Tretry shimano SH-M086 a sirsi noha

27 nepřečtených
  • martin_bakov

    Zdar,

    porizuju si MTB tretry a vybral sem si Shimano SH-M086, kdyz sem si ale zkousel na prodejne model o jedno cislo vetsi nez mam nohu prislo mi ze me tlacily na malicek (mam trochu sirsi chodidlo). Netlacily nijak zvlast ale dokazu si po par hodinach predstavit ze by to mohlo byt docela peklo v nich mit nohy. Tak sem si zkousel tretry o dve cisla vetsi (uz me do malicku netlacily), mel sem jedny tlustsi ponozky, utahnul sem o trochu vic mikroposuv a prislo me ze sedi fakt pekne, pata by neklouzala, u palce vepredu tak pulcentimetr mista.

    Otazka zni, jestli kdyz mi noha v tretre sedi a nekvedla si mam koupit v podstate tretry o dve cisla vetsi a nebo jestli muzete doporucit nejaky tretry pro ‚sirsi‘ kachni :) nohy, limit mam striktne dva tisice korun.

    Diky

    0 0
    • Hádě  

      určitě kup širší tretry navíc sh-m086 je podle mě leda vhodné do kontejneru,

      možná na hodně turistickou krátkou jízdu, lépe chůzi

      doporučuji Time MXT, cenově by ses měl tuším vejít

      dále, jestli se nepletu, jsou širší tretry NorthWave

      šťastnou volbu chlape!

      0 0
      • martin_bakov  

        Proc do kontejneru ? Zas hodne lidi je pochvaluje… Time sou k nesehnani na prodejnach, nebo to nekde v Praze maj ?

        0 0
        • Hádě  

          já bych Ti je nejspíš sehnal, m086 jsem měl a vydržel jsem v nich méně jako 5 menit!

          m086– měkké jako staré vietnamské cvičky! a špatné přezky!

          dnes mi přišel top model m300, tam už je kvalita OK, ale taky cena!

          0 0
          • martin_bakov  

            Dik, ty TIME tretry se mi vzhledove nelibi, budu muset do nejakych vetsich bike prodejen tady v Praze a vsechno to osobne prozkouset, neni to prdel vybrat spravnou botu.

            0 0
      • jIrI___  

        Naopak, NW jsou třeba oproti Spešlům hodně úzké.

        0 0
        • Stanley_vy  

          Není pravda. Spešly jsem ani nedopnul, NW mám doma. :)

          0 0
          • martin_bakov  

            No to prave vim, proto ty NW Lizzard po Praze zoufale hledam k vyzkouseni.

            0 0
          • Rychlej turista  

            Ono asi jak které. Třeba NW Celsius GTX je taková luxusní zimní španělská bota :-D

            0 0
            • Stanley_vy  

              Nestraš, to je jeden z kandidátů na zimní tretry. :)

              0 0
              • Rychlej turista  

                Neboj, nestraším, jsou to perfektní tretry a už v nich jezdím pátý rok a to po většinu roku a jsou stále beze změny, jako nové. Jen jsou užší a dneska bych už koupil větší. Možná to udělám a ty staré nechám na teploty nad nulu s tenkou fuskou.

                0 0
          • jIrI___  

            Já měl Spešly Sport a teď mám NW Kameleon. A Spešly byly mnohem širší. Asi to pokaždé šijou na jiném kopytu :)

            0 0
    • BlackRider  

      Mám podobný problém s širokým nártem, jednou jsem si koupil větší boty abych se do nich vlez a už nikdy bych to neudělal, chvíli to drží, ale jak ta bota časem povolí, tak to fakt není ono a noha v tom lítá jak myš v pudle, ale to byly trekovky, jak to je s tretrama nevím, protože je nevozím.

      0 0
    • Stanley_vy  

      Nedávno jsem řešil podobný problém. ;)

      0 0
      • martin_bakov  

        No ale vyresil si ho tretrami za 3tisice coz uz je na me dost. Zkusim sirsi shimano model

        0 0
        • Stanley_vy  

          Dostal jsem 25% slevu z MOC, takže nakoenec byla ta cena o poznání lepší.

          0 0
    • Hádě  

      zajímají Te turistické/závodní tretry?

      0 0
      • martin_bakov  

        zavodni

        0 0
        • Hádě  

          Shimano brat m225 nebo m300

          nižší řady mají na můj vkus podrážku tuhou asi jako holínky

          to mu nikdo jiný neporadíte?

          0 0
          • martin_bakov  

            Diky za radu. Ja myslim ze co se ceny tyka tak nadsenemu hobikovi co jezdi hodne zavodu budou urcite stacit ‚backory na to domaci jezdeni‘ za 2,5 tisic korun – to prece neni nerozumny limit. Urcite za tu cenu sezenu pekne, nove a funkcni tretry :)

            0 0
            • Hádě  

              to seženeš i za 500kč, teda pouze velikost 42 nebo 44 kdybys měl zájem ozvi se

              0 0
    • martin_bakov  

      Tak sem dneska nejaky zkousel a pohodlny (siroky pro muj parat) byly docela Mavic – Tempo 2009 za 2,7kkc.

      No ale koukam ze Mavic je docela vzacna znacka, nevim co si o tom myslet, klidne bych je bral ale radsi si pristi tyden jeste par prodejen obejdu.

      0 0
      • Babec  

        Já mám od Mavicu šustku a je úplně super, možná tyhle produkty od nich nejso tak známý jako zapletený kola, ráfky apod., ale to neznamená ze jsou spatny

        0 0
        • Hádě  

          vycházejí z treter ADIDAS

          0 0
          • HraDa81  

            Jde tedy o „menecenny“ derivat? Rozhoduju se mezi Mavic Razor 2010 a Specialized Comp. Rozdil ca. ctyri stovky. Takze spis ty spesly?

            0 0
    • martin_bakov  

      Nevite kde v Praze by meli vetsi vyber z Northwave treter ? Byl sem v v radotine,trin­nity,bikez a nikde tuhle znacku nemeli…

      0 0
      • StrejdaS  

        My berem, NW, LG a spesly, ale budem naskladnovat az nekdy behem dubna… (Harfa sport)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.