• Venda

    Potřeboval bych poradit nějakou alternativu k tomuto kolu, protože se již nedá sehnat ve velikosti M. Cena kolem 45000 Kč, postava necelých 170 cm, rekreačnější pohodový ježdění. Možností je moc. Trance X2 2010 ve velikosti S, Trance X3 2011, Anthem X 2010 nebo 2011, Spark 40 2010 nebo cokoliv jiného. Moc děkuji za rady.

    0 0
    • Sitic  

      a musí to bejt giant??

      0 0
    • scret  

      nechapu, chces Mko a pritom pises o moznosti vzit Sko???

      Pohledej na bazaru, nekdo ted prodaval TranceXe za dobrej peniz v Mku…

      0 0
      • Venda  

        Musí být nový z obchodu. Není pro mě, velikost odhaduju od oka, Sko by mu možná totiž taky sedělo. Já mám Anthema v eMku a jsem o 10 cm vyšší.

        0 0
        • scret  

          pritelkyne meri 160cm a ma Trance X v Sku, je ji to akorat… 170cm clovek nevim jak by se na to naskladal… Ja merim 180cm a mam Reigna v Lku

          0 0
          • cyborg  

            Mam 172cm a mam Trance X v eSku. Naprosto mi to vyhovuje – kolo je hravejsi. Sedlovku mam origo Giant co davali ke kolu vysunutou s 2cm rezervou na max. Dokonce moje pritelkyne ma 177cm a kdyz dam sedlo nahoru tak se ji na mojem eSkovym ramu jezdi udajne skvele. Ma proste delsi nohy a vlastne ji ta velikost vyhovuje, protoze ma pohodlnejsi vprimenejsi posed… kdyz to neni na zavody ale na pohodovy jezdeni pro radost je to lepsi nez nejaka zalehavacka…

            0 0
            • scret  

              no jak na to koukam, nekde je neco nejspis spatne:) pritelkyne ma uplne stejne kolo, sedlovku vysunutou pocitam tak o 2–4cm min a meri 160… Zalehnuta na tom rozhodne neni, ma ale nastavenou spravnou polohu, tzn. tak aby si nekopala do obliceje kolenama…:)

              A kdyz se podivas do myho profilu, tak takhle nastavene to mam ja na reignu… mohl bych samozrejme mit i Mko a sedlovku mit vytazenou vic, ale u toho mi nevyhovovala delka ramu, resp. mala delka ramu…

              A zalehnuty na tom opet rozhodne nejsem…

              Samozrejme souhlas ze mensi kolo je hravejsi…

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.