• acc

    Ahoj, konečně sem se duševně rozhod pro nášlapy. Pedály budou SPD M-520, ale s tretrama netuším – nechce se mi do toho dávat moc korun, tak cca do 1600 kč.Ročně najedu tak cca 5tis. Nemáte někdo nějaký tipy?

    PS:ocelovou destičku přišroubovanou na padesátikorunové univerzální unisex „pětiletky“ sem zavrhnul…ale byla by to krása..:)

    0 0
    • KubaBajk  

      axon

      0 0
    • fousek  

      Ja mam Lake MX 60 a nemuzu si na ne stezovat, sice asi nemaj nejtverdsi podrazku, ale zato se v nich da celkem normalne chodit a i vypadaj jako normalni boty www.sport4you.cz/…-p-1034.html

      0 0
      • KubaBajk  

        no,záleží,na co to chceš…taková bota je na něco vhodná více,na něco méně..

        0 0
        • acc  

          Diky. No chuzi obecne dost nesnasim, takze toho moc nenachodim, ale obcas preci neco malo. Ty Lake MX 60 se mi celkem libej, ale nejsou moc uzavreny?

          0 0
          • KubaBajk  

            já osobně bych koupil něco sportovního s hodně tvrdým spodkem..to se ti odmění minimálním namáháním té tlačné části chodidla..měkčí podrážka bude horší..ne na dvaceti,třiceti km,ale dál už ano..

            0 0
            • KubaBajk  

              pak to bolí.

              0 0
              • acc  

                No na tom neco je! Tak v tom pripade neco tvrdsiho..

                0 0
                • KubaBajk  

                  opravdu…mám to ozkoušené.Radši budu chvilku šmatlat na schodech,když jdu pro pití,než posledních 50 kilometrů trpět bolestí..

                  0 0
            • fousek  

              No nejvic co sem v nich najel v kuse je asi 130 km a bolelo me vsechno jenom ne chodidla, jinak to svetle sedy je takova mrizka, takze bych rek ze odvetrany jsou dostatecne. Ale ja mam na obuv mozna jiny naroky

              0 0
              • KubaBajk  

                já jsem Lake na noze neměl,ani jsem v nich nejezdil..je možné,že jsou prostě dobře udělané..univer­zálně..já měl měkké boty a ikdyž jsem v nich taky jednou 120 ujel,bolely mě nohy strašně..

                0 0
    • riku  

      Teď mají výprodej treter U lyžaře (pokud platí to Brno v profilu), v normálních velikostech ještě včera měli Adidas ElMoro za 999 Kč. Já vozím nějakej starší model.

      www.lyzarna.cz

      0 0
      • acc  

        Jj..Brno plati, tak ja se tam kouknu..myslim, ze sem tuhle koukal z vlaku ze Svitav do Brna na nejakej „obchod“ Lyzarna:) A jak se ti v nich jezdi?

        0 0
      • acc  

        Tak sem se byl podivat v tej lyzarne a maj tam tyhle: www.nashbar.com/profile.cfm?… Tady uvadej, ze jsou walkable..to sem snad ani nechtel, ale ta podrazka se mi zdala hodne tvrda.Ale potreboval bych botu asi 0 pul cisla mensi..jak ma ta bota vlastne sedet na noze?To by asi nebylo moc good, kdyby byla o neco vetsi,ze?

        0 0
    • acc  

      Jinak na kupkolo.cz jsou SDP M-520 za 590,– (+100kc dobirka). Nevite v Brne o nejakej podobnej cene?

      0 0
      • Feroman  

        v bikezone je maji za 690 a nic lepsiho tam asi nesezenes, takze to vyjde na stejno

        0 0
    • djchaoosz  

      No, ještě sem viděl u Šírera tretry Merida, myslím do 1400,– taky nevypadaly špatně, www.sirer.cz

      0 0
      • acc  

        U Œírera uz jen male velikosti..byl jsem tam prvně a v tom obchodě je taková divná atmosféra. Když sem tam přisel, tak se zrovna prodavači hádali se servisákama:)

        0 0
    • alveta  

      axony,paradne držej a za tu cenu…

      0 0
    • scret  

      Diadora Chili,driv staly cca 3tis. ted jsem sehnat na netu novejsi model za 1600,– Za ty prachy supr bota…

      www.e-cyklo.cz/…tu-1692.html

      0 0
    • gándhí  

      www.progresscycle.cz/zamereni.asp?…

      Já mám ty Speedery a spokojenost.

