rozdíl od ZTR. Bude to sice vypadat divně, ale jízdníma vlastnostma to bude největší rozdíl. Pak časem vidli třeba za Rebu nebo Epicona a potom měnit co odejde… Těkej bude i kokpit a to tak, že hodně a pokud nepotřebuješ sedlovku s offsetem, tak by tam šlo taky shodit dost váhy levně.

      0 0
      • witcherrr  

        Jak vidím ty ceny tak mně přešla chut' :( :D

        0 0
        • Smazaný účet  

          no..zadna sranda…nejvice pomuzou ty kola, jak psali nade mnou..jako prvni muzes koupit plaste, pak kola, pak vidlici..

          0 0
        • alinceb  

          To je bohužel úděl u „postupného“ tuningu. Zase ale můžeš počítat, že nějaký peníze se ti vrátěj z prodeje dílů. Mohl bys dostat třeba 1000,– za kola, 300,– za pláště, možná 1000,– za vidli. Pak je to hned veselejší.

          Nejvíc poznáš kola. Nemusí to být zrovna drahé Novatec 711/712 + ZTR. Můžeš vzít třeba Fulcrum a rychlé lehké obutí typu Schwalbe RacingRalph. Tam by ses měl vejít do 6tis. za komplet. Zbytek bych pošetřil na novou vidli. Reba se dá na bazaru pořídit kolem 5tis. Ostatně i na kola a pláště bych počíhal na bazaru… ;)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.