• Smazaný účet

    Co si myslíte o tomhle kole? Je to dobrá volba?

    0 0
    • novas752  

      Dobrá volba… záleží na co dobrá.

      Je to ryzí enduro, na rozbité nebo prudké rychlé sjezdy je to super. Jede to nekompromisně jako tank přes všechno.

      V rovinatých terénech je na tom ale nuda a v lehčím terénu (třeba flow traily) s tim musíš letět strašlivě rychle aby to bylo zábavný = letět 55 lesem neni úplně moc bezpečný a ne všude to vůbec takhle můžeš rozdupat/rozpum­povat.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Právě že jsem jel model 2020 a byl jsem nadšenej. Ale stále váhám. Leží mi v oku i giant reign

      0 0
    • becis  

      Ahoj,

      mate nekdo zkusenosti jestli je nejaky rozdil mezi karbonovou a hlinikovou verzi krome tech 500g?.

      Rozhoduji se prave mezi Slashem 8 a Slashem 9.8 a je tam znacny financni rozdil, coz mi jen kvuli tomu karbonu nedava moc smysl.

      0 0
      • nomecz  

        U endura ktere kazdou chvilku nekde polozim do sutru a do kopce se jezdi pianko bych se hliny nebal a usetril … ale je pravda ze karton se zas lepe opravuje

        0 0
      • novas752  

        Karbonova verze nepraska tolik jako hlinikova. Karbonovy je tuzsi.

        0 0
        • becis  

          Já právě ještě slyšel že u té karbonové nějak často odchází ložiska.

          0 0
          • novas752  

            To u té hliníkové úplně stejně, stejně jako u všech Treků. Jsou malinký, tak odcházej.

            0 0
            • becis  

              Sakra špatně jsem to napsal.

              Mělo to být „Já právě ještě slyšel že u té hliníkové nějak často odchází ložiska.“

              0 0
              • Nutribird  

                Ono ty ložiska zase tak malé nejsou, ale ve fabrice tam dávají šunt. Pokud z výroby ložiska vyměníš za endura je to úplně něco jiného. Dávají tam nezkutečné bláto, šmejdi.

                0 0
                • novas752  

                  No na to že to je enduro ty ložiska malá jsou, malá a široká, většina ostatních značek používá ložiska větší, užší (jednořadá). Kromě ABP čepu samozřejmě. Jinak to jsou průměry odpovídající 6800, 6801 – to jsou ložiska jak z xc kola, malinký kuličky, pak 6803 na hlavnim čepu.

                  0 0
                  • Nutribird  

                    Pokud to ještě podpoříš šmejdem je hotovo. Jsou tam ovšem tipizovaná ložiska pokud vím. Za endury je vyměníš a ty drží.

                    Je pravda, že rozebrat zadní stavbu bylo nemožné, čepy nešli ven. To u Gianta neznám.

                    0 0
              • Nutribird  

                Ono ty ložiska zase tak malé nejsou, ale ve fabrice tam dávají šunt. Pokud z výroby ložiska vyměníš za endura je to úplně něco jiného. Dávají tam nezkutečné bláto, šmejdi.

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.