      0 0
    • mosquito  

      5tis rocne a chces tak setrit na botach ??? me se pri vybirani pozdavali aspon Specialized Sport (sportovni), nebo Scott Sport Trail (turisticka), jstli chces usetrit tak navstiv Lidl za 8kil tam maji taky prima botky, ale jestli ti pak vydrzi vic nez peti tisicovou sezonu to netusim

      0 0
      • acc  

        No prosel sem par obchodu a zjistil sem, ze sou ceny drobet jinde nez sem cekal:) www.merida-bike.cz/…MATTS---sede Co tyto? Uz sem ochotnej dat i neco malicko pres 2 tis. PS: Jinak 5tis. je na celej rok malo,ne?!!

        0 0
        • mosquito  

          tak ty uz by mohli bejt dobry ale musis zkusit a uvidis, 5 tis na MTB je celkem dost – teda pokud pracujes a ven se nedostanes kazdej den .. kdyz budes jezdit cca 10 mesicu v roce 2× tydne 50km tak ti to vyjde akorat na 5tis a treba ja uz fakt casteji z casovych duvodu nemuzu

          0 0
          • acc  

            No jasny,uz rok makam:(Mam ale pohyblivejsi prac.dobu, takze kdyz vidim ze je venku dobre, tak vypadnu o pul treti a jedem se projet. Kdyz je hnusne tak dodelavam hodinovy manko. S tim casem je to na <>, jó to se to válelo na kolejích:o)

            0 0
    • pasek  

      specialized.cz/new/do­plnek.php?a=2&b=8­&c=32&x=95&do­plnek=435 sice sou drazsi ale sou uplne cupr jesi najedes 5000km rocne rek bych ze se vyplatej a kdyz sezenes model z minulyho roku(v kamenejch prodejnach vobcas este sou) tak budou i levnejsi

      0 0
      • acc  

        Na tuhle botu sem koukal, sou fakt paradni. Min.tejden mi to prislo jeste hodne penez, ale za chvili po tech vasich pripominkach zalozim novy tema „tretry do 2600“ :) Nejraci bych vyhmatl nejakou slevu.

        0 0
        • mosquito  

          vyhmatnout ted slevu na boty .. na to je jeste celkem brzy, boty se slevni spis az v zime – do 2600 pak muzes koupit to co ted stoji treba 3tis ale taky nemusis mit stesti na velikosti, minulej rok sem shanel boty a bylo to celkem vykradeny

          0 0
    • ropman  

      Answer speeder, cena v obchodech bývala do 1800 Kč, z e-shopu jsem je dostal za 1500, jsem plně spokojen, když pohledáš tak v recenzích jen chvála (až na tkaničky zachytávající se do suchých zipů :-)

      0 0
      • gándhí  

        Já jsem tkaničky vyndal a jde to i bez nich..

        0 0
    • ropman  

      Answer speeder, cena v obchodech bývala do 1800 Kč, z e-shopu jsem je dostal za 1500, jsem plně spokojen, když pohledáš tak v recenzích jen chvála (až na tkaničky zachytávající se do suchých zipů :-)

      0 0
      • sportovni_biker  

        Souhlas, zatím je používám i na silničce a max. spokojenost. Tkaničky už praskly, tak jsem je nahradil lepšími :-) Akorát nechápu, proč udělali díry na hřeby, když se k těmto botám hřeby nedávají :-D

        0 0
        • ropman  

          mám v těch dírách šrouby, počítám že hřeby by se měly dát dokoupit jako příslušenství

          0 0
      • acc  

        pcshop.pells.cz/shop/de­fault.asp?cls=sto­item&stiid=7886

        Tohle je celkem pekna bota.. Kam byste mi doporucili v Brne jeste nahlednout? Byl sem se podívat u Šírera,HobbyS­port,RC cyklo, CykloLabus, Lyzarna a Cyklo an Vodní. RC cyklo je velice prijemnej krámek. Chtěl sem si objednat boty od Meridy pres inet – nekdo tu psal, ze jim zaslal rozmery chodidla a oni mu poslali spravnou velikost:)Ale toho se drobet bojim.

        0 0
        • ropman  

          RK Cyklos má na běžný věci dost slušný ceny

          0 0
          • acc  

            jj..ale bezkonkurencni cenu v Brne za SPD M-520 ma bikezone na purk. – 690kc…Hanak 850,– RK cyklos 820,– Sirer myslim 1050,–

            0 0
    • acc  

      Tak sem si nakonec koupil ANSWER IMPACT – 2200Kc + SPD M-520 700Kc. Zkousel sem si jich celkem hodne, nakonec sem se rozhodoval mezi spešlama sport a temahle..líp vypadaj spešly, ale noze se víc líbilo v answerech:) Vcera sem je projel – cca 45km a spokojenost velika, modřina žádná:)

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce